Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.01.2012 НАШ «ТРУДІВНИК» ОЧИМА ЮНИХ

У минулому числі «ТП» розповідалось про традиційні гостини літературних «зірочок» Славутчини у редакції “ТП” в день Святого Миколая. Наприкінці спілкування їм було поставлено творче завдання у вигляді бліц-опитування: цікаво було дізнатися думку юних про наш «Трудівник Полісся» та їхні побажання щодо покращання змісту міськрайонного часопису. Почуте на свою адресу пропонуємо увазі читачів.
     
     Люда Рудюк, 8-класниця школи-гімназії №5:
     - Моя мама вже давно передплачує «Трудівник Полісся». Ця газета дуже подобається всій моїй родині. Дуже хотілося б, аби вона існувала ще довго-довго, бо надзвичайно захоплююча, цікава, містить багато раніше невідомих фактів. Я думаю, що ця газета обов’язково повинна розвиватися і наставляти людей (особливо молодь!) на правильний життєвий шлях. «Трудівник Полісся» - справжній молодець, тож подальших йому успіхів і процвітання!
     
     Таня Ніколайчук, 9-класниця Губелецького нвк:
     - Усією сім’єю читаємо «Трудівник» давно. Досить цікаво знаходити його випуски ще 90-х років минулого століття. Мене повністю задовольняє зміст газети, адже в ній друкуються думки простих людей, часто в текстах і серед підписів зустрічаються знайомі прізвища, що робить читання особливо цікавим. Також подобається те, що газетні шпальти наповнені критичними роздумами читачів про сучасний стан суспільства – погодьтесь, не кожне друковане видання дозволяє собі таке. В той же час хотілося б, аби публікації про славутські підприємства подавалися у такому світлі, щоб молоді було легше визначитись з вибором майбутньої професії.
     
     Настя Ковальчук, 8-класниця школи-гімназії №5:
     - Мій дідусь уже давно передплачує міськрайонну газету. Я також часто перечитую в ній окремі статті, адже на газетних сторінках знаходжу багато цікавої інформації про моє рідне місто. «Трудівник Полісся» - вірний друг та супутник кожного славутчанина, тому, на мою думку, він повинен розвиватись й надалі радувати нас своїми публікаціями на різні захоплюючі теми.
     
     Андрій Галєнт, 5-класник Лисиченського нвк:
     - В моїй сім’ї передплачують і читають «Трудівник…», скільки себе пам’ятаю. Це дуже цікава газета! У родині не раз використовували корисні поради з неї: мама застосовувала на практиці кулінарні рецепти, а тато з дідусем – у господарстві. Мене газета не раз виручала в шкільних справах – коли я приносив вчительці забраний цікавий матеріал, вона ставила мені гарні оцінки.
     
     Олександра Катериненко, 8-класниця СЗОШ №9 «Успіх»:
     - Я та мої батьки вже не один рік із превеликим задоволенням читаємо «Трудівник Полісся». Завжди цікаво дізнаватися про новини регіону та позитивні тенденції його розвитку. Життєві історії пересічних людей часто-густо змушують втирати сльози з очей. Зізнаюсь, творчість дорослих та дітей на шпальтах «ТП» надихає мене відкривати чистий аркуш паперу і братись за ручку…
     
     Віталій Котвіцький, 7-класник ЗОШ №1:
     - Вважаю, що кожна людина має пізнавати світ, і в цьому нам допомагає газета «Трудівник Полісся». У моїй родині її регулярно купують, адже з газетних сторінок вчасно дізнаємось про всі цікаві події, що відбуваються в рідній Славуті. Це дуже добре, коли люди читають газети. Слово - то наймогутніша зброя. Воно варте поваги хоча б тому, що без нього не було б мови. Мову нам подарувала мама, а ми вже маємо її вдосконалювати. І я бажаю «Трудівникові Полісся» розширюватись та продовжувати існування на довгі-довгі рокижиття!
     
     Ірина Кисельова, 9-класниця школи-гімназії №5:
     - Для нас є великою честю, що в редакції газети вислуховують та аналізують наші твори, дають напутні слова на майбутню літературну творчість. Можливо, хтось із моїх ровесників знайде свою подальшу долю в журналістиці… Що стосується «Трудівника Полісся», то мені в цій газеті подобається все. Видання чудове! Один той факт, що славутському часописові вже скоро буде 91 рік, говорить сам за себе. На мою думку, в ньому нічого не потрібно змінювати.
     
     Катя Поліщук, 6-класниця ЗОШ №6:
     - Мої батьки шанують «Трудівник Полісся», інколи його читаю і я. Є дуже цікаві сторінки та публікації, де я задумуюсь над якимось словом, реченням, змістом. Не проходжу повз кожен описаний випадок фізичної недуги людей (особливо дітей): відразу хочеться надати підтримку, допомогти... А ще в газеті багато пишеться про владу, господарську діяльність підприємств. На останній сторінці привертають увагу вітання з днями народження – приємно буває, коли знаходжу серед ювілярів знайомі обличчя.
     
     Євген Савчук, 9-класник Перемишельського нвк:
     - В моїй родині люблять читати «Трудівника…», особливо тато. Мені особисто подобаються описані життєві історії різних людей, а також ніколи не оминаю увагою літературну сторінку. Тато ж найбільше любить дізнаватись про події в районі. Бажаю, щоб «ТП» процвітав, а всі люди мали можливість його передплатити і мати у своїх домівках. Адже газета нині - така чудова і за оформленням, і за змістом!
     
     Наталя Власюк, 8-класниця Хоровецького нвк:
     - Моя сім’я стала передплачувати «Трудівник Полісся» нещодавно, але газета вже усім полюбилася й особисто мені. Якщо я стану перераховувати, що саме в ній подобається, то це займе багато місця і часу. Тому скажу коротко: «Трудівник…» - хороша газета! Бажаю колективу редакції успіху, а ми будемо й надалі її передплачувати.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 11.02.2012 в 06:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:25 з адреси:  h131-171.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 08:57 з адреси:  h131-183.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік