Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.11.2011 ПОРЯТУНОК - У НАШИХ РУКАХ

Восени з настанням холодів наші читачі часто-густо нарікають на масове заселення приміщень мишовидними гризунами, знаючи скільки інфекційних захворювань переносять ці «сусіди». Про методи запобіга- ння такому «сусідству» і засоби профілактики його розповідає завідуючий районним відділом профілактичної дезінфекції Едвін Данилович СОКОЛОВ.
     
     - Хочу відмітити, що восени якраз йде міграція гризунів із природного ареалу - полів, лісів, городів. Цьогоріч, завдячуючи гарним врожаям, спостерігалося велике розмноження гризунів. За даними наших досліджень, чисельність їх збільшилась втричі. Такий закон природи: є що їсти - різко зростає їх популяція. А тепер, коли похолодало, щурі та миші перебираються на зимування в приміщення. І головне - цей момент не упустити - своєчасно захистити своє житло, приміщення установ та підприємств від непроханих “гостей”.
     Кореспондент: Едвіну Даниловичу, а який стан у місті, районі з проведення профілактичних дератизаційних заходів?
     - Ну, ми працюємо не тільки в районі, а й в містах Нетішині, Ізяславі. Прогнози маємо невтішні. Якщо освітянські установи міста і району ще віднаходять якісь кошти, а підприємства («Будфарфор», солодовий, покрівельний, пивзавод, хлібозавод, цикорієсушильний заводи, ЖКО та інші) мають угоди на дезроботи, то на багатьох виробничих об’єктах до цього ставляться байдуже. І забувають, що керівники несуть персональну відповідальність згідно із Законом України за санітарне та епідеміо- логічне благополуччя населення. Викликає тривогу незадовільний стан профілактичних заходів у секторі громадського харчування, на приватних підприємствах та ін. Як мовиться - добре, поки добре!
     Кореспондент: А в житловому секторі?
     - «Спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих», - як колись казали. А якщо офіційно, то раніше ( в радянські часи) здійснювалась суцільна дератизація кожного подвір'я, кожної квартири. Сьогодні ж регулярно проводиться дератизація хіба що підвальних приміщень КП «Славутське ЖКО» - кошти на це закладені у тарифи, які сплачують мешканці будинків як комунальні платежі.
     Кореспондент: Що порадите власникам приватних домогосподарств?
     - У приватному секторі ми працюємо за замовленнями і державними цінами 2006 року. Але якщо немає можливості скористатися нашими послугами, то хочу порадити населенню ставити механічні пристосування для вилову гризунів (давилки, вершхі, капкани та ін.).
     Кореспондент: Тепер з'явилось немало препаратів на ринку проти щурів, комах. Що Ви порекомендували б нашим читачам?
     - Попит, звісно, породжує пропозицію. Тому бізнесмени різних рівнів намагаються на цьому заробити. Але переважна більшість людей купує ліки в аптеці, а не на ринку! Не забувайте, що всі ратициди, інсектициди мають готуватись і продаватись за відповідними ліцензіями, дозволами Міністерства охорони здоров'я України. Це - аксіома. Отож, слід обов’язково звертати увагу, чи є на упаковці дозвіл або номер ліцензії, відповідні держстандарти, інструкція для застосування і реквізити тих, хто відповідальний за використання того чи іншого засобу.
     Кореспондент: Тепер зрозуміло, чому саме вашу службу здебільшого запрошують підприємства та установи.
     - Так, в більшості своїй ми проводимо профдеззаходи за укладеними угодами. А ті, що намагаються самотужки боротися з армією гризунів, результат отримують здебільшого негативний: їх стає дедалі більше.
     Кореспондент: Які ж пріоритети Ви можете визначити в першу чергу для тих юридичних осіб, хто не має змоги офіційно укласти угоду, оплатити її?
     - Як я вже сказав, це застосування механічного відлову... Тільки не отрута! В особливій групі ризику - харчові об'єкти, на жаль, і деякі освітянські та дошкільні заклади. Самодіяльність тут із отрутою категорично заборонена! Ну і, звичайно, окрема тема розмови про «центр нашого сьогодення» - базар, де потрібна регулярна робота спеціалістів.
     Кореспондент: І на закінчення скажіть, будь ласка, які ж невід-кладні заходи Ви передбачаєте у боротьбі з мишовидними гризунами?
     - Наше місто у весняно-осінній період потребує негайного проведення суцільної дератизації всіх будівель. А особливу увагу маємо приділити для дитячих, шкільних закладів, підприємств громадського харчування – кафе, барів, ресторанів, «забігайлівок», як у народі кажуть. Незважаючи на скрутне фінансове становище, керівникам і населенню потрібно дбати про здоров'я людей і власне здоров’я. Порятунок від мишовидних гризунів – у наших руках.
     Інтерв’ю вела В. БОГДАНОВА.
     


  коментарі: 12

 :   (написано 04.01.2012 в 23:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 17:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 05:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 01:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 22:05 з адреси:  h131-155.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 00:03 з адреси:  h131-163.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 22:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 00:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.05.2012 в 20:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 14:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік