Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.11.2011 ГІДНО ПРОЙТИ СВОЮ ДОРОГУ…

Кожна людина, перш ніж досягти чогось вагомого в своєму житті, має насамперед вийти на вірний шлях, повірити в себе, а головне – в те, що «від Господа кроки людини ставляться міцно». Отож тільки від людини та її бажання гідно пройти свій шлях залежить, чи зробить вона щасливою дорогу свою на цій грішній землі…
     Повернутися до роздумів про це мене спонукала зустріч із відомим славутчанам приватним підприємцем, депутатом міської ради Василем Івано- вичем Недашківським. Скажу одразу, що газета наша ще не розповідала читачам про цю неординарну людину, яка, хоч і займається підприємництвом ось уже 20 років, ніколи не намагалася афішувати себе та свою діяльність.
     Усі ці роки, як переконалася навіч, Василь Іванович прагнув досягти повної гармонії людського життя в рівновазі громадського і особистого приз- начення. А тому вирішила представити славутчанам свого співрозмовника в трьох іпостасях:
     
     1. ПІДПРИЄМЕЦЬ
     Життєві труднощі, якщо вони не беруть верх над нами, переконаний В.І.Недашківський, допомагають нам вчитися володіти собою, ставати наполегливішими, набувати впевненості в собі. Треба любити життя таким, яким воно є. Найважливіше тут для кожного, як вважає Василь Іванович – рухатися, не сидіти на місці і не скиглити, як це часто вміємо ми, українці.
     Він же став підприємцем 1989 році заснувавши ремонтно-будівельний кооператив “Фасад”. У пору босої Незалежності – в 1991 році відкрив Вастль Іванович власне підприємство «Валентина» (за ім’ям дочки). Це була вже торговельна діяльність. А оскільки абсолютно ніякого досвіду в цій справі не мав, опирався на власний ентузіазм і повчання мудрих людей – своїх батьків, а також колишнього керівника орденоносного улашанівського господарства Василя Івановича Нікітчука. Спілкування з ним (а працював тут його наш молодший тезка спочатку особистим водієм, потім – інженером із охорони праці. - Авт.) стало неабиякою школою взаємовідносин з людьми, навчило В.І.Недашківського прокладати містки від серця до розуму підлеглих, ніколи не зас- тосовуючи жорстких методів у вирішенні будь-яких проблем.
     Звичайно, започатковувати свою справу в ті часи, коли Україна ще перебувала, а згодом тільки вийшла із Союзу, - це був, погодьтеся, неабиякий виклик молодої людини насамперед собі. Бо хто не пам’ятає, яким склалося ставлення системи до приватної власності. Саме вона вважалася чи не найпершою перепоною до «світлого майбутнього». Хоча, як переконаний тепер підприємець Недашківський, не власність була отою перешкодою, а рівень людського розуму. Бо прибутки – це зовсім не «капіталістичне явище», як нас колись навчали, а загальносуспільний показник створюваного добробуту. Це ще й показник стабільності, віри, якщо хочете. Адже кому б ті прибутки не належали – вони з часом ідуть на користь все більшого кола суспільства. Як в народі кажуть: все, що за селом – це теж село.
     
     
     Ну, скажімо, якщо за два десятиліття В.І.Недашківський зумів придбати колишню територію старого РМЗ (на той час тут занепадала від податкових боргів вантажна колона автопідприємства, яку, до речі, Василь Іванович своєю наступальністю в свій час уберіг від краху), створити хай невелику, але власну – нікому не підпорядковану і ні від кого не залежну! – торговельну структуру, відкрити власне виробництво тротуарної плитки (тепер курирує цю справу син Недашківських), дати поштовх для функціонування спільного українсько-польського підприємства «Інтердерево» - то хіба це мало?
     Крім власних торговельних підприємств - гуртовні, магазинів «Янек», «Людмила», «Марія», які функціонують вже тривалий час із ініціативи і добрих намірів родини Недашківських (бо торгівлею, як каже Василь Іванович, займається здебільшого його дружина Людмила Андріївна), невдовзі на вул.Острозькій, поряд із магазином «Янек», відкриється ще й перша в цьому віддаленому від центру мікрорайоні міста аптека, а новий (і єдиний в Славуті такий!) магазин «Мисливство і рибальство» уже функціонує на вул.Я.Мудрого, неподалік від ринку. Ряд приміщень із власної виробничої бази підприємець В.І.Недашківський віддає в орен-ду іншим своїм колегам по бізнесу, сприя- ючи їх становленню.
     - Знаєте, я в час кризи жодної людини не скоротив, - каже Василь Іванович. – У нас трудиться дуже хороший колектив – понад 100 працівників. Це – наша рідня, наша держава. І всі разом ми маємо неабиякий потенціал «виживання».
     Наскільки зрозуміла, мого співрозмовника й самого не лякає будь-яка виснажлива праця на благо родини, міста, України врешті, бо він переконаний, що тільки вона приносить в дім достаток, а в державу – добробут. Ось чому підприємець В.І.Недашківський ні на мить не зупиняється у своєму розвитку і русі. Нині працює над проектом спільного українсько-латвійського підприємства…
     
     2. ДЕПУТАТ
     Прізвище Василя Івановича Недашківського вперше з’явилося серед кандидатів у депутати Славутської міської ради на останніх місцевих виборах. Він йшов на вибори як член Партії регіонів і здобув переконливу перемогу. Бо славутчани давно знали Василя Івановича як непересічну особистість, здатну брати на себе відповідальність і нести на собі клопоти та проблеми багатьох людей. Цей дивовижний талант у ньому завжди поєднувався із неабиякою людяністю і вмінням бути корисним іншим – тим, хто потребував підтримки та допомоги. Хоча, він ніколи не намагається афішувати свої доброчесні вчинки, бо переконаний: добро, подароване іншим, тільки тоді приймається Богом, коли про це не хвалишся, не кричиш на увесь світ.
     Щоправда, мені ледь вдалося вмовити Василя Івановича розповісти бодай про поїздку до Польщі групи славутчан (на чолі з міським головою В.Б.Сидором), яку він разом із директором «Сансервісу» П.П.Ма-ксимчуком профінансували на прохання міської влади.
     - Якби на тому фестивалі, в якому взяли участь колективи восьми держав, - згадує не без захоплення співрозмовник, - журі виставляло бали, то наші славутчани були б у всьому найкращими! Для мене, як господарника, ця поїздка виявилася взагалі дуже корисною. Я побачив зблизька багато повчального, як мовиться, собі в науку. Ніколи не забуду, як ми з Василем Богдановичем встановлювали на щоглі прапор нашого міста – до речі, він виявився єдиним на тому фестивалі, а на нас, представників України, зодягнених у красивий націо- нальний одяг, всі дивилися з відкритими очима… Хоча, саме у Польщі нам є багато чому повчитися.
     Ми продовжували спілкуватися з Василем Івановичем на тему вдосконалення місцевого самоврядування, і він промовив:
     - Вважаю, що до міської ради треба обирати більше господарників, які могли б звершити немало добрих справ на користь громади міста.
     Сам В.І.Недашківський майже ніколи не «світиться» на трибуні. Таку позицію свою Василь Іванович аргументує тим, що, працюючи в депутатській комісії із земельних питань, він намагається вирішувати й домовлятися про практичне розв’язання тих чи інших проблем ще до пленарних засідань. В цьому йому допомагає юридична освіта, яку вже в зрілому віці здобув у Острозькій національній академії.
     - А чи не стають Вам на заваді партійні інтереси? – перепитую співрозмовника. – Адже в міській раді більшість складають депутати від БЮТ, до фракції яких Ви не належите.
     - У моєму житті була така визначна подія, коли ще в 2001 році я очолив міську організацію Партії регіонів, - чую у відповідь. – Хоча, були певні періоди, коли відверто не поділяв тих методів, якими керувалася ця політична сила в своїй діяльності. Власне, ми всі пройшли через отой помаранчевий хаос, коли мали прозріти, щоб врешті стати самими собою. Сьогодні мені імпонує політика Президента України Віктора Януковича, подобаються його висловлювання щодо європейської інтеграції України, критичні посили російським політикам із «газових» питань. Думаю, що й Податковий кодекс після вдосконалення, завдяки небайдужості підприємців, запрацює на користь малому та середньому бізнесу.
     Як повідомив Василь Іванович, нещодавно в Хмельницькому (та інших регіонах країни) було створено обласні Ради підприємців. У нас очолив її Олександр Сніховський, а заступником його стала Наталія Пота- пова. Сам В.І.Недашківський ввійшов до секретаріату обласної Ради, і тепер, як мовив, має можливість впливати на підготовку законодавчих проектів у сфері підприємництва. Адже Рада підприємців напряму співпрацює з Кабінетом Міністрів України, і першим успіхом цієї співпраці стало прийняття закону про спрощену систему оподаткування, яка лояльно торкнулася чотирьох категорій підприємницьких структур.
     - У нашому місті така співпраця з органами місцевого самоврядування будується через координаційну раду, створену при міському голові, - уточнює Василь Іванович. – І ми вже з 2006 року ведемо в ній діалоги перед узгодженням цін, ставок єдиного податку тощо. Крім того, я працюю ще й у комісії з призначення субсидій, де черпаю для себе багато корисної інформації й намагаюся всіляко допомагати славутчанам.
     Коли ми з В.І.Недашківським під’їжджали вулицею Сокола до основної виробничої території його дітища, побачивши добре вимощену дорогу, не стрималася й запитала:
     - Чи не Ви часом оті вибоїни і калюжі, які колись тут були, позамощували?
     - А що ж зоставалося робити, коли в міському бюджеті коштів і на впорядкування центральних доріг не вистачає?! – озвався Василь Іванович. – Міський голова, коли побачив, скільки зусиль і ресурсів ми тут у тверде покриття вклали, пообіцяв наступного року в бюджеті закласти кошти на асфальтування цієї вулиці.
     Ми ще довго спілкувалися з Василем Недашківським про депутатську діяльність, як йому вдається впливати на прийняття рішень із земельних та інших питань. Нещодавно, наприклад, зумів посприяти пере- дачі на баланс для обленерго електромереж паперової фабрики, які багато літ були тягарем для цього підприємства. Врешті-решт хіба мало значить своєчасно нагадати деяким своїм колегам про мораторій на перевірки підприємницьких структур, який діє до нового, 2012, року.
     На жаль, не всі підприємці намагаються бути освідомленими в сучасному законодавстві. А на столі Василя Івановича уже з’явилася нова енциклопедія «Податки у термінах і визначеннях». Він, як людина і фахівець, стверджує, що не такі вже ми, українці, й інтелектуально бідні. Просто, на його думку, цей інтелект якийсь неконсолідований. А щоб іти в Європу, треба позбутися в суспільному середовищі насамперед оцього розброду, коли одна частина людей політично заангажована, друга – заполітизована, третя – найбільша! – соціально роздратована.
     Василь Іванович переконаний: простий громадянин буде пишатись тільки тією державою, яка дозволить йому неухильно підвищувати свій життєвий рівень. А тому намагається сприяти розвитку цих процесів на теренах краю як підприємець і як громадський діяч.
     
     3. СІМ’ЯНИН
     Знаючи про те, що Василь Іванович Недашківський поволі долучив до підприємницької діяльності членів своєї родини – дружину Людмилу Андріївну, старшого сина Вадима, дочку Валентину (нині вона живе на Івано-Франківщині, де займається готельно-ресторанним бізнесом), не могла не подивуватися цьому. Мовляв, чим швидший ритм життя, вищі нервові навантаження, тим більше сім’я потрібна людині як місце заспокоєння від стресів і неприємностей, як оазис для душі. А тут – суцільне підприємництво! Але мій співрозмовник із посмішкою на обличчі заперечиє:
     - Всі ми прагнемо до успіху заради самоствердження як особистості не тільки у власних очах, а насамперед в очах рідних людей. На мене ж дивляться діти! Як батько, я намагаюся їм надати якнайбільше свободи у виборі життєвого шляху, хочу щоб вони самі з натхненням йшли до реалізації своїх мрій. Звичайно, всіляко сприяю тому. Певна річ, інколи висловлюю й свої обурення, якщо вони хиблять.
     Сам Василь Іванович народився і виріс у Бачманівці в багатодітній родині – у батьків їх зростало аж шестеро. Життя ніколи не гладило його по голівці. Але всюди й повсякчас відчував силу і нев’янучу, як квітка ломикаменю, красу батьківської любові, той ласкавий і надійний притулок у очах рідних людей, який підтримує й додає сили на нові випробування життєвої дороги.
     Віра МАЛЬЧУК, фото автора.
       коментарі: 14

 :   (написано 13.12.2011 в 15:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 04.01.2012 в 22:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 06:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 05:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.01.2012 в 06:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 21:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 04:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 17:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 21:45 з адреси:  h131-128.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 17:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.05.2012 в 17:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 09:15 з адреси:  h131-161.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 11:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
слава регіонам перекрашеним : а тепер цей риг перекрасився і знову йде в депутати як і матвійчук та інші фарбовані.  (написано 08.09.2015 в 12:30 з адреси:  5-248-206-38-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік