Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.01.2012 «ЗАПЛІСНЯВІЛА» ПРОБЛЕМА

Нещодавно до редакції надійшов лист від малозабезпеченої самотньої пенсіонерки, мешканки Славути Надії Іванівни Чепурченко, котра проживає у трикімнатній квартирі дев’ятиповерхівки, розташованої на вул.Церковній,46-А, - з проханням провести журналістське розслідування щодо неможливості проживання в цьому помешканні, враженому плісенню, що загрожує здоров’ю її мешканців. Авторка листа стверджує: розв’язанням цієї проблеми вона безуспішно займається з лютого 2007 року, адже вважає, що ремонт її житла зобов’язане зробити саме Славутське житлово-комунальне об’єднання, позаяк будинок, в якому розташована її квартира, перебуває на його балансі. Та ЖКО на це не погоджується. Чому?
     
     Надія Чепурченко надала редакції пакет документів: копії її звернень до владних структур, - починаючи з міської ради, районної санітарно-епідеміологічної станції, обла- сної державної адміністрації, й закінчуючи Адміністрацією Президента України, звідки на її адресу надходили відповіді.
     Приміром, зі Славутської райСЕС у жовтні 2010 року офіційно підтвердили результати обстеження квартири Н.І.Чепурченко: в повітрі житлового приміщення виявлені плісняві грибки. Тому, як пояснює заявниця, вона й відмовлялася тривалий час оплачувати Славутському ЖКО за житло та його теплопоста- чання (на початок 2011 року ця заборгованість сягнула 6453грн 60коп).
     Славутський міськрайонний суд, розглянувши заяву КП «Славутське ЖКО» про видачу судового наказу щодо стягнення з Н.І.Чепурченко та інших мешканців її квартири цієї заборгованості, судовим наказом від 28 лютого 2011 року задовольнив заяву ЖКО.
     Проте, ухвалою від 30 листопада 2011 року Славутський міськрайонний суд, розглянувши заяву Н.І.Чепурченко щодо скасування вище-згадуваного наказу, його скасував, врахувавши пояснення Н.І.Чепурченко, що визна- чений стягувачем, тобто, Славутським ЖКО, розмір заборгованості нарахований без урахування витрат, понесених нею на здійснення відновлювального ремонту в її квартирі, ушкодженій грибком. Жінка довела в суді, що житлово-експлуатаційна контора не відреагувала на її звернення щодо приведення її квартири до належного стану, позаяк ураження квартири грибком сталося з вини забудовника, а не її особисто. Щоправда, між сторонами так і залишився невирішений спір з приводу утримання комунальної квартири та відшкодування заподіяних збитків, а отже й суми заборгованості зі сплати за комунальні послуги.
     Та й на сьогод-ні позиція Надії Іванівни залишається непо- хитною: сплачувати за комунальні послуги Славутському ЖКО вона збирається тільки або після проведення ним ремонту квартири, або після скасування ним цього боргу (чи хоча б його частини). Власниця квартири, як каже, понесла матеріальні збитки, в зв’язку з ремонтом квартири у минулі роки, що не забезпечило очікуваного ефекту, розрахованого на знищення отієї плісняви. Від шкідливої дії грибка у квартирі «поцвіли» тюлі, штори, згнили килими, деякі меблі, шпалери, ліноліум на підлозі, заіржавіла пральна машина тощо.
     В свою чергу, надаючи офіційні відповіді на звернення Н.І.Чепурченко щодо здійснення ремонту її квартири силами ЖКО, і виконком міської ради, і керівництво житлово-комунального об’єднання акцентують на тому, що квартира належить заявниці на правах приватної власності, тому, згідно з ч.4 ст.319 Цивільного кодексу України ремонт житла має виконувати його власник (відповідь за підписом першого заступника міського голови датована 8 грудня 2008 року, за №1124/01-14).
     Аналогічну відповідь отримала Н.І.Чепурченко за підписом заступника начальника управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації за №4/109-05/1 від 21 червня 2011 року, де, зокрема, повідомляється, що згідно із чинним законо- давством, громадяни, котрі мають в особистій власності житлові приміщення, зобов’язані забезпечити їх схоронність, прово- дити за власний рахунок поточний і капітальний ремонти.
     Звісно, такі відповіді (або – відписки, як їх називає сама Надія Іванівна), її аж ніяк не задовольняють, позаяк усю відповідальність за появу згубної цвілі у її помешканні вона все ж покладає на будівельну організацію, котра свого часу – у 1990 році - збудувала цю дев’ятиповерхівку, - Славутське БМУ «Промжитлобуд» (давно ліквідоване), яке, зі слів Н.І.Чепурченко, використало під час зведення будинку технічні залізобетонні блоки, не призначені для будівництва житла. Ну, а оскільки будинок було передано на баланс Славутському ЖКО, то й відповідальність за його утримання лежить на ньому(!).
     Як бачимо, ситуація за багато років переросла в справжнє протистояння. Обидві сторони не збираються поступатися принципами та змінювати своє ставлення до цієї, даруйте на слові, «запліснявілої» проблеми.
     Зокрема, Н.І.Чепурченко наполягає на проведенні фахової експертизи, з метою виявлення причини виникнення плісняви, котра вразила все її житло, вже через один-два роки після вселення в нього, - для встановлення розмірів завданих їй матеріальних збитків та усунення плісняви і проведення ремонту квартири, - звісно, все вищезазначене, - за рахунок ЖКО. При цьому Н.І.Чепурченко посилається на статтю 153 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», котрою передбачено наступне: «Держава подає громадянам, які мають у приватній власності жилі будинки (квартири), допомогу в їх ремонті та благоустрої».
     Редакція письмово звернулась до керівництва КП «Славутське ЖКО» з проханням надати офіційну відповідь щодо можливості задоволення звернення власниці квартири відносно її ремонту силами і ресурсами цієї комунальної служби. Але допоки що відповіді не отримала...
     Олександр ДЕЙКАЛЮК,
     фото автора.
       коментарі: 9

 :   (написано 11.02.2012 в 07:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 07:40 з адреси:  h131-140.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 16:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 12:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 02:56 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 : А вона вже отримала субсидію,зробила ремонт і плісінь зникла.Спасибі редакції  (написано 23.01.2016 в 13:59 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 8 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік