Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.12.2011 ПРО СОЦІАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ІНВАЛІДІВ

3-го грудня у всьому світі відзначався День інвалідів. У нашому районі це стало нагодою проаналізувати, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею. Саме з цією метою 1 грудня в районній державній адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Роз’яснення внесених змін у чинне законодавство в галузі соціального захисту інвалідів та вдосконалення нових напрямків діяльності державних установ, спрямованих на вирішення соціальних проблем інвалідів району». У ньому взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Світлана Дзюнь, заступник голови районної ради Петро Притуляк, представники управлінь та відділів соціальної сфери і громадських органі- зацій.
     Розпочинаючи засідання, Світлана Дмитрівна зазначила, що в нашому районі на даний час проживає 2,5 тисячі інвалідів різних категорій і груп. Усі вони потребують піклування, належного матеріального забезпечення, лікування. Однак, як справедливо зазначила керівник апарату РДА, найважливіше для людей з обмеженими можливостями – це добре слово. Бо ж не завжди є можливість допомогти матеріально, а чуйним ставленням, доброзичливістю, увагою і турботою ми можемо завжди стати в пригоді.
     В.о.начальника управління праці та соціального захисту населення Катерина Миколайчук розповіла, що на сьогодні в районі розроблені програми, спрямовані на захист найбільш вразливої та незахищеної категорії населення. Створено районний комітет із забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Забезпечено безперешкодний доступ цієї категорії населення до місць громадського призначення. Засобами реабілітації забезпечено 35 осіб, для 43 інвалідів видано направлення на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. З початку року для 9 інвалідів видано путівки на санаторно-курортне лікування. У 2011 році 2 інваліди війни отримали автомобілі. Компенсацію на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів виплачено 50-ти інвалідам на загальну суму 8,2 тисячі гривень. Для 168 громадян району з районного бюджету виділена матеріальна допомога на лікування на суму 35,8 тисячі гривень, а з державного бюджету для 8 осіб – на суму 3,1 тисячі. Спільно із центром зайнятості вдалося працевлаштувати 4-х інвалідів.
     Катерина Сергіївна також відмітила роботу Славутського районного територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг жителям району, які перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. За 9 місяців 2011 року територіальним центром виявлено 1842 особи, які потребують обслуговування, та охоплено наданням соціальних послуг 1557 громадян.
     Начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Леся Кравчук розповіла присутнім про внесені зміни в чинне законодавство щодо порядку призначення державних допомог і субсидій, які покращують соціальний захист інвалідів. Про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням, автомобілями та технічними засобами реабілітації повідав головний спеціаліст по роботі з інвалідами та пенсіонерами Василь Мартинюк. Роз’яснення норм Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» в частині призначення пенсій інвалідам надала заступник начальника відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України Вікторія Распопова. Щодо реалізації основних статутних напрямків діяльності фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві присутні дізналися від головного спеціаліста Славутського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Ірини Рожкової. Про стан медичного обслуговування інвалідів розповів заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ Ярослав Пузич.
     Активну участь у засіданні круглого столу взяли представники громадськості – Микола Романчук (голова обласного осередку Всеукраїнської організації інвалідів ІРСТ), Віктор Калашніков (голова обласної організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-Єдність»), Ольга Чернецька (голова районної ради ветеранів), Галина Лимарєва (громадська організація УТОГ).
     Немало цікавих і суттєвих пропозицій для поліпшення життя та добробуту людей з особливими потребами під час зібрання висловив Віктор Євстафійович Калашніков, підкреслив- ши, що для інвалідів, перш за все, цінними є не так матеріальна підтримка (хоча і без неї не обійтися), а турбота і увага з боку держави та громади. Микола Павлович Романчук запевнив, що невдовзі в нашому місті запрацює перший в Україні соціальний магазин, ініційований організацією інвалідів.
     Словом, корисних ідей для підтримки та допомоги людям із обмеженими можливостями було озвучено чимало, адже час дійсно вимагає європейських підходів до вдосконалення добробуту інвалідів: і в ліку- ванні, і в реабілітації, і в матеріальному забезпеченні, і в звичайному людському доброзичливому ставленні. Віримо, що завдяки спільним і наполегливим зусиллям представників влади та небайдужої громадськості ці ідеї невдовзі стануть реаль- ністю.
      О. МОГИЛЬНИЦЬКА.
     


  коментарі: 10

 :   (написано 04.01.2012 в 23:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 23:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 23:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 23:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 12:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 08:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік