Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.12.2011 ПОЛІТИКА І ПОЛІТИКИ

Нещодавно Верховною Радою України в першому читанні остаточно схвалено Закон України «Про вибори народних депутатів України». Що це означає для пересічного українця? А це значить, що ми із розряду «біомаси» переходимо в розряд електорату. І починається період масового навішування на наші слухняні вуха «політичної локшини». Роблячи висновок із усіх попередніх виборчих кампаній, цілком реально, що і на цей раз ми знову наступимо на ті ж самі граблі, які неодноразово били і б’ють нас по лобі.
     Ми знову будемо слухати, хто і чому Україні потрібен, бо без нього не виліземо з політичного та суспільно-економічного багна. Інші рахуватимуть, скі-льки кроків будуть робити назустріч людям. А треті (вкотре!) будуватимуть Україну для людей. Та й життя, звісно, покращиться… Шкода лише, що ніхто при цьому не обнародує той список людей, яким в дійсності після виборів стає жити краще. Адже існує незаперечний закон природи: якщо в когось стало більше грошей, то в когось їх поменшало. А менше їх, як правило, чомусь завжди в переважної більшості виборців.
     Хоча, в своїй публікації хочу торкнутися не цієї одвічної для України проблеми, а діяльності тих «радикальних патріотів», які приватизували собі право бути націоналістами, тобто, патріотами України. Адже за цим, якщо добре приглянутися, приховується бажання дорватися до влади з метою елементарного власного збагачення. Се-ред рядового членства, напри- клад ВО «Свобода», в якому я перебував упродовж останніх чотирьох років, понад 80% - це дійсно патріоти своєї держави та української землі. Це люди, які готові на самопожертву заради націоналістичної ідеї. Але... не нацизму і не (даруйте) фюрерства!
     Прикро, що в нашому суспільстві за роки комунобільшовицького режиму сформува- лося негативне розуміння націоналізму. Хоч його сутність - у прояві любові до власної землі, мови, культури, історії та інших споконвічних цінностей. Націоналізм, врешті, передбачає повагу до людей іншої національ- ності. Чого не можна сказати про нацизм…
     З дивним розумінням цього поняття я й зіштовхнувся в середовищі ВО «Свобода» із 2009 року, коли почалося внесення змін до статуту партії, які виключали вплив рядового членства на виборність керівників усіх рівнів та диктат його керівництва. І головна біда виявилася в тому, що в об’єднанні застосовуються подвійна мораль та подвійні стандарти оцінки фактів і дій. На словах із високих трибун висловлюються патріотичні гасла, а в своєму середовищі використовується принцип: прав той, у кого більше прав. І все б нічого, нам не звикати до цього в клубах за інтересами, які чомусь у нас вважаються політичними партіями. Але тут експлуатується – ідея націоналізму, як вищого прояву патріотизму.
     Та панове, давайте зупинимося! Бо, спаплюживши останню надію національно свідомої меншості (як не прикро), ми можемо втратити свою національну державу. Пора зрозуміти, що, обираючи законода- вців із представників політичних сил, які вішали «локшину» з гарних політичних гасел, але нічого не зробили, реально перебуваючи у владі протягом значного часу, мабуть, не варті нашої довіри. Люди повинні оцінити, що той чи інший діяч зробив корисного, не перебуваючи в публічній владі, який його внесок на користь громади, зроблений на громадських засадах.
     Окремо я хотів би повернутися до початку виборчої кампанії в м.Славута, яку нещодавно ознаменував своїм приїздом лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок. На його виступ в міському Палаці культури, на відміну від попереднього приїзду в Славуту в 2006 році, зібралася значна кількість славутчан. Люди хочуть бачити нові обличчя в політиці, бажають суттєвих змін у житті. І у своєму виступі Олег Ярославович говорив багато правильних речей, давав оцінку владі - сьогоднішній та минулій, доводив до відома слухачів основні посту- лати засад ВО «Свобода». Я навіть готовий був би повірити, якби не знав зсередини, як діють керівники «Свободи» на практиці. У мене склалося враження, що замість партії на- ціоналістичного спрямування «свободівським» керівництвом будується «каста недоторканих фюрерів», дії яких не підлягають обговоренню рядовим членством. Це, власне, і стало першопричиною прийнятого рішення щодо виходу з партії восьми членів (мешканців Славути) ВО «Свобода» навесні минулого року, коли не було допущено до роботи в складі обласної партійної конференції делегатів від Славутської міської організації «Свободи».
     Як не дивно, такому ставленню до нас передували рішення від 28 січня 2010 року про недовіру голові Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Ігорю Сабію, прийняті зборами Славутської міської та Славутської районної організацій в складі 28 чоловік. Відбулася тоді й моя зустріч в офісі партії з її лідером Олегом Тягнибоком, яка тривала понад годину. Мною були вручені документи, які підтверджували факти дискредитації І.Сабієм партійних постулатів не тільки як керівником, а і як членом партії. Для читачів уточню: був 6 березня торік партійний суд за поданням двох керівників районних та однієї міської організацій щодо протиправних дій обласного лідера, який тривав дві з половиною години. До речі, рішення політради ВО «Свобода», яке приймається та розглядається за матеріалами партійного суду членами політради, не отримано до цих пір ні мною, ні керівниками Ярмолинецької та Волочиської організацій. Два свідки зі Славутської організації були присутні та підтвердили вказані факти порушень керівництва Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» на партійному суді 6 березня минулого року. Основною причиною недопущення делегатів із Славутської міської організації, яка уже була на той час опозиційна до обласного керівництва партії, стало намагання не дати оприлюднити стан речей в партійній організації області. Хоча, отримавши інформацію, що на обласну партійну конференцію замість делегатів від Славутської міської організації будуть залучені сторонні особи (які не були членами ВО «Свобода»), я зателефонував голові партії Олегу Тягнибоку. Але у відповідь по-чув: «Значить, не буде нікого». Коментарі тут, як мовиться, зайві.
     Окремо я хотів підняти ще одне питання стосовно практики дискредитаці членів партії та керівників (діючих і колишніх), які знають і можуть винести негативну інформацію про внутрішню діяльність структури. В «Свободі», як я пересвідчився, негласні інструкції діють, як в кращі часи КДБ. Не гребують тут розповсюдженням будь-яких пліток, щоб підірвати довіру до людини. Комерціалізація (якщо можна так сказати) відносин також була однією із причин конфлікту з керівництвом обласної організації. Тому на недавній зустрічі з О.Тягнибоком у Славуті ми і заявили про вихід із партії, надавши протокол та рішення про саморозпуск Славутської міської організації. Прикро, що таким чином довелося діяти, але вищому керівництву ВО «Свобода» з 25 квітня минулого року не знайшлося часу з’ясувати причини саморозпуску нашої організації та виходу переважної кількості її членів із партії. Можливо, це буде уроком керівництву не тільки ВО «Свобода», а й іншим безідейним брендам, що помилково вважають себе партіями.
     І насамкінець звертаюся до громадян України, окремо до тієї категорії, які вважають себе націонал-патріотами: люди, не будьмо пасивними та думаймо, кого ми і куди обираємо! Пора нести солідарну відповідальність за наш вибір разом із тими, кого обрали!
     І нарешті останнє - вибравши владу, її треба контролювати та спрямовувати її зусилля в потрібне русло. Отож, коли вам буде надано право вибору, не продавайте свого майбутнього та своїх нащадків ні за яку гречку, особливо якщо вона замішана на «фюрерських» приправах.
     Василь ГАПОНЮК,
     м.Славута.
     
     


  коментарі: 20

Андрій : Ех Василю, Василю. Ну і на чий млин ти воду вилляв? Заслуговуєш, принаймні, на медаля від Пономарьова і Паразінського. Назви, будь ласка, партію, яку ти зі скандалом і тріском не покинув.  (написано 04.12.2011 в 21:14 з адреси:  230-216-132-95.pool.ukrtel.net)
Українець : Публічне копарання в брудній партійній білизні-остання справа. До кого апелює Гапонюк-незрозуміло.Василева стаття-образа такого самого партійного вождика на власну політичну долю,що несклалася.   (написано 05.12.2011 в 08:26 з адреси:  176.8.15.48)
Українець - 2 : Всім, всім, всім партійним лідерам!!! Василь Гапонюк на даний час безпартійний і вкотре шукає собі пристойну партію. Так що будьте обачні.  (написано 05.12.2011 в 10:28 з адреси:  86-156-132-95.pool.ukrtel.net)
піп Гапон : був вже в історії один піп ГАПОН,
     це його послідовник.
     такий собі маленький гапонюк.
      
(написано 07.12.2011 в 22:01 з адреси:  gifted.plant.volia.net)
читач : Але де-яка правда в цьому опусі такі є  (написано 08.12.2011 в 07:39 з адреси:  178.213.168.145)
 :   (написано 04.01.2012 в 23:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 17:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 05:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 04:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 22:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 23:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:18 з адреси:  h131-191.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 22:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 23:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.05.2012 в 20:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 12:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік