Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.01.2012 ЗВАБЛИВА НАЗВА МАГАЗИНУ

Коли проходимо повз торгового ряду біля комбінату "Будфарфор", то у вічі впадає красномовна назва одного з магазинів - "ВЕТЕРАН". Відповідно до тлумачних словників слово "ветеран" з латинської означає "старий", Ветеран війни – це й справді старий, бувалий, заслужений воїн, учасник війни. Ветеран праці - це старий, заслужений працівник, що довго пропрацював на благо суспільства. Можна ще трактувати це слово й по-іншому: ветерани - це люди, які згідно із законами заслужили перевагу перед іншими громадянами щодо забезпечення їх в старості.
     Виходячи з цих визначень та існування магазину з такою поважною й гуманною назвою, схиляєшся до думки про відповідне ставлення тут до такої категорії людей. Ма-ємо на увазі можливість ветеранів придбати в магазині перше й необхідне та ще й, як кажуть, по кишені.
     Треба сказати, що ветерани таки «зваблюються» на вивіску, заходять сюди з надією купити потрібні, прості й дешеві товари та продукти. Але зразу ж і виходять.
     Якось і ми вирішили побачити, чим тут торгують, аби щось придбати. Та марними були наші сподівання, бо наз-ва магазину виявилась ли-ше рекламною витівкою. Тут торгують горілкою, коньяком, пи-вом, таранню, водою, шоко- ладами, цукерками, кавою, цигарками... Про це під назвою магазину навіть існує реклама на ці товари! Вона й запрошує ніби: заходь, ветеране, купуй, пий і закушуй, кури і затягуйся, кайфуй і насолоджуйся, як кажуть, зараз - живи на всі сто!
     А де ж дешеві і в належному асортименті товари та продукти повсякденного попиту, система знижок? Тут дійсно колись був магазин із продажу ветеранам продуктових наборів, круп, борош-на, цукру, солі, сірників, олії, ковбас і сардельок, хліба і булочок, простих і ходових промислових товарів тощо. І всі вони були за знижени-ми(!), доступними цінами. Та згодом усе минулось. Роботу магазину перебудували, а вивіску… зняти забули.
     Як на нашу думку, назва магазину має відповідати змісту його роботи та обслуговування, асортименту товарів і продуктів, їх цінам. Вреш- ті, тут має бути запроваджена система отоварювання ветеранів за відповід- ними посвідченнями. То якщо це, дару- йте, не брехлива вивіска, тут своє слово мають сказати відповідні служби міської ра-ди, власник магазину, ветеранські організації. У наш скрутний час ой як знадобився б у Славуті справжній магазин для ветеранів!
     Хоча, допоки що з усього видно, що ця торгова точка не є доступною, потрібною й вигідною для старших людей. А можливо, назва магазину стверджує вік магазину, бо сама будівля вже й справді є ветераном серед інших магазинів?
     Чому нікому не спаде на думку поміняти назву магазину, або запровадити торгівлю тут дешевими й необхід- ними товарами для ветеранів? Та й вивіску можна зберегти і ще краще її офор- мити, якщо захотіти. Люди це належно оцінять.
     Л. КРАВЧУК, Д. САВЧУК,
     С. БРЕЗИЦЬКИЙ.


  коментарі: 8

 :   (написано 10.02.2012 в 23:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.02.2012 в 06:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 09:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 09:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік