Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.01.2012 ЗАСІДАННЯ 14 СЕСІЇ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО

28 грудня на засіданні сесії міськради першочергово було внесено відповідні зміни до бюджету міста згідно з матеріалами, поданими депутатськими постійними комісіями. Найбільшу увагу депутатів та підприємців міста привернув регуляторний акт - проект рішення «Про встановлення ставок єдиного податку», який був розроблений у відповідності до вимог Податкового кодексу України та прийнятих змін до нього. Даний проект рішення обговорювався на зустрічах із підприємцями міста, громадських слуханнях, в депутатських комісіях. Після надання начальником управління економічного розвитку Галиною Дарчик обґрунтованої інформації з піднятого питання даний проект рішення було прийнято.
     На підставі заяви депутата міської ради Миколи Бочкая його було звільнено від виконання обов’язків голови постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою та адміністративно - територіального устрою та обрано головою даної комісії Володимира Кушнірова. Цього ж дня затверджено заступником міського голови Василя Остапчука та відповідно включено його до складу виконавчого комітету Славутської міської ради. Василь Васильович працюватиме над розвитком житлово-комунального господарства міста.
     З метою інформування населення з питань соціально-економічного, суспільно-політичного, культурно-освітнього життя міста Славути, сусідніх районів, областей та країни в цілому, на сесії міськради було прийнято рішення про заснування друкованого засобу масової інформації «Вісник громади» та відповідно створено комунальне підприємство «Редакція газети «Вісник громади». За інформацією, наданою заступником міського голови Галиною Фурманчук, дана газета матиме регіональне значення та буде поширюватися на 30-кілометрову зону Хмельницької АЕС. Створений «Вісник громади» висвітлюватиме актуальну для зони спостереження інформацію, сприятиме обміну досвідом між громадами зони спостереження, обговоренню на сторінках газети проблемних питань громад тощо.
     Затверджено депутатами і Положення про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Славути, що забезпечить реалізацію норм чинного законодавства щодо залучення замовників (забудовників) до благоустрою території міста.
     На засіданні міськради, згідно з наданими пропозиціями, було прийнято ряд програм суспільно важливого значення, зокрема, Програму забезпечення умов для проведення призову громадян міста на строкову військову службу в Збройних Силах України на 2012-2014 роки, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Славуті на 2012-2014 роки та Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Славути на 2012-2015 роки.
     Окрім блоку земельних питань, були розглянуті питання про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території міста та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в Славуті. З метою вдосконалення організації порядку здійснення приватизації об’єктів комунальної власності міста, правового врегулювання процесу приватизації з урахуванням змін у законодавстві України, було прийнято рішення про затвердження Порядку приватизації об'єктів комунальної власності міста.
     За інформацією, наданою секретарем міської ради Борисом Семенюком, було взято до відома звіт про виконання плану роботи Славутської міської ради за ІІ-е півріччя 2011 року та затверджено план роботи міської ради на І-е півріччя 2012 року.
     Депутатами міської ради було вирішено направити звернення до Верховної Ради України стосовно введення в дію з 1.01.2012 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» (повний текст звернення буде надруковано у наступних номерах газети «Трудівник Полісся»).
     Також на порядку денному розглядалися питання про затвердження Положення про сектор опіки, піклування та усиновлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей виконавчого комітету Славутської міської ради; угоди до договору про безоплатну передачу майна від 15.04.2011 року; припинення госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планува-льного бюро шляхом ліквідації; розгляд припису Славут- ського міжрайонного прокурора; надання дозволу державному підприємству «Славутське лісове господарство» на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами на 2012 рік та різне.
     Засідання 14 сесії міської ради не було закрите, в зв’язку з необхідністю прийняття бюджету міста на 2012 рік, який буде розглянуто 10 січня.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 10.02.2012 в 23:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 19:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 05:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 17:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 06:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік