Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 25.12.2011 ХРОНІКА ПОДІЙ

13 грудня у кінотеатрі ім. Шевченка відбувся спільний виїзний прийом громадян міським головою Василем Сидором та депутатом міської ради Сергієм Сакалюком. Цього дня надійшло вісім звернень, які стосувалися питань житлово-комунальної сфери, працев- лаштування, права власності та іншого.
     
      14 грудня біля обеліска в честь ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, що на вул.Кузовкова, відбулося вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
     
      15 грудня пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому роз глядали проекти рішень про затвердження переліку видів оплачуваних громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість на 2012 рік; бронювання робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, на підприємствах, в організаціях та установах м.Славута на 2012р.; безпеку дорожнього руху в м.Славута; встановлення дорожнього знака 5.41 «Автобусна зупинка. На вимогу» на вул.Козацькій; затвердження в новому складі комісії з розгляду земельних спорів; вирішення пи- тань, що стосуються неповнолітніх; надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання; видача свідоцтва на право власності; будівельні та інші питання.
     
      16 грудня відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому комітеті міської ради, де обговорювались проекти рішення сесії міськради «Про встановлення ставок єдиного податку» та Положення про порядок нарахування і сплати єдиного податку в м.Славута, а також було надано ґрунтовне роз’яснення щодо сплати єдиного податку. Підприємці продовжують працювати над підготовкою конкретних пропозицій до проектів.
     
      Минулої п’ятниці у Хмельницькому відбулися урочистості з нагоди 5-річчя від дня заснування корпорації «Сварог Вест Груп». Побував на святі й міський голова Василь Сидор, який в честь ювілею вручив колективу корпорації вітальну адресу та Почесну грамоту.
     
      Завершено проведення загальноміського соціологічного дослідження щодо напрямків роботи Славутської міської ради та її виконавчого комітету. Отримані результати будуть враховані при визначенні пріоритетів розвитку міста.
     
      18 грудня у міському Палаці культури відбулося урочисте святкування Дня працівників органів внутрішніх справ. З цієї нагоди від імені міського голови Василя Сидора представникам правоохоронних органів міста Сергію Бондіну, Андрію Матвійчуку, Марині Хлєбан, Віктору Шахраю були вручені Почесні грамоти і квіти.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік