Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.12.2011 ЧОМУ ДЕПУТАТСТВО СТАЄ ПОЛІТИКАНСТВОМ?

Депутати м.Славути на 12 сесії міської ради звернулися до всіх українців і закликали не бути байдужими, коли йдеться про майбутнє України. Опубліковано було це звернення в газеті «Трудівник Полісся». Але про що йдеться? Чому депутати не працюють на майбутнє всіх українців, а використовують свої депутатські права для зміцнення влади помаранчевих на всіх рівнях в Україні, використовуючи свій статус чи служ- бове становище? То що вони роблять для блага і майбутнього кожного українця в Славуті?
     По-перше, трудяться в поті чола над перейменуванням вулиць міста. А хто їх про це просив? На мою думку, хороша у нас історія Славути чи погана, але її не зміниш. Ви, панове, можете творити нову історію, але не ігнорувати думку народу, який дав вам владу. На підписи мешканців, зібраних на вулицях, міська рада помаранчевих навіть не звер- нула уваги, а це вже - політичне свавілля, це, врешті, звичайнісіньке перевищення своїх повноважень і використання депутат- ства в корисливих (політичних!) цілях, це - ігнорування моралі та законів України.
     Таким чином, замість того, щоб вирішувати злободенні проблеми міста, депутати займають-ся політиканством. Та й з їх паск- віля Президенту України не вид-но, що вони бачать ці проблеми чи хочуть бачити.
     Досі з вини Славутської міської ради не відновлено права мешканців тридцятикілометрової зони ХАЕС, адже ми повинні сплачувати 50% від використаної електроенергії. Хоча, зняли пільгу з нас саме за згодою Славутської ради ще до пуску другого блока. Вже третій і четвертий хочуть добудовувати, а пільга не повертається. То міська рада в нас діє чи не діє?! І таких питань десятки.
     Депутати міста вкотре дружно голосували за підвищення цін на комунальні послуги, виконуючи настанову Міжнародного валютного фонду. При цьому голова Євросоюзу ще й стверджує, що ми, мовляв, не можемо чекати, коли слов'янські народи активізуються. А хіба ми його просимо нас чекати? Як кажуть в народі, іди з миром, поки ми не активізувалися, а ми будемо жити, як нам любо. Ми нічого в Євросоюзі не забули. Звичайно, поспілкуватися з обопільних питань можемо, але це - не принциповий рівень в наших прагненнях, бо можливості України завжди були вищими від європейських, і ми сильні як ніхто серед слов'янських держав.
     Певно, підвищуючи ціни на комунальні послуги, славутські депутати захотіли в Європу. Будь ласка, але без нас, славутчан. Оскільки в «золотих горах» капіталізму ми і без того задавлені високими цінами та мізерними зарплатами й пенсіями, а також капіталістичними кризами.
     Неприємно й те, що, використовуючи гроші ХАЕС на соціальні потреби, в тому числі на асфальтування доріг, наші депутати видають це за свою заслугу, забуваючи про тих, хто прийняв для цього закони через Верховну Раду.
     У кадровій політиці наші депутати теж подекуди перевищують свої повноваження і поводяться недалекоглядно. Це виявля-ється в тому, що порушуються моральні, етичні та правові норми. Якщо так «рубати» голови людям авторитетним і розумним, то ми ніколи не матимемо національної еліти. На це ніхто права не давав, та й не було причин. Чи українська еліта вам, шановні депутати, не потрібна? На мою думку, саме вона не дасть далі розвалювати Українську державність. А якщо наші обранці цього не розуміють, то Славутська міська рада, на мою думку, повинна саморозпуститися. Щоб нам не довелося їй допомагати це робити шляхом місцевого референдуму.
     Леонтій РИБІЦЬКИЙ, голова Славутського
      Комітету союзу робітників.
     


  коментарі: 11

Андрій : Скільки робітників входить до союзу Рибіцького?
     ...Як в кінофільмі "Вій", різна нечисть, що свого часу вимикала мікрофона І.Піголю під час його виступу в кінотеатрі ім. Шевченка, вилазить з усіх щілин з подачі головного редактора. Зі злободенним першочерговим питанням перейменування вулиць. 
(написано 09.12.2011 в 08:35 з адреси:  158-172-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 05.01.2012 в 01:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 02:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 19:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 09:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:30 з адреси:  h131-134.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 19:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 18:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік