Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.12.2011 ЖОРСТОКІ ЕКСПЕРИМЕНТИ НАД ЛЮДЬМИ

ВІД АВТОРА...............................................................................................
     Освянцім! Про цей фашистський концтабір написано сотні книг, тисячі газетних публікацій. Це була фабрика смерті, де індустріальним методом знищили сотні тисяч людей. День і ніч на повну потужність діяли тут крематорії і газові камери. Хоча, були ще й інші «газові камери», не менш смертельні для людського організму. Ними «опікувався» доктор Іозеф Менгеле за прізвиськом «ангел смерті». На його рахунку - 400 тисяч убієних чоловіків, жінок і дітей. Адже він проводив експерименти щодо дії отруйних речовин на живих людях. Спилював їм шкіру, кастрував чоловіків, викачував кров із малолітніх в’язнів для лікування солдатів фашистської армії...
     
     На території гітлерівської Німеччини налічувалося 1100 концтаборів (А.Мельников, книга «Імперія смерті», стор.257). Через цю «імперію смерті» з 1933 по 1945 рік. пройшли 18 мільйонів чоловік, загинуло 12 мільйонів (там же, стр.257).
     А чи знають славутчани про те, що в концтаборі «Бухенвельд», про який ще й досі не замовкає голос тривожної пісні «Бухенвальдський набат», досліджували на живих лю-дях протитифозну вакцину? Після цього есесівські лікарі вводили вакцинованим в’язням ще більшу дозу вакцини... Далі – крематорій.
     Відповідальним за ці експерименти був Інститут гігієни військ СС в Берліні, експериментаторами ста- ли оберфюрер СС, доцент
     Марговські, професор Хондлюзер, імперський фюрер медицини, есесі- вець Конті та інші лікарі в чорних мундирах (книга «Імперія смерті» стор.264).
     Саме в Бухенвальді проводилися різноманітні експерименти на жи-вих людях із зараження їх жовтою лихоманкою, віспою, паротифом. В’язням пересаджували статеві органи, кастрували чоловіків і жінок. Робили ці «досліди» есесівські лікарі Шульц і Попенди.
     …З одним із в’язнів Бухенвальда я мав нагоду зустрітися в 2009 році у санаторії «Перемога» під Києвом (з етичних міркувань не пишу його ім’я). Його кастрували уколами, після чого він став бездітний, навіть борода перестала рости. Родом він із Дніпропетровська, а забрали його в Німеччину в 1942 році. Разом із ним було більше ста чоловіків у концтаборі Дахау, де в’язням робили щеплення, щоб викликати в них різні хвороби… Серед вбивць з лікарськими дипломами були й католицькі священики (книга «Імперія смерті», стр.265). Під якими знаменами і присягою вони робили досліди?
     Головний лікар СС Вальтер був постачальником живих матеріалів - радянських військовополонених, чоловіків та жінок з окупованих країн Європи і Радянського Союзу. І ось в концтаборі Дахау за вказівкою головного есесівця Німеччини Гімлера проводилися безбактеріальні експерименти, які теж закінчувалися смертю людини. В’язнів піддавали надвисокому атмосферному тиску, заморожували в льодяній воді. Штабний лікар німецької авіації Рашер робив у спеціальних кабінетах високий підйом і швидкий спуск, щоб з’ясувати навантаження на організм людини. Досліди закінчувалися смертю. Після експерименту жертва підлягала анатоміч- ному розтину. Раше розрізав на частини ще живих людей, щоб взнати, скільки часу після клінічної смерті б’ється їх серце.
     Дивом вижив після експерименту радянський військовополонений Микола Хоніч. Газета «Извес- тия» 13 серпня 1984 року розповідала про Хоніча: «Сколько раз возвращался из небытия сам Хонич, сосчитать трудно. Его бросали в бассейн с ледяной водой, держали там три с половиной часа, пока не угаснет. Затем доктор, палач Рашер, приказывал: отогреть, растереть спиртом. Через несколько дней опыт видоизменялся. Узника клали в ледяную ванну, голову, спину, шею обкладывали льдом, на лоб лили воду. Процедура повторялась четыре раза в «научных целях» по указанию Рашера, и ещё дважды – для развлечения высоких чинов в черных мундирах и их семей…» (книга «Імперія смерті», стр.267).
     Досліди на живих людях в жіночому концтаборі Равенсбрук нічим не відрізнялися від дослідів в Дахау. Імперський медичний чиновник СС Гравіц наказав вводити в’язням стафілокок, збуджувача газової гангрени і стовбняка. Лікарі Хоенліхер, Шидлауск, Розенгал і Обенхейзер калічили й вбивали жінок. Для дослідів вони вибирали найращих дівчат.
     Лікар-венеролог Покорні писав Гімлеру: «Якщо нам вдасться на основі цих дослідів швидко створити ліки, якими в короткий термін і непомітно буде можливо стерилізувати людей, то ми отримаємо в своє розпорядження нову діючу зброю. Одні ті обставини, що в нашому полоні знаходиться три мільйони більшовиків (читайте рабів-остарбай- терів – Автор), які можуть бути стерилізовані - залишаються працездатними, але не будуть розмножу- ва тися, відкривають широкі перспективи».
     Цю божевільну ідею Покорні підхопили освенцімські лікарі-вбивці Шуман, Боле і Брак. Вони пішли далі – за повну стерилізацію неарійців - росіян, українців, білорусів і євреїв. Відносно євреїв була суперечка. Фашисти їх знищували без стерилізації. В 1942 році садист про- фесор Клауберг запропонував новий метод кастрації жінок – вприскування в матку жінки хімічного препарату - і зобов’язався за один день покалічити близько тисячі жінок. Для проби він зажадав 300 в’язнів. Всі вони загинули.
     У центрі Європи в середині ХХ століття розпочав діяти небачений до цього у світі за своїми масштабами невільницький ринок. Есесівці привозили туди робочу силу з окупованих країн Європи і Радянського Союзу. Своїх рабів есесівський ринок продавав німецьким монополістам. В книзі німецького історика Раймонда Шнобеля «Влада без моралі» наведена таблиця вартості одного раба, яка була знайдена в архівах штабу СС: «Щоденна плата за оренду одного раба – 6 марок; утримання за одяг – 0,10 марки; вирахування за харчі – 0,60 марки. Отримана в підсумку сума складає приблизно 5,30 марки. При середній тривалості життя робітника 9 місяців – 5,30х270днів = 1431 марка. Прибуток при раціональному використанні трупа – вартість кремації 2 марки, прибуток від використання попелу і кісток - загальний прибуток після закінчення 9 місяців складав 1631 марку. В 1944 році СС продала промисловцям рейху близько 500 тисяч рабів і отримала за це 50млн. марок!
     Вивчаючи матеріали для цієї статті, я не знайшов жодного речення, жодного слова про те, що лікарі-вбивці притягнуті до криміна- льної відповідальності за свої злочини проти людства. Одні пішли на той світ за віком, інші доживають свої літа в спокої і благодаті. Але їх злочини повинні стати засторогою, щоб цього ніколи більше не повторилося на нашій планеті.
     На Нюрбернзькому процесі прокурор від СРСР Н.Д.Зоря сказав: «Фашизм з його планами завоювання світового панування, з його запереченням права, моралі, порядності й людяності передбачав поневолення тимчасово окупованих територій, вигнання мільйонів людей у фашистську Німеччину і використання в примусовому порядку цієї робочої сили. Фашизм і рабство невіддільні один від одного».
     Давид ГОШКІС, м.Славута.
     


  коментарі: 8

 :   (написано 11.02.2012 в 04:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 17:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 22:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 09:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік