Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.12.2011 ТО ДЕ ТА СПРАВЕДЛИВІСТЬ?

Наштовхнула мене взятись за перо розповідь однієї жінки, яка звернулась до мене як до депутата сільської ради і людини, небайдужої до людських проблем та проблем держави. Не так давно я ділилась своїми роздумами, що не від хорошого життя наша влада змушена йти на реформи. Хоча й непопулярні вони серед люду, але потрібні: і пенсійна, і податкова, й інші реформи. Я це розуміла і, як могла, пояснювала. А нині, коли почула розповідь цієї жінки, усвідомила, що влада робить все, аби люди нічого не розуміли, нічого не знали про реформи, бо вона проводить такі реформи, що люди, коли про них дізнаються, хапаються за голову.
     Почну з такого прикладу: нині, щоб селянину здати корову чи порося, якщо він має пай або землю в користуванні, треба платити податок із суми, яку одержав за тварину. Почув би наш уряд на чолі з Азаровим, як коментують це «нововведення» люди! Адже наші селяни це вже проходили, таке було після війни. Колись моя мама казала, що був податок на кожну голову худоби, кожне дерево. І почали люди вирубувати садки, винищувати тварин. Невже влада України знову йде до цього?! Можливо, вона затіває це, щоб покращити свої статки? Адже мільйонерів у нас стає все більше й більше – і жодного мільйонера не зареєстровано селянина. Добивають його, трудягу, хоч він нічого не просить в держави, а сам, як може, виживає. Подумати тільки, людина за свій пай отримує раз у рік лише 600кг зерна! А де ж їй брати усе інше, потрібне для життя? Село виживає тепер тільки завдяки праці на присадибних ділянках, яка виснажує кожного селянина, адже ця праця триває з ранку до світанку. І тут влада побачила, що селянин заробляє якусь копійку (завдяки своїй непосильній праці!), та й вигадала податок. Найцікавіше, на мою думку, в цих реформах те, що влада себе не чіпає і ні в чому, ні в яких пільгах на обмежує. А всі зміни робить за рахунок простого люду.
     Мені болить душа за села наші - такі вони занедбані, як ніколи. Ні доріг тобі, ні справжніх соціальних закладів, де можна прийти в клуб чи бібліотеку, щоб було затишно й тепло. Скажіть мені, чому наші селяни не можуть собі дозволити відпочинку на морі, за кордоном? Хіба вони його не заслужили?! Та куди ж вони поїдуть, якщо їх тримає домашнє господарство? А тепер винищать село зовсім. Адже хто захоче тримати худобину на продаж, щоб потім під час здачі її з тебе три шкури здерли?!
     Ось такі реформи для простих людей. Я розумію, що податки потрібно платити, але не зі злиднів, де зайнятості населення нема, окрім непосильної праці на городах. А бичка щоб виглядіти чи кабанчика, потрібно ж щонайменше 1,5-2 роки. Оце такі маємо заробітки в селі, які наш уряд вирішив і тут видушити. Як ви думаєте, чому Верховна Рада не прийняла досі закону на розкіш? Останнім часом все частіше про нього мовиться, бо наростає обурення людей. То, може, нарешті багаті таки поділяться з бідними?!
     Невже не зрозуміло, що лише тоді люди повірять нашій владі, уряду, коли вони реформи почнуть із себе? Диву даєшся - купка людей зуміла обдурити народ, ввівши так звану «прихватизацію», і виявилася найрозумнішою. Бо забрала задарма все, тобто підприємства, кинувши молодь напризволяще. І сьогодні вони всі при владі й знову вершать долі людей. Але ці «звершення» не заради нас, смертних, а проти нас. Бо розвалили все, що можна, а взамін не побудували нічого. Зруйнували колгоспи: думали, що фермер нагодує. Та як з’явилися ті фермери, так і зникли - залишились лише ті, котрим вдалось награбастати більше й обдурити народ.
     Я прожила все життя в селі і раділа, що наша Улашанівка з кожним роком красивішала й розвивалася. А нині, коли йду і бачу там занедбаний двір, там незорана земля – серце болить. І, на мою думку, це все йде до того, щоб прийняти закон про продаж землі. Сподіваються латифундисти, що тоді люди продадуть землю, або й так віддадуть, бо невигідно буде їм на ній працювати (на даний час хто має землю, держить і корівку, і поросят декілька, щоб вижити, а раніше ще й дотацію давали за те, що селянин здавав худобину), або ще й податок заплатити за те, що вигодував. То де та справедливість?!
     Чому по телевізору транслюються лише розважальні програми, різні шоу, а політики, які пропонують ці реформи, не роз’яснюють людям необхідність їх?
     Тамара ГОВОРКОВА, депутат
     Улашанівської сільської ради.
     


  коментарі: 12

Андрій : Та сама, син якої, Генадій, очолює місцеву фракцію ПР. Але радує те, що жінка прозріла.  (написано 09.12.2011 в 08:18 з адреси:  158-172-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 05.01.2012 в 01:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 02:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 19:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 19:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 17:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік