Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.12.2011 ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН ХРАМ

Радісна подія відбулася у селі Малий Скнит. Здійснилася мрія сільчан - в минулу суботу у селі відкрили храм Святої великомучениці Варвари.
     А розпочалось будівництво його з ініціативи матушки Наталії (нині ігумені Єфимії) - монашки Славутського жіночого монастиря, яка родом із Малого Скниту. Сама дозвіл на будівництво отримала і архітектора найняла. Запросили із Головель отця Василія, який приїхав у село за день до Різдва 2007 року. При ньому і відбулось освячення місця під забудову церкви, закладання капсули у серпні 2007 року.
     Протягом чотирьох років прихожани храму брали участь у зведенні його: хто матеріально допомагав, а хто - своїми руками.
     І ось 17 грудня, у день пам’яті Святої великомучениці Варвари, відбулися перехід і мале освячення внутрішньої частини храму. Зібралося на цю визначну подію біля 500 чоловік із усього району. Присутніми на освяченні храму були також благочинний протоієрей Петро, більше 10 священиків із сільських приходів Славутчини, голова районної державної адміністрації О.А.Несен та голова районної ради Л.А.Радзивілюк. Гарний подарунок храму зробили керівники району - піднесли і вручили отцю Василію панікадило – велику люстру. Крім цього, вони протягом усіх років будівництва надавали фінансову та матеріальну допомогу в зведенні храму. І люди за це вдячні.
     Дуже приємно, що нашу церкву відвідують не лише жителі села Малий Скнит, але й віряни із сусідніх Клепачів, Довжок, Рівок, Ганнополя. Вони приходять сюди на служби Божі, щоб очистити душу, совість, звільнитися від поганих помислів.
     Хай же храм Святої великомучениці Варвари стане усім прихожанам, святим місцем - символом надії на добро, здоров’я і радості!
     Галина ГАРБАРУК, вчителька.
       коментарі: 20

 :   (написано 26.12.2011 в 15:21 з адреси:  ip108-73.netish.com.ua)
В.Г. : Ось і на відкриття храму в Малий Скнит керівники району поспіли. Навіть панікадило з собою прихопили! А коли ж ці хлопці працюють, тобто, - виконують свої посадові обовязки? Чи це і є їхня праця?  (написано 26.12.2011 в 15:52 з адреси:  178.213.168.145)
G : До слова. 23 грудня відомий україноїд - митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел (Українська Православна Церква Московського Патріархату) у присутності Президента України Віктора Януковича, прем’єр-міністра України Миколи Азарова, голови Верховної Ради Володимира Литвина, урядовців, депутатів молився за … Україну. Представників інших конфесій не запросили…  (написано 26.12.2011 в 17:08 з адреси:  178.213.168.145)
Андрій : Митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел відомий своїми заявами, що "Львів - це наша Чечня", "СРСР - наша спільна батьківщина".
     Я б його, плять, за яйця повісив за такі слова. Він, падло, певно забув історію СРСР, гоніння на релігію, масове руйнування храмів, фізичне винищення священослужителів. 
(написано 28.12.2011 в 19:55 з адреси:  206-172-132-95.pool.ukrtel.net)
Андрій : Був декілька років тому влітку у Корецькому монастирі на святі ікони "Спокутниці всіх грішних". (За участі митрополита Володимира (Сабодана). Кинулись у вічі оголошення про неприйняття грамоток за здоров'я та упокій від прихожан Київського патріархату, яким я являюсь, та відверто ворожі погляди монахинь на мою українську вишиту сорочку.
     Припустимо, якщо за біблейськими канонами я - "заблудша вівця", то я, прийшовши до Господнього храму, маю бути дорожчим за пересічних праведників, і аж ніяк не гонимим з нього. 
(написано 30.12.2011 в 00:29 з адреси:  218-214-124-91.pool.ukrtel.net)
Віруючий : Вважаючи УПЦ МП частиною Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви, Київський Патріархат застерігає її ієрархів, духовенство і мирян від тих численних порушень догматів та канонів, які вкралися в її життя. Зокрема це:
     - спотворення вчення про Церкву: підміна віри в духовну єдність містичного Тіла Христового вимогами адміністративної єдності, що притаманне римо-католицькому, а не православному віровченню;
     - постійне розпалювання ворожнечі проти Київського Патріархату, яке суперечить заповіді любові, даній Господом Своїм ученикам;
     - свідоме порушення догмату про єдине таїнство хрещення, використання забороненої канонами практики повторного «хрещення»;
     - свідоме порушення канонів, які забороняють звершувати повторні хіротонії над тими, хто має апостольське преємство хіротоній, окрім як над єретиками, які не мають апостольського преємства, але розкаялися у своєму єретичному вченні;
     - постійна хула на Святого Духа, яка виявляється у твердженні, що Дух Святий не діє в таїнствах, звершених у Київському Патріархаті, а також у зневазі до Київського Патріархату, як до частини Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви;
     - спотворення ролі канонів у житті Церкви: оголошення канонів (людських законів), рівними догматам – формулам Богоодкровенної істини;
     - визнання дійсними політичних анафем, беззаконно накладених не у відповідності до приписів Священного Писання та традицій Церкви.
     Київський Патріархат виступає за досягнення єдності Української Православної Церкви на підставі єдності у вірі. Для спасіння не має значення, до якого храму ходити і де приймати таїнства – в Московському чи Київському Патріархаті, так само, як немає значення, де належати до православної громади – в Києві, Москві чи іншому місці.
     
     Господь сказав: де двоє або троє зібралися в ім'я Моє, там Я посеред них (Мф. 18, 20).
      
(написано 30.12.2011 в 08:35 з адреси:  178.213.168.145)
Андрій :
      Історія УПЦ КП
     Історично Українська Православна Церква від Хрещення Руси-України була Митрополією Константинопольського Патріархату.
      У 1448 році від Київської Митрополії відокремилася Московська епархія, яка була самоназвана Московською Патріархією. Лише через 141 рік (у 1589 р.) вона отримала визнання Константинопольського Патріархату.
      Як свідчать грецькі історики, у 1684 році (за часів лівобережного гетьмана I.Самойловича) Московська Патріархія звернулася до Константинопольського патріарха Якова з проханням підпорядкувати їй Українську Митрополію (тобто отримати право рукоположіння Київських митрополитів), але отримала відмову. Це не заважало таємно висвятити у Москві у сан Київського митрополита єпископа Гедеона Святополк-Четвертинського.
      У 1686 року Константинопольський Патріарх Діонісій погодився на підпорядкування Московській Патріархії Української Церкви, але через рік (1687) його саме за це було засуджено на Царгородському патріаршому соборі та позбавлено сану, а підпорядкування визнано актом хабарництва та скасовано.
      У 1689 р. була встановлена заборона Києво-Печерській лаврі друкувати будь-які книжки без дозволу Московського патріарха. У наступному 1690 р. Московський собор надав «анафеми» на «киевские новые книги», тобто книжки П.Могили, К.Ставровецького, І.Галятовського, Я.Барановича, А.Радивиловського, І.Славинецького та інших, писані тодішньою українською літературною мовою. У 1693 р. була впроваджена нова заборона Московського патріарха на ввезення до Москви українських книжок.
      Зважаючи на історичний хід подій та становище України у ті часи, Українська Православна Церква не змогла набути адміністративної самостійності від Російської Православної Церкви.
      У 1924 р. було ухвалено декрет (томос) Вселенської Патріархії, підписаний патріархом Григорієм Сьомим і 12 митрополитами про неканоничність передачі Київської Митрополії Москві.
      Ухваленням Архієрейського Собору РПЦ 25—27 жовтня 1990 року, у відповідь на звернення українського єпископату до Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія II і всього єпископату РПЦ, за Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Філарета (саме такий титул було надано Митрополитові України у 1990 році), Українській Православній Церкві було надано незалежність і самостійність в управлінні та права широкої автономії.
      У 1992 році Митрополита Київського і всієї України Філарета (Денисенка) Архієрейський Собор УПЦ (за його відсутності) змістив з посади і обрав нового предстоятеля УПЦ (МП) — Володимира (Сабодана), що був на той час митрополитом Ростовським і Новочеркаським (РПЦ). Цікаво, що Володимир (Сабодан) є одночасно єпископом двох Церков, що є, мабуть, унікальним випадком у історії Православ’я.
      У 1997 році за поданням єпископату УПЦ (МП) Архієрейський Собор РПЦ видав «Акт про відлучення від Церкви монаха Філарета (Денисенка)» (сану митрополита його було позбавлено в 1992) за «розкольницьку діяльність».
      В час офіційної зустрічі делегації Вселенського патріархату з Президентом України Віктором Ющенком 24 березня 2005 р., голова делегації архієпископ Скопельський Всєволод (Майданський) передав послання патріархату: «Церковь-Мати, Константинопольський Патріархат, вважає, що її донька — Московський Патріархат — має ту канонічну територію, яка існувала у тої Церкви до 1686 року. Підпорядкування Київської Митрополії Московській Церкві було здійснено Патріархом Діонісієм без згоди та утвердження Святим і Священим Синодом Великої Церкви Христової».
      УПЦ-КП має намір стати єдиною визнаною Всесвітнім православ’ям українською автокефальною церквою на відміну від
      * автономної УПЦ (МП), яка підпорядкована РПЦ,
      * підпорядкування Константинопольському патріархату, у якому знаходиласьКиївськаМиттрополія в 988—1686 рр.
      
(написано 30.12.2011 в 13:23 з адреси:  73-246-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 11.01.2012 в 16:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 08:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 10:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.02.2012 в 07:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 04:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 16:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 20:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 13:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 04:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 10:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік