Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2011 ІЗ НОВОРІЧЧЯМ ВАС.

Ці ялинки при в’їзді до нашого міста з боку Шепетівки ми сфотографували недавно, як тільки випав перший сніг… Традиція славутських наречених, вступаючи в нове спільне життя, залишати тут на смарагдових красунях кольорові весільні стрічки, певно, є унікальною в Україні. Нове життя і новий рік – хіба вони не асоціюються у нашій уяві? Чим більше пар одружиться, тим більше стрічечок на ялинах з’явиться, та й діток на світ народиться… Дай, Боже!
     
     Дорогі славутчани!
     Прийміть найщиріші вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!
     На порозі Нового року прийнято підбивати підсумки, і, звичайно, будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2011-ий рік був насичений подіями, напруженою працею, гли- боким змістом та звершеннями.
     Шановні славутчани, усі досягнення, які ми маємо на сьогодні, - це результати нашої спільної праці і великої любові до рідного міста. Сподіваюсь, що й надалі ми будемо в єдності робити все можливе, щоби наша Славута процвітала та займала гідне місце на теренах України.
     На порозі Нового року кожен із нас хоче відчувати спокій і впевненість у завтрашньому дневі, мати надію на краще життя. Впевнений, що ми входимо в новий рік із конкретними справами й з надією на те, що які б не були кризи в нашому суспільстві, ми їх переможемо завдяки зусиллям всієї нашої громади. Хочу запевнити вас, що все те, що зроблене за цей рік, завдяки вашій підтримці та розумінню, матиме своє подальше успішне продовження.
     Я щиро хочу, щоб Новий рік у вашому житті став часом здійснення мрій та задумів. Нехай 2012 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас - в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду. Нехай тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усьо-го року. Будьте щасливі! Будьте успішні!
     З Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!
     З повагою – міський голова В. СИДОР.
     
     
     Шановні мешканці району!
     Від усього серця вітаємо вас із дов-гоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!
     Ми прожили непростий, але багатий на здобутки й події рік. Це був рік наполегливої і плідної праці в ім’я України. Щиро дякуємо усім небайдужим громадянам, хто доклав немало зусиль задля розвитку та процвітання нашої держави, хто щиро вболіває за долю своєї Батьківщини. Варто зазначити, що рік, який минає, подарував нам багато позитивних моментів: радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
     Напередодні Нового року ми загадуємо свої найзаповітніші мрії і віримо, що вони обов'язково здійсня- ться. Тож нехай новий рік буде щедрим для вас на цікаві плани й творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та додасть енергії для її досягнення. Нехай світла Різдвяна зоря принесе у вашу домівку на весь рік веселий настрій, взаєморозуміння й любов, родинне тепло та злагоду, приємні миттєвості і незабутні враження, здоров’я та успіхи, гармонію й удачу. Хай новорічні та різдвяні свята наповнять добром і любов’ю ваші серця, а прийдешні переміни сповнять життя лише щастям та благополуччям.
     З повагою - голова
     райдержадміністрації О. НЕСЕН,
     голова райради Л. РАДЗИВІЛЮК.
     
     ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВСІХ ПОКОЛІНЬ!
     Сердечно вітаємо всіх вас, поважні жителі Славутчини, із НОВИМ 2012 РОКОМ!
     Прийдешній рік вважатиметься Роком ветеранів - людей, які в лихі години нашої Батьківщини захищали її як у бою, так і в труді. Ще один ювілей, яким житиме наша ветеранська організація, - 25-річчя від дня її створення. А тому як ніколи вона має згуртувати навколо себе людей вірних святій ідеї справедливості.
     Тож хай у Новому році здійсняться всі ваші сподівання на краще. Хай у кожній оселі будуть родинне тепло і щастя, хліб на столі та до хліба! Бажаємо вам міцного здоров'я, щоб ваша життєва нива засівалась зернами добра, любові, благополуччя. З Новим роком! З новим щастям!
     В. ПОНОМАРЬОВ,
     голова міської організації ветеранів,
     О. ЧЕРНЕЦЬКА,
     голова районної організації ветеранів.
     
     
     Шановні славутчани!
     Прийміть сердечні вітання із світлими і чистими святами Нового 2012 року та Різдва Христового!
     Зичу вам доброго здоров’я, безмежного щастя, злагоди, оптимізму, душевного комфорту, невичерпної енергії, миру, благополуччя. Хай світло любові ніколи не згасне у ваших домівках, душу завжди зігрівають почуття віри та надії, а кожен день дарує радість і добро. Нехай передзвін Різдвяних свят Божим благословенням освятить усі ваші добрі помисли та сподівання на краще!
     В. КОВАЛЬЧУК,
      голова міської ВГО «Захист дітей війни».
     
     Шановні подоляни!
     Дорогі земляки!
     Щиро вітаємо вас з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!
     Нехай ці чудові свята наповнять ваші серця новою радістю, принесуть повінь світлих почуттів, надію на добро, віру в щасливий завтрашній день.
     Рік, який минув, подарував багато змін, зумовлених послідовною державною політикою, спрямованою на модернізацію усіх сфер життя суспільства. Ці дванадцять місяців стали періодом стабілізації соціально-економічної ситуації як у державі загалом, так і на Хмельниччині зокрема.
     Завдяки спільним зусиллям усієї подільської громади вдалося підняти наш край на нові вищі сходинки у розвитку усіх галузей народного господарства, а за багатьма показниками – зайняти лідируючі позиції в Україні.
     Ми завершуємо 2011 рік із хорошими результатами: зростає інвестиційна привабливість нашої об- ласті, відроджується виробницт-во, створюються комфортні умо-ви для кожної подільської родини.
     Доземно вклоняємося хліборобам, будівельникам, вчителям, медикам, представникам різних про- фесій, національностей, віросповідань та соціальних груп, селянам і городянам, юним та молодим, лю- дям поважного віку за щоденну працю. Тільки у єдності ми досягнемо успіху і наш край процвітатиме! Будуймо Хмельниччину ра- зом!
     Хай святкова дорога, яку стелять новорічні свята, буде щедрою для України, благодатною і щасливою для кожної родини нашого краю. Щасливих новорічних і різдвяних свят вам, смачної куті та дзвінкої коляди!
     З повагою - голова обласної державної адміністрації В. ЯДУХА,
      голова обласної ради М. ДЕРИКОТ.
     
     Шановні працівники
     сільського господарства!
     Прийміть сердечні вітання із Новим роком та Різдвом Христовим!
     Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.
     Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові. Нехай у вашому житті панують гармонія та удача!
     З повагою - начальник управління АПР райдержадміністрації А. КОРСУН.
     
     
     Шановні славутчани!
     Прийміть щиросердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай із цими святами у ваші домівки прийде Божа благодать, а новорічні ялинки засяють яскравими вогниками, котрі зігріють ваші серця теплом і любов’ю. Нехай відійдуть у минуле всі негаразди у вашому житті, натомість збудуться всі заповітні мрії, щоб новорічні та різдвяні свята зустріли у щасті, радості, достатку. Вірте, сподівайтеся, творіть і перемагайте! Чим більше добра ми будемо нести людям, тим багатшими будуть наші душі, а Боже благословення додасть нам сили, енергії та наснаги у житті.
     Веселих вам свят! Здоров’я, щастя, успіхів і достатку в Новому 2012 році!
     З повагою - народний депутат України О. БУРЯК.
     
     
     


  коментарі: 12

Славутчанин : Приймаються вітання лише від В.а та В.Ковальчук! Решта привітальників нехай не напружуються-не зарахується! Комуно-ветеранськи організації знову про Христа забули, а Буряки з Ядухами та Дерикотами-нехай Януковича вітають..   (написано 01.01.2012 в 11:52 з адреси:  46.247.149.128)
Теж Славутчанин : Ветерани всіх поколінь (не КПРС, НКВД-КГБ) воліли б зустріти Новий рік без комуністичних ублюдків.  (написано 01.01.2012 в 12:35 з адреси:  245-226-132-95.pool.ukrtel.net)
Terminator : КПРС- рулить!!!! Хай живе КПРС!!!! Хакери - вперед!!!  (написано 01.01.2012 в 19:35 з адреси:  243-58-132-95.pool.ukrtel.net)
патріот : Мальчук - патріотка найвищого гатунку. Слава бандерівці Мальчук! Ганьба БЮТу!!!!  (написано 01.01.2012 в 19:38 з адреси:  243-58-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 10.02.2012 в 23:53 з адреси:  h131-185.meta.ua)
 :   (написано 11.02.2012 в 06:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 21:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 09:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 09:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 8 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік