Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.12.2011 УКРАЇНСЬКИЙ РУБІКОН

У вихідні спокійно і з посмішкою Україна перейшла Рубікон недовіри до влади. І пішла в нове майбутнє. Влада зробила вигляд, що нічого не відбувається. Невелика втрата - перейшли без неї...
     Фінал першого етапу всеукраїнської акції "Фронту змін" "Україна проти Януковича" в суботу на Михайлівській площі Києва показав, що протести в країні вийшли за рамки кухонь і локальних акцій. Кількість українців, які перестали боятися, досягла критичної позначки. Тепер боятися буде влада. І в суботу це стало очевидним.
     Обурені соціальною, економічною та кадровою політикою влади, українці більше не вимагають відставки одного конкретного міністра чи губернатора. Вони вимагають повної зміни владної команди. Два роки - достатній термін для оцінки. І ця оцінка - "незадовільно".
     Влада непомітно пропустила момент, коли можна було пожертвувати одним чиновником, списавши на нього всі провали, чи нейтралізувати групу невдо- волених за допомогою силових структур. Понад десять тисяч протестувальників і понад мільйон підписів - переконливий аргумент. Таку кількість залякати неможливо. Силові методи вже не працюють.
     Хто ще торік міг повірити, що в центрі Києва зберуться десятки тисяч людей на акцію "Україна проти Януковича"? Ще рік тому режим був сильний. Рік тому вони знали, що ви боїтеся. Вони знали, що вас можна залякати, заблокувати. Але сьогодні все змінилося! Можна зупинити десятки протестувальників. Не мо-жна зупинити мільйони. І страх сьогодні там - в кабінетах адміністрації Президента, уряду. Вони знають, чого бояться. Вони багато натворили. Посягнули на найсвятіше, що дароване людині Богом. Вони посягнули на вашу гідність - а це нікому так просто не пройде", - оголосив зі сцени лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк. Коли такі слова слухають люди, що не вмістилися на Михайлівській площі й заполонили прилеглі вулиці, - це не гасло і не обіцянка. Це констатація факту. Рубікон залишився позаду. Для всіх.
     Коли бачиш таку кількість рішучих людей, розумієш, що ніяка влада не може собі дозволити їх ігнорувати. Тому що влада - це не посади, кабінети і велика охорона. Влада - вона ось, стоїть на вулиці. Решта - або наймані менеджери, або режим. І якщо народ захоче - режиму не стане. В одну мить.
     "Сьогодні ця влада перестала називатися владою. Прошу вас, забудьте слово «влада», коли йдеться про Президента Януковича, прем'єра Азарова і Партію регіонів - це не влада. Влада від Бога. А це - режим. Режим, який знесуть. Режим, який буде відповідати за все, що вони встигли наробити за два роки. Цей Президент і ця влада піде. В Україну прийде нова ера. Людині не так багато потрібно. Людина хоче нормально жити й аби її поважали в рідній країні. І вона не дозволить нікому знущатися над собою. Людина хоче працювати, заробляти, мати гідну пенсію, хоче, щоб діти навчалися. Саме це й має забезпечити держава", - під схвальний гул десяти тисяч присутніх говорив Яценюк. Не було викривальних гасел і риторичних запитань. Спокійна впевненість і очевидні речі.
     Утім, лідер "Фронту змін" відразу охолодив запал тих, хто вже готовий був святкувати перемогу. "Просто не буде - у нас попереду важкий шлях. Він не всипаний квітами: буде боротьба, будуть втрати, але будуть і великі перемоги. За все потрібно боротися. Наше перше завдання - парламентська кампанія. І я хочу чітко зазначити - сьогодні тут із нами на сцені наші політичні партнери. Ми разом. Ми йдемо єдиним фронтом, і на цьому фронті з нами народ. Мільйони українців, які проти сьогоднішньої влади і за нове українське майбутнє. Опозиція піде об'єднаним фронтом по мажоритарних округах. Лінкольн говорив, що виборчий бюлетень - це потужніша зброя, ніж куля. І він буде у вас в руках. І це буде ваше рішення - якою бути країні", - звернувся Арсеній Яценюк до людей.
     У резолюції мітингу - все просто і сильно: «Якщо ти не боїшся влади - влада боїться тебе. Сьогодні ми говоримо: "Януковича у відставку"! Ми вимагаємо дострокових виборів Президента. Ми знаємо, що переможемо».
     Резолюцію віднесли до адміністрації Президента. Але налякані чиновники вирішили зробити вигляд, що нічого не відбувається. Довелося народним депута- там залишити плакат із резолюцією на сходах. "Думаю, Віктору Федоровичу це все передадуть", - усміхнувся журналістам Яценюк. Хоча всі розуміли - це вже не має значення. У суботу влада в державі непомітно перейшла з-за цих важких дверей у руки українців.
     Василь ДЯЧУК.
     


  коментарі: 9

 :   (написано 05.01.2012 в 01:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 02:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 19:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 19:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 18:01 з адреси:  h131-177.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 9 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік