Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.12.2011 НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ МІСЬКРАДИ

25 листопада відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії міської ради шостого скликання.
     На основі протоколу постійних комісій прийнято рішення про внесення змін до бюджету міста Славути на 2011 рік. З метою вирішення питань соціально-економічного розвитку міста, соціального захисту населення, становлення і розвитку місцевого самоврядування, участі органів місцевого самоврядування у розв’язанні питань загальнодержавного значення, проведення міських заходів, затверджено Положення про цільовий фонд Славутської міської ради “Вирішення соціально-економічних проблем міста”. Розглянувши матеріали, подані постійними комісіями міської ради, та, зважаючи на стрімкий ріст вартості енергоносіїв, було уточнено ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2011 рік для окремих установ, які фінансуються з бюджету міста Славути із загального та спеціального фондів бюджету міста. Доповів із даних питань перший заступник міського голови Сергій Микульський.
     Отримавши заяву керівника КП «Редакція «Славутське міськрайонне радіо» Людмили Шевчук, а також розпорядження голови Славутської райдержадміністрації щодо виходу зі складу співзасновників, були внесені відповідні зміни до статутного фонду комунального підприємства.
     Згідно з рішенням сесії, прийнятим на попередніх засіданнях, на порядку денному було розглянуто питання «Про розгляд інформації керівників правоохоронних і контролюючих органів про вжиті заходи щодо усунення порушень вимог чинного законодавства України в сфері грального бізнесу в м.Славута».
     Першим з даного питання доповів керівник робочої групи з обстеження суб’єктів господарської діяльності в місті Ігор Піголь:
     - В межах наданих повноважень робочою групою з представниками Громадської ради міста у період з 2 березня по 28 жовтня цього року проводилось обстеження грального клубу «Екватор», прибудованого приміщення на вул.Соборності, магазину-кафетерію «777» на вул.Я.Мудрого, інтерактивного клубу «Є» на вулиці Козацькій,120. За результатами обстежень зазначених об’єктів було виявлено 52 гральні автомати та 21 комп’ютер, обладнані програмами-симуляторами гри через мережу Інтернет. Окрім цього встановлено, що організатори азартних ігор на території міста працюють без дозвільних документів, висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, державного пожежного нагляду, з неоформленими відповідно до вимог трудового законодавства найманими працівниками тощо.
     За результатами обстежень виконавчим комітетом міської ради направлено ряд звернень до правоохоронних і контролюючих органів з проханням вжити невідкладних заходів щодо усунення порушень вимог чинного законодавства.
     На ім'я окремих орендодавців направлені листи з проханням розірвати договори оренди згаданих приміщень із орендонаймачами задля забезпечення верховенства інтересів громади.
     Враховуючи системний характер порушень окремими суб’єктами господарської діяльності міста вимог чинного законодавства України в сфері грального бізнесу, здійснення діяльності без документів дозвільного характеру, керуючись пп.9.2 розділу 9 Положення про порядок отримання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єктів роздрібної торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м.Славута в новій редакції, затвердженого рішенням 8 сесії 6 скликання Славутської міської ради від 24 червня 2011 року №7-8/2011, 21.07.2011р., виконавчий комітет міської ради зобов’язав КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання» та Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства розірвати договір щодо надання послуг із власником приміщення на вулиці Соборності,26 та з власником магазину-кафетерію «777» на вулиці Я.Мудрого. Даним рішенням Славутському РЕМ також рекомендовано розірвати договір щодо надання послуг із власником приміщення на вулиці Соборності,26 та з власником магазину-кафетерію «777» на вулиці Я.Мудрого,60.
     Незважаючи на вжиті заходи, за станом на 21.11.2011 року вищезазначені заклади продовжують працювати у звичайному режимі. Подальша робота групи значно ускладнюється через встановлення суб’єктами господарської діяльності камер зовнішнього відеоспостереження.
     Від Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області надав інформацію Олександр Василюк:
     - Працівниками райвідділу міліції в поточному році продовжують здійснюватися заходи щодо виявлення, документування та притягнення до відповідальності осіб, які порушують Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні», в результаті чого порушено кримінальну справу за фактом діяльності комп’ютерного клубу в магазині «Барвінок», вилучено 20 гральних автоматів з клубу «Екватор», 21 гральний автомат - з розважального закладу в магазині на площі Шевченка. Притягнуто до адміністративної відповідальності, у зв’язку із здійсненням господарської діяльності без дозволу виконавчого комітету Славутської міської ради, трьох приватних підприємців. Основною причиною непритягнення до відповідальності суб’єктів господарської діяльності, які порушують чинне законодавство, є те, що їх діяльність оформлена на підставних осіб, яких або не існує, або вони припинили свою діяльність.
     Відповідну інформацію надав начальник Славутського РВ управління Держтехногенбезпеки України в Хмельницькій області Андрій Сампір:
     - Згідно з даними дорученнями нами були перевірені усі заклади, де за наданою інформацією здійснювалася незаконна господарська діяльність. Опечатано електрощитові приміщень цих закладів. Проводимо також роботу з орендодавцями, які надають в оренду приміщення під діяльність зазначених закладів. За їх словами, вони не мають підстав розірвати договори оренди, оскільки орендарі вчасно сплачують орендну плату.
     Представник державної санепідстанції Славутського району Ольга Козира:
     - Згідно з чинним законодавством санепідслужби не здійснюють нагляд за об’єктами грального бізнесу. Нагляд проводиться лише за комп’ютерними клубами. Є відповідні санітарні правила для приміщень комп’ютерних клубів, режимів їх роботи. На ці об’єкти СЕС надає висновки дозвільного характеру і постійно здійснює над ними контроль. За наданими дорученнями ми здійснили періодичні перевірки комп’ютерних клубів міста. На контролі в нашої служби знаходяться чотири заклади такого типу. Використання гральних програм у них не виявлено, однак, під час перевірки було зафіксовано ряд недоліків, зокрема, протерміноване проходження обов’язкового медичного огляду персоналу, порушення режиму роботи, відсутність документів дозвільного характеру. Притягнено до адміністративної відповідальності власників усіх чотирьох клубів.
     Славутський міжрайонний прокурор Василь Мушинський:
     - Ігрові автомати приносять неабиякий збиток людям. Проте, сьогодні склалася така ситуація, що ще потрібно довести, чи вилучений об’єкт є гральним автоматом. В таких випадках необхідно проводити експертизу. Разом із тим, ми вже тривалий час боремося з цим вкрай негативним явищем у місті, і, якщо є хоч найменша підозра, що суб’єкт господарської діяльності займається гральним бізнесом, ми проводимо відповідну роботу. Уже двом власникам клубів із гральними автоматами присуджено штрафні санкції у розмірі 7,5млн.грн. У зв’язку з цим, гральний бізнес в місті набув прихованого характеру і вимагає спільних зусиль в боротьбі проти нього. Я вдячний депутатам, громадськості, які до цього долучаються. У свою чергу, я готовий всіляко підтримувати їх у вирішенні цього проблемного питання та сподіваюсь, що згодом з трибуни зможу сказати, що дана проблема остаточно вирішена.
     Не була надана інформація про вжиті заходи щодо усунення порушень вимог чинного законодавства України в сфері грального бізнесу в м.Славута керівництвом Славутською ОДПІ.
     Далі в ході сесії, з метою забезпечення провадження затверджених в установленому порядку Правил торговельної діяльності, контролю за їх дотриманням, заходів щодо вдосконалення торговельного обслуговування населення міста, сприяння розвитку торговельної інфраструктури та стимулювання впровадження нових форм торговельного обслуговування, затверджено Порядок проведення моніторингу функціонування об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м.Славута і склад робочої групи з моніторингу функціонування даних об’єктів.
     Депутатами міськради затверджено Програму розвитку фізичної культури і спорту на період 2012-2016 роки. Уже сьогодні спортсмени міста мають неабиякі досягнення, а з прийняттям даної Програми є сподівання, що Славута й надалі займатиме першість на спортивній ниві області.
     Заступник начальника управління освіти Наталія Пшетоцька проінформувала депутатський корпус про хід виконання міської Програми «Вчитель» на 2002-2012 роки. Результатом дієвості даної Програми є стабільний склад педагогічних працівників, який забезпечує потреби освітніх закладів у фахівцях. Належну фахову майстерність підтверджує участь вчителів у представницьких заходах міського та обласного рівнів.
     Цього дня депутатами міської ради прийнято рішення нагородити екс-Прем’єр-міністра України Ю.В.Тимошенко відзнакою «За заслуги перед славутчанами». Нагадаємо, що така пропозиція була попередньо озвучена на загальних зборах громадян 11 листопада. На думку ініціаторів даного питання, Юлія Тимошенко, перебуваючи на посаді Прем’єр-міністра України, сприяла успішній реалізації державних програм, які дозволили покращити якість життя славутчан, а також виробила чітку стратегію розвитку місцевого самоврядування та практичні дії щодо її втілення.
     З метою удосконалення роботи виконавчих органів ради сесією затверджено нову структуру та чисельність апарату виконавчого комітету Славутської міської ради та виконавчих органів, а також положення про управління та відділи міськвиконкому.
     Окрім блоку земельних питань, надано дозвіл на експлуатацію об’єкта з небезпечними відходами на 2012 рік ТОВ «Готівка Еліт» Славутська виробнича дільниця» та внесено зміни до рішення Славутської міської ради від 27.09.2011р. №13-11/2011.
     Прес-служба міськвиконкому.


  коментарі: 10

 :   (написано 05.01.2012 в 02:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 18:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 14:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 01:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 09:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 02:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 19:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік