Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.12.2011 ІЗ «САНІТЕКОМ» - ДО ЄВРОПИ!

Польський завод «Кolo» та український комбінат «Будфарфор» стали партнерами, що успішно працюють та розвиваються під егідою «Sanitec» ось уже декілька років.
     Днями на комбінаті «Будфарфор» із робочим візитом перебувала група провідних спеціалістів одного з передових східноєвропейських підприємств з виготовлення санітарно-будівельних виробів – заводу «Кolo» (м.Коло, Республіка Польща). Ці обидва підприємства-фарфоровики об’єднує те, що володарем їх акцій та генеральним інвестором є міжнародна мультибрендова корпорація «Sanitec».
     
     - Що змінилося у життєдіяльності цих обох підприємств з початком їх інтеграції в структуру «Sanitec»? – таким було перше наше запитання, адресоване керівнику вищезгадуваної групи відвідувачів «Будфарфору» - президенту компанії «Sanitec Кolo» та водночас – керівнику центрального східноєвропейського регіону групи компаній «Sanitec», складовими яких є як завод «Кolo», так і комбінат «Будфарфор», - пану Пшемиславу ПОВАЛАЧУ, під час ексклюзивного інтерв’ю з ним.
     - Давайте розпочнемо з того, чим взагалі є корпорація «Sanitec». Сьогодні «Sanitec» – це найбільша в Європі транснаціональна компанія з виготовлення виробів санітарно-будівельної кераміки. Головний офіс групи компаній Sanitec – а ця група була створена у 1990 році на базі чотирьох скандинавських фірм, які виготовляли сантехвироби для ванних кімнат, - знаходиться в столиці Фінляндії Хельсінкі. Об’єднавшись, ці скандинавські фірми й трансформувались у корпорацію «Sanitec Group».
     За більш ніж 21-річну діяльність не тільки в Європі, а й у світі корпорація «Sanitec» придбала чимало відомих марок санітарної кераміки, будучи володарем акцій більш ніж 30 підприємств, розташованих у Німеччині, Франції, Італії, Голландії, Польщі, Україні, Росії та навіть – Єгипті й Малайзії, а її продукція розходиться по всьому світу, адже є високоякісною та доступною.
     - Отже, «Sanitec» можна сміливо назвати лідером європейського масштабу?
     - Саме так. В Європі – це виробник санбудкераміки №1 та один із найбільших виробників – у світі. Тобто, «Sanitec» є світовим транснаціональним концерном, який займається розробкою дизайну, виробництвом та реалізацією товарів для ванних кімнат. Торговельна діяльність «Sanitec» ґрунтується на локальних торгових брендах – лідерах у своєму регіоні, котрі завдяки партнерству з «Sanitec» завоювали сильні позиції в своїй виробничій сфері. В «Sanitec Group» входять такі відомі бренди як «Pozzi-Ginozi» та «Albatros» (Італія), «Allia» (Франція), «Ido» (Фінляндія), «Ifö» (Швеція), «Keramag» та «Koralle» (Німеччина), «Twyfod» (Великобританія), а також «Kolo» (м.Коло, завод «Кolo», Польща) та «Colombo» (м.Славута, комбінат «Будфарфор», Україна).
     - Чим корисний для Польщі та України прихід в їх економіку таких іноземних компаній як «Sanitec»?
     - Перш за все, тим, що передові іноземні компанії на зразок «Sanitec» володіють передовими технологіями та капіталом для інвестування в модернізацію місцевих підприємств цих країн. А для зниження собівартості продукції, впровадження новітніх технологій з її вироблення це є визначальним фактором. У свою чергу, низька собівартість продукції безпосередньо позитивно впливає на її конкурентоспроможність. Ну, а це, звісно, і є головним у сфері ринкових відносин для успішного просування будь-якого товару.
     - Що привабило корпорацію «Sanitec» на ринку України та Польщі, зокрема, в діяльності таких підприємств як Славутський комбінат «Будфарфор» та польського заводу в м.Коло?
     - По-перше, позитивна тенденція внутрішнього валового продукту, котра намітилась в цих країнах років 5-10 тому, що красномовно свідчило про багатообіцяючі зрушення в їх економіці, отже, зростання ринку продажу продукції. По-друге, і тут, і там наявність відносно невисокої вартості робочої сили. По-третє, - зокрема, в Україні, - знаходиться багата сировинна база. І, врешті, - що також дуже важливо, - підготовлений персонал. Адже Славутський комбінат «Будфарфор» має більш ніж 100-літню, а польський завод «Кolo» - понад півстолітню історії. Отже, й відповідний кадровий потенціал.
     - Тобто, з інтеграцією обох цих підприємств в корпорацію «Sanitec» виграли обидві сторони?
     - Абсолютно вірно. Втім, не можна стверджувати, що до входження в структуру «Sanitec» ці підприємства не розвивались. Хоча, перебували вони приблизно в схожій ситуації. Обидва підприємства виробляли аналогічну продукцію, щоправда, не особливо якісну та сучасну, на застарілому енергомісткому обладнанні, й відповідно - за відсталими технологіями. До того ж, завод «Кolо», у порівнянні з «Будфарфором», був набагато менший від нього. Тому на певному етапі їх діяльності подальший розвиток за рахунок власного потенціалу став неможливим, оскільки в обох були відсутні необхідні ресурси для модернізації виробництва та запровадження принципово нових технологій і принципів організації праці.
     Але, коли 18 років тому завод «Кolо» став власністю корпорації «Sanitec», тут розпочалися докорінні позитивні зміни. Бо якщо у 1993 році це підприємство виготовляло за рік 300 тисяч штук виробів санбудкераміки застарілих моделей двох сортів: першого та другого, де останній був, як мовиться, «дещо гіршої якості», то вже буквально через кілька років стало виробляти 500 тисяч виробів на рік продукції, котра відповідала усім міжнародним стандартам якості. Це відбулося завдяки впровадженню нових технологій з її виробництва, що значно знизило витрати. Адже при цьому зросла продуктивність праці, а, разом із тим, зменшилась собівартість продукції, що у підсумку зробило її конкурентноспроможною. Усе вищезазначене призвело до зростання обсягів подальших інвестицій з боку корпорації «Sanitec». Значно збільшилась і кількість персоналу заводу – до 1,5тис. чоловік. Тому якщо завод «Кolо» раніше був, хоча й відомою, проте – невеликою фірмою, то нині він – визнаний лідер загальноєвропейського й навіть світового масштабу на ринку облаштування ванних кімнат, - завдяки тому, що на початку 2006 року завершилась реконструкція цього заводу, що збільшило його виробничі потужності на 100%.
     - І саме у цей період корпорація «Sanitec» уклала договір із українською компанією «Укрбудматеріали», згідно якого «Sanitec» стала співвласником найбільшого підприємства в Україні з виробництва санітарної кераміки – Славутського комбінату «Будфарфор»?
     - Саме так. Завдяки спільній і плідній співпраці цих двох партнерів протягом п’яти минулих років «Будфарфор» трансформувався в одне з найпотужніших підприємств-виробників санбудкераміки в Європі. За період з 2007 року до теперішнього часу комбінат збільшив середньодобовий випуск виробів санітарно-будівельної кераміки на 6%. П’ять років тому середньодобове виробництво тут становило 7,5тис. штук виробів, поділених за своєю якістю на 3 сорти, а цьогоріч за добу комбінат виробляє 8 тисяч штук санкераміки найвищого ґатунку.
     Як відомо, це стало можливим завдяки значним позитивним зрушенням, що сталися на виробництві. По-перше, місце малоефективних тунельних печей №2 та №6 для випалювання виробів, які мали великі питомі витрати енергоносіїв та найгірші показники якості виходу продукції, зайняли дві сучасні й потужні, разом із тим, економні печі перевипалу продукції «Шатл», що позитивно вплинуло на якість виробів, збільшення продуктивності праці та зменшення собівартості продукції. По-друге, було впроваджено новітні технології відливання виробів на експериментальних механізованих лініях «Фуко», установках відливання продукції під високим тиском. До речі, група ливарників виробничого цеху №1 комбінату «Будфарфор» свого часу опанувала специфіку роботи на цьому обладнанні саме на заводі «Кolо». Адже ще раніше те ж саме устаткування було впроваджене й на нашому польському підприємстві під час його реконструкції, що й дало позитивний ефект.
     І, нарешті, найголовніше: в травні поточного року на комбінаті «Будфарфор» було здано в промислову експлуатацію новий виробничий цех №6 з найпрогресивнішою в Європі технологією виробництва. Це «завод у заводі», де присутні абсолютно всі цикли виробництва санітарної кераміки, починаючи з виготовлення шлікеру й глазурі, аж до пакування готової продукції в євротару. Як і на заводі «Кolо», тут було змонтовано (за участю іноземних спеціалістів, у т.ч. й з Польщі) ливарне високопродуктивне обладнання німецької компанії «FUCO-HEG». Коли цей цех запрацює на всі 100% своєї потужності і виготовлятиме 1млн. 300тис. високоякісних виробів на рік, що планується на третьому році його експлуатації, то «Будфарфор» перетвориться на найбільше в Європі підприємство з виготовлення сучасних виробів санітарно-будівельної кераміки.
     Нашим стратегічним завданням на перспективу також є виведення на такий же рівень інших виробничих цехів комбінату, так званого його «старого» виробництва. При цьому проблем із реалізацією продукції «Будфарфору» не виникатиме, адже перевага такої великої корпорації як «Sanitec» перед іншими компаніями полягає у тому, що вона володіє великим ринком збуту товарів у всьому світі, що забезпечує їх максимальну реалізацію та є вирішальним фактором комерційної діяльності комбінату «Будфарфор». Природно, що «Sanitec» має намір зміцнювати свої позиції на світовому ринку шляхом подальшого просування на нього торгової марки «Colombo», а також таких інших популярних брендів, як «Кolo», «Jdo» та «Ifo».
     Тому комбінату «Будфарфор» слід і надалі працювати над удосконаленням виробничої мережі, зробити її ще гнучкішою, мобільнішою, оперативнішою, конкурентноздатнішою.
     А корпорація «Sanitec» уже в найближчій перспективі планує реалізувати на території «Будфарфору» наступний великомасштабний консалтинговий логістичний проект – будівництво складського комплексу для складування готової продукції та її відвантаження, а у подальшому – ще одного нового виробничого цеху №7, за своїм проектом аналогічного новозбудованому корпусу №6. Зрозуміло, що при цьому тут створюватимуться нові робочі місця та й поліпшуватиметься соціальний захист персоналу комбінату.
     Розмову вів
     Олександр ДЕЙКАЛЮК,
     фото автора.


  коментарі: 12

 :   (написано 04.01.2012 в 23:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 17:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 05:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 04:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 22:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 23:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 22:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.05.2012 в 20:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 12:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік