Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.12.2011 ПОВАЖАТИ СВОЮ ДЕРЖАВУ

Ми, ветерани міської Славутської ветеранської організації обурені публікацією В.Завадської «Поважати свою державу», де вона пише: «Тим болючіше було чути і в його (навіть не написала прізвище В.Л.Пономарьова) промові, і з уст інших виступаючих образливі фрази щодо нашої держави…»
     А чи знає шановна авторка, що таке держава? Отже держава є основним засобом забезпечення системності суспільства шляхом реалізації як загальносуспільних, так і класових інтересів. А ще існують функції держави внутрішні й зовнішні. До внутрішніх відносять соціальні функції, які полягають у наданні соціальної допомоги населенню, виділенні необхідних коштів для охорони здоров’я, освіти, будівництва житла, забезпеченні основних прав людини, вирішенні екологічних проблем, соціальному забезпеченні населення та розвитку культури.
     І ось ветерани у своїх виступах критикували, що дані функції не виконуються в нашій країні. Зокрема, в своєму виступі я наголосила, що згідно зі ст.20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», органи державної влади і місцевого самоврядування повинні сприяти нам наданням приміщення, транспорту, майна, матеріальної допомоги.
     А що є насправді? Приміщення в ЖКО мале, вся документація розташована на стільцях. Телефоном користуємося спареним із бухгалтерією. А нам для роботи потрібні папір, ручки. Пенсії ж у нас невеликі. Невже я в своєму виступі образила державу, в якій народилася і живу? Ні, я зверталася до тих людей, які не виконують закони.
     Зокрема, в ст.34 Конституції України записано: кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. А наші делегати, люди похилого віку, висловлювали свої думки в межах Конституції. Так, країну ніхто не вибирає, але ми хочемо жити в країні, де всі дотримуються законів і Конституції.
     Ще нас обурило те, що В.Завадська підкреслила: лише декілька виступів із загальної кількості прозвучали державною мовою. Мабуть, шановна авторка не знайома зі ст.10 Конституції України, де зазначено: «Державною мовою в Україні є українська мова». І далі: “В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської та інших мов національних меншин”. Причому, як зазначено: держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування. Так що, шановна п.Завадська, у нас ще ніхто не забороняє розмовляти російською мовою, і це не є злочин.
     А ось Ви, як автор, проявляєте націоналізм, який забороняється в Україні, нацьковуючи людей Заходу і Сходу. Адже у своїй статті Ви згадали, що ми живемо в Славуті, а не на Донеччині чи в Луганську.
     Ми були шоковані Вашою поведінкою у залі, де проходила звітно-виборна конференція. Ви вголос висловлювали своє обурення під час виступу ветеранів, розмовляли, сміялися з особою, яка також тримала блокнот і ручку, в ході конференції обурювалися навіть виступом ветерана, який постійно співпрацює з газетою.
     Хоча Ви, маючи таку посаду, повинні бути ввічливою, вислуховувати всіх спокійно, тим більше, людей похилого віку.
     Валентина Яшкевич.
     Додаються підписи: В.Пономарьов, голова ветеранської організації, Г.Алзаманова, Д.Іщук, А.Будаган, В.Нікулін, С.Нестерчук, Ф.Семенова, С.Шапошнікова, Н.Носачук, А.Мороз, П.Розуменко, В.Микитюк, А.Солодка, Т.Сапожнікова, З.Колос, С.Солтис.
     


  коментарі: 31

Віктор : Підтримую шановних ветеранів. Так дійсно у нас нема правової та соціальної держави. Ганьба тим дописувачам, що захищають таку державу. Народний депутат Анатолій Гриценко одного разу висловив свою думку про теперішню державу, він не буде захищати таку державу зі зброєю в руках. Я теж не буду її захищати.  (написано 04.12.2011 в 16:53 з адреси:  46.247.132.51)
Андрій : А я буду. Я захищатиму свою державу від антинародних сатрапів Януковича, Азарова, Тігіпка, Табачника, від прокомуністичної п'ятої колони, як захищали і жертвували своїм життям кращі сини і дочки України.
     Не потрібно плутати, як хрен з пальцем, конкретних нечестивців, злодюг і казнокрадів з державою. Держава - це ми, Вікторе, а вони - наші слуги, що заслуговують сраної мітли.
     Слава Україні!!! 
(написано 04.12.2011 в 20:59 з адреси:  230-216-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Вони між іншим цю державу захищали,як вас обох ще не було навіть.  (написано 04.12.2011 в 23:47 з адреси:  SOL-FTTB.251.70.27.94.sovam.net.ua)
Андрій : Вони, між іншим, на початку минулого століття прийшли в цю державу зі зброєю в руках, проливши ріки крові, влаштувавши небачені голодори і репресії, зробивши її більшовицькою колонією, ізольованою від цивілізованого світу пресловутою "залізною завісою", зрештою, назавжди відкинувши в рівні життя від розвинутих держав та сформувавши відповідний так званий "совковий" тип світогляду.  (написано 05.12.2011 в 07:21 з адреси:  9-14-132-95.pool.ukrtel.net)
Українець : Заборонений націоналізм - це щось новеньке:) Проблема в тому, що наші ветерани не визнають Україну як Державу. По-суті вони залишилися не українськими,а радянськими ветеранами. Підтримую Андрія!  (написано 05.12.2011 в 08:17 з адреси:  176.8.15.48)
Олександр : Якщо хочеш взнати про сучасний голодомор то подивись на чорнобильців які ходять по парку перед Кабміном і буде зрозуміло хто куди прийшов і для чого!  (написано 05.12.2011 в 08:21 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Олександр : Хто сказав що не визнають Україну як державу?Вони не ховались за псевдо як Ви коли треба було її захищати!Проаналізуйте хто Вони.Такі самі громадяни як і Ви.І їм так само болить,як і Вам.Ворога шукаєте не там.Він той що був скинений з неба.А ми брати та сестри,бо грішникі всі.
      І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх,
      щоб Бога шукали вони, чи Його не відчують і не знайдуть, хоч Він недалеко від кожного з нас.
      Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його!
     (Дiї.17:26-28)
     А такі погляди не від Бога,а від лукавого.
      Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!
     (Iван.13:34)  
(написано 05.12.2011 в 08:37 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Українець - 2 : Олександре, святий ти наш да божий, запитай в Пономарьова, Абрашина чи Сороки, коли вони останній раз були в церкві, хай навіть московській. І чи не кажеться вам, панове, що заслужена журналістка Мальчук цію публікацією жорстоко кинула під танк свою колегу по роботі Завадську?  (написано 05.12.2011 в 10:24 з адреси:  86-156-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : А Ви по суті віповідь дайте-Ви проти Христової заповіді?  (написано 05.12.2011 в 10:31 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Українець - 2 : Не проти, але коли мене б'ють по одній щоці, то я другу не підставляю, а відразу луплю в рило.  (написано 05.12.2011 в 10:46 з адреси:  86-156-132-95.pool.ukrtel.net)
Українець - 2 : В нагле черврне партійне рило  (написано 05.12.2011 в 10:49 з адреси:  86-156-132-95.pool.ukrtel.net)
Олександр : Якщо не проти,то от Вам дзеркало в яке Ви можете поглянути на себе:
      І Бог промовляв всі слова оці, кажучи:
      Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю з дому рабства.
      Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
      Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.
      Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене,
      і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
      Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.
      Пам'ятай день суботній, щоб святити його!
      Шість день працюй і роби всю працю свою,
      а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх.
      Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
      Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
      Не вбивай!
      Не чини перелюбу!
      Не кради!
      Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
      Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
     (Вих.20:1-17)
     Чи чините Ви так?
      Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає.
     (Як.2:10)
      Кожен, хто чинить гріх, чинить і беззаконня. Бо гріх то беззаконня.
     (1Iван.3:4)
      Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
     (Рим.6:23)
     При чому друга смерть,якою помер Христос!
     Але він воскрес тому що був праведним,а у Вас як із цим? 
(написано 05.12.2011 в 11:15 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Олександр : Прошу врахувати також,що цитуючи слова про "рило"(вислів Ваш) Ви винні у порушенні заповіді "Не вбивай!"
      Ми знаємо, що ми перейшли від смерти в життя, бо любимо братів. А хто брата не любить, пробуває той в смерті.
      Кожен, хто ненавидить брата свого, той душогуб. А ви знаєте, що жаден душогуб не має вічного життя, що в нім перебувало б.
      Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо класти душі за братів!
     (1Iван.3:14-16) 
(написано 05.12.2011 в 11:37 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Українець : "Кожен, хто ненавидить брата свого, той душогуб..."
      Це ви про ветеранів, які ненавидять патріотів україни і українську державу? 
(написано 05.12.2011 в 12:35 з адреси:  176.8.15.48)
Олександр : А Ви не здогадались що це про грішників,якими є ми всі?
     Бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.
     (Матв.7:2)
      Ось тому без виправдання ти, кожний чоловіче, що судиш, бо в чому осуджуєш іншого, сам себе осуджуєш, бо чиниш те саме й ти, що судиш.
     (Рим.2:1) 
(написано 05.12.2011 в 12:43 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Олександр : Ви не відповіли як у Вас з праведністю?Чи є надія на воскресіння?  (написано 05.12.2011 в 12:50 з адреси:  SOL-FTTB.135.66.27.94.sovam.net.ua)
Українець : Олександре, а хто ви такий, щоб вчити нас праведності? Та й хіба про праведність йдеться? Особисто я нікого не суджу, а даю оцінки вчинкам людей. Кожна людина має на це право.  (написано 05.12.2011 в 16:07 з адреси:  176.8.15.48)
Андрій : На захист журналістки Валентини Завадської
     Багато років знаємо Валентину Віталіївну як за публікаціями в «Трудівнику Полісся», так і особисто. Високий професіоналізм, виваженість, стриманість у емоціях завжди присутні в її матеріалах, від повсякденних буденних і до найрезонансніших. Тому, читаючи її статтю «Поважати свою державу» у №47 «ТП» від 24 листопада поточного року, де авторка висвітлює ІХ конференцію Славутської міської ветеранської організації, були дещо здивовані, що навіть толерантна Валентина Завадська в останньому абзаці звернула увагу на образливі звинувачення керівництва організації щодо держави Україна. Бо нікому не є секретом політичні погляди голови цієї поважної організації – комуніста В.Пономарьва, який 2 вересня 2007 року при перепохованні на Славутському Полі Пам’яті останків полеглих у 2-й Світовій війні, незважаючи на присутність іноземних делегацій, обзивав присутніх оранжевими фашистами. Це при тому, що саме завдяки злочинній комуністичній верхівці Союзу РСР, яка відмовилася підписувати відому Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими, радянські в’язні були позбавлені допомоги Міжнародного Червоного Хреста, поставлені поза законом у своїй країні, введені у ранг зрадників і приречені на загибель. Не кажучи вже про тісне довоєнне співробітництво СРСР з нацистською Німеччиною і спільний військовий парад Червоної армії і гітлерівського вермахту Бресті 22 вересня 1939 року. Шановний В.Абрашин взагалі плювався на колону патріотів України, що позаминулого року під державними (!) прапорами йшли вшановувати пам’ять жертв комуністичного режиму. Залишається лише здогадуватись, яка атмосфера панувала на тій ветеранській конференції, які добірні помиї лились на саму українську державність, яку століттями виборювали і за яку склали голови найкращі сини і дочки України. Більше того, у ці останні дні осені, коли Україна і весь світ схиляє голови перед невмирущою пам’яттю жертв найжахливішого злочину тоталітарного комуністичного режиму – штучного голодомору, визнаного 32(!) провідними державами світу актом геноциду, коли у всіх українських оселях запалюється свічка Скорботи за невинно убієнними, прокомуністична верхівка Славутської ветеранської організації у слідуючому 48-у номері «ТП» винуватить неупереджену журналістку «Трудівника Полісся» Валентину Завадську у непрофесіоналізмі та… націоналізмі, явно плутаючи останній з нацизмом.
     Давайте об’єктивно й неупереджено розберемось у цій непростій ситуації, коли замість корумпованих і злодійкуватих чиновників, вирощених і сформованих у «кращих» радянських традиціях, пресловута «п’ята колона” винуватить державу, що століттями була колонією різних держав і режимів та не так давно здобула вистраждану волю і незалежність. Порівняймо 20 років існування України як самостійної держави, легітимно проголошеної 24 серпня 1991 року незалежною найвищим державним органом – Верховною Радою УРСР та підтверджену всеукраїнським Референдумом 1 грудня того-таки року, коли до сьогодні відверті її противники привселюдно обливають брудом, і ті самі 20 років існування більшовицького режиму, прийшовшого до влади шляхом збройного державного перевороту у жовтні 1917 року. Так от, за відповідний період свого правління, більшовики спромоглися на криваву громадянську війну, радянсько-польську, два голодомори, найжахливіший з яких 1932-33рр був штучним та цілеспрямованим актом геноциду проти власного народу, а саме двадцятиліття припадає на сумної пам’яті 1937-38 роки, коли мільйонами умертвляли не так ворогів явних, як безвинних громадян під личиною ворогів уявних.
     То може, все-таки, настав час розставити крапки над «і», ініціювати широку всеукраїнську кампанію за заборону кривавої та утопічної комуністичної ідеології в Україні, за судовий процес над комуністичним режимом, аналогічний Нюрнберзькому над нацистським? Як Холодний Яр у 20-х роках минулого століття ознаменував Чигиринщину Черкаської області у боротьбі проти окупаційного більшовицького режиму, Колківська Республіка Волинь у 1943 році проти нацистів та більшовиків, то чому б сьогодні Славуті не ознаменувати Хмельниччину у цьому давно назрілому питанні?
     Андрій ЩУРИК за дорученням Громадського політичного об’єднання “Демократична Славутчина» та Славутської станиці Всеукраїнського братства ОУН-УПА ім. Р.Шухевича 4 ХІІ 2011р
      
(написано 05.12.2011 в 16:13 з адреси:  165-194-132-95.pool.ukrtel.net)
Українець : Приєднуюсь!!!  (написано 05.12.2011 в 16:31 з адреси:  176.8.15.48)
Олександр : Я так зрозумів що відповіді немає.Але питання залишається.
      Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
     (Вих.20:12)
     Це відноситься також і до людей які старші нас за віком.
      Перед лицем сивизни встань, і вшануй лице старого, і будеш боятися Бога свого. Я Господь!
     (Лев.19:32)
     Вчу не я,а Господь!З пошаною відносьтеся до людей які старші Вас за віком.Якщо вони помиляються з повагою зауважте їм це.Поздоровте їх із днем Збройних Сил України!Дивись і спільну мову знайдете як громадяни однієї держави з славетним ім`ям УКРАЇнА.
     Вибачте якщо чимось образив Вас.З повагою та любов`ю до Вас.Божих благословінь Вам та Вашій родині у поглибленому вивченні Божого Слова і відвідуванні церкви яка виконує те що в ньому написано.
      Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть.
     (Рим.2:13)
      Блаженний, хто читає, і ті, хто слухає слова пророцтва та додержує написане в ньому, час бо близький!
     (Об.1:3) 
(написано 05.12.2011 в 16:46 з адреси:  SOL-FTTB.250.115.27.94.sovam.net.ua)
 :   (написано 05.01.2012 в 02:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 18:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 14:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 01:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 09:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 02:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 19:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 07:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік