Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2011 ТРУДОВІ ДОГОВОРИ

1. Чи можлива реєстрація та зняття з реєстрації трудових договорів за нотаріальним дорученням?
     Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 14.10.2010р. №320 внесено зміни до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001р. №260 «Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою».
     Відповідно до вищезазначеного Порядку, укладений у письмовій формі трудовий договір між працівником і фізичною особою у трьох примірниках фізична особа повинна подати на реєстрацію до державної служби зайнятості за місцем свого проживання у тижневий строк із моменту фактичного допущення працівника до роботи.
     Даним наказом передбачена можливість реєстрації та зняття з реєстрації трудового договору за нотаріальним дорученням. Тобто, у разі, коли інтереси фізичної особи представляє за нотаріальним дорученням уповноважена нею особа, така особа повинна подати на реєстрацію укладений між працівником і фізичною особою трудовий договір до державної служби зайнятості за місцем проживання фізичної особи.
     Якщо ж трудовий договір реєструється особою, уповноваженою нотаріальним дорученням фізичною особою, така особа повинна пред’явити паспорт та подати оригінал і належним чином завірену копію нотаріального доручення, а також інші документи, передбачені Порядком.
     2. Чи є обов’язковою присутність обох сторін під час реєстрації трудового договору?
     Виходячи з механізму, визначеного Порядком, вчинення дій щодо реєстрації та зняття з реєстрації трудового договору, укладеного між фізичною особою, що використовує найману працю, та найманим працівником, внесення відповідних записів до трудової книжки працівника можливе лише у випадку особистої присутності обох сторін трудових відносин – фізичної особи і найманого працівника у центрі зайнятості.
     Однак, наказом Мінпраці від 14.10.2010р. №320 передбачена можливість реєстрації трудового договору і за відсутності працівника. В такому разі при проведенні державної реє- страції трудового договору фізична особа (або за нотаріальним дорученням уповноважена нею особа) повинна пред’явити па- спорт і подати наступні документи: підписаний сторонами трудовий договір у трьох примірниках із нотаріально посвідченим підписом працівника, свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця, довідку відповідної державної податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності), копію такої довідки, виданої працівникові, його трудову книжку (за наявності).
     Якщо працівник був відсутнім при проведенні державної реєстрації трудового договору, відповідальна особа центру зайнятості повертає фізичній особі (або за нотаріальним дорученням уповноваженій нею особі) два примірники такого договору з відміткою про реєстрацію. Фізична особа, в свою чергу, зобов’язана вручити під розписку працівникові один примірник зареєстрованого трудового договору протягом трьох робочих днів, а також повернути йому трудову книжку із записом про прийняття на роботу.
     
     3. Чи можливе зняття з реєстрації трудового договору без найманого працівника? Якщо так, то які документи має пред’явити фізична особа?
     Зняття з реєстрації трудового договору за відсутності працівника проводиться лише у разі його розірвання з ініціативи фізичної особи у випадках, визначених Кодексом законів про працю України та за умови подання фізичною особою або за нотаріальним дорученням уповноваженою нею особою таких документів:
     - примірника трудового договору;
     - заяви про зняття трудового договору з реєстрації із зазначенням дати звільнення з роботи працівника та підстав розірвання зазначеного договору;
     - копій документів, що підтверджують надсилання працівникові повідомлення про намір розірвати з ним трудовий договір (рекомендованим листом із повідомленням про вручення). У разі коли вручити поштове відправлення неможливо, подаються копії документів, які підтверджують розірвання договору;
     - копій документів, що підтверджують проведення передбаченого законодавство розрахунку з працівником або копію платіжної відомості із зазначенням суми депонованої заробітної плати.
     У разі, коли документи, що подаються фізичною особою, яка використовує найману працю для зняття з реєстрації трудового договору, не відповідають встанов- леним вимогам, відповідальна особа центру зайнятості повертає їх без вчинення будь-яких дій із зазначенням причин. Відповідальна особа центру зайнятості повинна надати письмову відповідь фізичній особі, яка використовує найману працю про відмову в знятті з реєстрації трудового договору із зазначенням причин.
     4. Який порядок внесення змін до трудового договору?
     За потреби внесення до чинного договору змін, сторони зобов’язані оформити їх додатками до трудового договору та подати на реєстрацію до того самого центру зайнятості, де було зареєстровано основний трудовий договір у порядку, встановленому для реєстрації трудових договорів. Якщо внесені зміни пов’язано зі зміною зазначеної в трудовій книжці працівника професійної характеристики робіт, після реєстрації в службі зайнятості змін до трудового договору вноситься відповідний запис і до трудової книжки працівника.
     О. Борисова, юрисконсульт
     Славутського міськрайонного
     центру зайнятості.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 11.02.2012 в 06:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 22:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 09:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік