Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2011 ХРОНІКА ПОДІЙ

20 грудня у приміщенні ЗОШ №1 відбувся спільний виїзний прийом громадян міським головою Василем Сидором та депу- татом міської ради Леонідом Степанюком. Цього дня надійшло 8 звернень, які стосувалися питань житлово-комунального господар-ства, соціальної сфери, працевлаштування, квартирного обліку, земельної галузі, іншого.
     
     20 грудня в залі засідань Будинку рад відбулися громад-ські слухання з обговорення регуляторного акта – проекту рішення сесії Славутської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку». В обговоренні даного питання взяли участь пред- ставники влади, працівники відповідних підрозділів міськвиконкому, суб’єкти господарської діяльності, депутати. Усі запропоновані пропозиції та зауваження будуть враховані при прийнятті рішення на черговому засіданні сесії міської ради. Із проектом рішення та аналізом регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення сесії Славутської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку».
     
     22 грудня офіційно відзначався День енергетика. Напередодні свята у міському Палаці культури з цієї нагоди відбулися урочистості. Пам’ятним цей день став для колективу Славутського району електричних мереж – важливої енергетичної ланки півночі області. На адресу його працівників, які своєю щоденною працею вселяють впевненість у тому, що в оселях жителів Славутського краю будуть світло, тепло і затишок, лунали численні вітання від гостей. Від імені міського голови Василя Сидора поздоровила енергетиків міста його заступник Галина Фурманчук та нагородила працівника РЕМу Володимира Несена Почесною грамотою і подарунком. Урочисту частину свят- кування доповнювали пісенні й танцювальні виступи талановитих представників нашого міста.
     
     Минулого тижня міський голова Василь Сидор взяв участь в урочистостях з нагоди Дня енергетика, що проходили у Нетішині, де ривітав працівників Хмельницької АЕС із професійним святом. У своєму виступі Василь Бо- гданович наголосив на важливості подальшої співпраці у напрямку захисту прав населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні ХАЕС та забезпечення соціально-економічного розвитку даного регіону, а також спільної11 роботи у руслі збереження навколишнього середовища краю та підтримки належного екологічно-го стану довкілля.
     
     26 грудня відбулося урочисте відкриття міської новорічної ялинки. З цієї нагоди в центрі міс-та була організована розважаль-на програма, яку підготували111 творчий колектив міського Палацу культури. Привітав із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим усіх присутніх на відкритті міський голова Василь Си-дор. На честь прийдешніх новорічних свят свої творчі виступи дарували славутчанам таланови-ті вихованці гуртків Палацу культури та Дитячої школи мистецтв.
     
     Для забезпечення населення міста засобами індивідуального захисту на випадок виникнення надзвичайної ситуації виконавчим комітетом Славутської міської ради проведена робота щодо закупівлі препарату “Калія-йоди-да” та засобу захисту органів дихання - респіратор “Росток 1П”.
     До уваги славутчан! Препарат «Калій-йодид» буде знаходитися на зберіганні в Славустькій ЦРЛ, а респіратори в збірних евакуаційних пунктах.
     
     28 грудня в залі засідань Будинку рад відбулося чергове пленарне засідання 14 сесії міської ради шостого скликання. На розгляд депутатів виносилися питан-ня щодо внесення змін до бюджету міста Славути на 2011р.,111 встановлення ставок єдиного податку, затвердження ставок орен- дної плати за земельні ділянки на території міста Славути, земельні питання, виконання плану роботи міської ради за ІІ півріччя 2011 року та затвердження плану роботи міської ради на І півріччя 2012 року, інші.


  коментарі: 8

 :   (написано 10.02.2012 в 23:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 19:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 18:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 19:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 05:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 17:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік