Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.11.2011 РОЗВИВАЄМО СУЧАСНУ ІНФОРМАЦІЙНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

У загальноосвітніх навчальних закладах міста проходить активний процес реформування бібліотек. На засадах інноваційних технологій книгозбірні перетворюються в сучасні інформаційно-бібліотечні центри, набуваючи статусу «медіацентру» освітньої установи. Потреба створення таких центрів обумовлена самим життям. Адже сьогодні практично зруйнована інформаційна монополія книги як єдиного джерела інформації. Великі масиви інформації учні отримують, в першу чергу, користуючись комп’ютером. Тож у багатьох бібліотеках створені відповідні технічні передумови для розвитку інформаційно-освітнього середовища.
     Родзинкою в роботі шкільних бібліотек останнього часу є створення веб-сторінок та веб-сайтів, які офіційно представляють медіацентр у мережі Інтернет. Такі інформаційні ресурси уже функціонують в ЗОШ №1 (бібліотекар Н.Сищук), ЗОШ №7 (бібліотекар З.Рафаєнкова), НВК «ЗОШ, гімназія» (бібліотекар В.Комарова) НВК «ЗОШ, гімназія» №5 (бібліотекар М.Мархайчук), СЗОШ №9 (бібліотекар Л.Леськова).
     Особливої уваги заслуговує сайт ЗОШ №6 (бібліотекар Г.Тарасюк). Структура даного сайта дозволяє відвідувачам знайомитися з новинами бібліотеки, творчими доробками, з бібліографічно-інформаційною діяльністю книгозбірні, зі змістом бібліотечних заходів. Повноцінне функціонування сайта ЗОШ №6 забезпечило перемогу (І місце) у Всеукраїнському конкурсі бібліотечних Інтернет-сайтів у 2011 році в номінації «Кращий сайт шкільної бібліотеки».
     Інформаційно-методичний центр управління освіти щиро вітає Галину Йосипівну ТАРАСЮК (див. фото) з перемогою! Всім бажаючим відвідати сайт переможця повідомляємо, його адресу: http://biblioteka6.at.ua
     Т. Харь, методист ІМЦ
     управління освіти.
     


  коментарі: 21

Максим Сергійович : Вітаю! Довго та наполегливо Тарасюк Г.Й. йшла до своєї мети.І ось омріяне (І місце) у Всеукраїнському конкурсі бібліотечних Інтернет-сайтів у 2011 році в номінації «Кращий сайт шкільної бібліотеки».  (написано 08.11.2011 в 16:25 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Kern : Радіємо, що від камінного молотка еволюційно допленталися до залізного. Впровадженням медіа-Інтернет-ресурсу у шкільні бібліотеки потрібно було хвалитися принаймні років 15 тому. Зараз, коли чимало шкколярів мають у себе вдома достатньо швидкий безлімітний Інтернет, і навіть мають доступ до Інтернету з широко розповсюджених серед молоді смартфонів, та створюють різноманітні сторінки, блоги, та власні міні-сайти, хизуватися піарнимисайтиками шкільних бібліотек є просто сміхатурою. прокиньтеся шановні бібліотекарі від вічного сну. Ви відстли від світу на багато десятиліть. Те що и гордо назиєте МЕДІА-ЦЕНТРАМИ є більше піарною картинкою того коли бажане видають за дійсність. Не порібно запонюати Ваші сайтики фотографіями книжкових виставок тощо. Найперше вами має бути сторений загальний електронний каталог фонду Вашої бібліотеки, бібліографічний каталог, предметні каталоги тощо. Має бути сторена медіа-тека, та каталог до неї. Ось тільки тоді Ви зможете з чистим сумлінням гоорити про те що володієте Медіа-центрами у загальних рисах подібними до європейських. А зараз Ваші сайтики у кращому разі є лише заквітчаними і блискучими , але ж інформаційно і функціонально - вкрай бідними.
      Для пані Тарасюк та багатьох інших "старих" кадрів управління освіти, хочу сказати, що компёютери у Вас стоять не для того, аби позувати біля них, а максимально використовуваті ті машини для якісного результату. Давате дорогу молодим і "компьтерно-грамотним" фахівцям, адже ви є зачасту тормозом технічного прогресу і новацій. 
(написано 09.11.2011 в 12:28 з адреси:  95.81.15.86)
Kern : потор (випр.):
     Для пані Тарасюк та багатьох інших "старих" кадрів управління освіти, хочу сказати, що комп"ютери у Вас стоять не для того, аби лише позувати біля них, а максимально використовувати ті машини для якісного результату. Давайте дорогу молодим і "комп"терно-грамотним" фахівцям, адже ви є зачасту тормозом технічного прогресу і новацій.  
(написано 09.11.2011 в 12:32 з адреси:  95.81.15.86)
Максим Сергійович : Нічого конструктивного я не побачив у ваших словах. Я б сказав у вас одна "болтологія". Вся країна у нас погрязла у болтології. і дуже часто ми видаємо бажане за дійсність. Так, наші шкільні (та й не тільки шкільні) бібліотеки відстали. І чия ж у цьому вина? Невже бібліотекарів? Так , комп"ютери дали у шк. б-ки тільки декілька років тому. І ви дуже правильно відмітили, що у бібіліотеки має бути електронний каталог, але для цього потрібна спеціальна бібліотечна програма. А це гроші, великі гроші як для наших маштабів. Це на даний час мрія. Спустіться на землю. Сайт шкільної бібліотеки зараз це, в першу чергу, допомога користувачам бібліотеки у навігації світовим павутинням і , що дуже важливо, реклама б-ки. Нікому не секрет, що діти зараз читають мало і тому потрібно усіма методами залучати їх до бібліотеки і читання. Сподіваюся, що прийде той час (так із запізненням, на жаль), коли у б-ках шкіл комп"ютер буде не тільки робочим місцем бібліотекаря, а й робочим місцем для читачів. І програма бібліотечна буде, і електронний каталог. Ми колись доростемо. Цей конкурс проходив на рівні республіки і оцінювало його компетентне журі. І серед багатьох сайтів було обрано саме цей. Значить, за певними параметрами він попереду. І ще одне, ви так запросто ображаєте людину, називаєте її тормозом, і напряму говорите, що вона стара і їй пора звільнити дорогу молодим. Це не вам випадково? І останє: ви знайомі з цією людиною? Якщо ні, то яке ви маєте проаво стверджувати, що вона позує біля комп"ютера і більше нічого не робить? Без докору сумління говорити всяку гидоту, це найлегше. А що ви особисто зробили такого видатного, що дає вам право на такі випади?! По-перше, ви невихована людина, а по-друге, складаєтьсЯ враження, що ви або заздрісник, або у вас синдром невизнаного генія, шановний чи шановна Kern.   (написано 13.11.2011 в 18:15 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Нагадує радянські часи: кожній робітниці - по чоловіку, кожній бібліотеці - по сайту. І дарма, що діти про цей сайт нічого не знають, а як і узнають, то ходити туди не будуть.
     Не біда, що багато молоді не полюбляє читати, не хоче вчитися - бидлом легше керувати.
     Не всім же бути менеджерами, юристами та фінансистами, хтось повинен же працювати і на свіжому повітрі :) 
(написано 13.11.2011 в 20:34 з адреси:  154-84-132-95.pool.ukrtel.net)
Максим Сергійович : Шановний що ви хотіли сказати так і не зрозуміло.  (написано 14.11.2011 в 10:35 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Галина Йосипівна : Не думала, що моя скромна участь у Всеукраїнському конкурсі, оголошеному Українською Бібліотечною Асоціацією, викличе такі неочікувані коментарі.Навіть розгубилася і не знаю, що сказати. Для пані Kern (думаю, що жінка, бо прізвище як у вірші Пушкіна): роботу свою люблю, працюю творчо. І я не в жодній мірі не є "тормозом", тому що завжди працюю нетрадиційно. А відносно того, що пора звільнити дорогу молодим, то я не зрозуміла, це погано, що я створила сайт бібліотеки? І взагалі до пенсії мені ще дожити потрібно. Ця подія ще дуже не скоро. І я б в силу свого виховання ніколи не дозволила б собі когось (тим більше жінку) назвати старою. Ось це було неприємно. Для пана Івана я хочу сказати, що не дуже зрозуміла його месідж. Ви заперчуєте і здоровому глузду та й собі самому. і ще хочу вам сказати, пене Іване, що вам потрібно було б додати "І по сайту кожному підприємству, організації, лікарні, всім великим торговим мережам і т.д. і т. п."Ви ж не будете заперечувати, що сайти зараз створюють всі, хто хоче про себе заявити, хоче , щоб інформацію про тебе отримало якомога більше людей. Чи це не потрібно? Ну що ж тоді ми і справді будемо "тормозити" і все далі і далі відставати від усього світу. І уявіть собі, діти нашої школи про сай бібліотеки знають і відвідують його. Звичайно не всі. Такого і бути не може. Але відвідують же! І це мене радує. І книговидача у нашій бібліотеці досить висока: 50 відвідувань щодня , а це у середньому 70-80 примірників в день. А цікаво, скільки книг ви прочитали за своє життя? Ви читати любите? А на останок, запрошую всіх подивитися на один день із життя нашої шкільної бібліотеки. Приходьте у гості!!  (написано 14.11.2011 в 20:33 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Шановна Галина Йосипівна, ні в якому разі не хотів Вас образити і применшити Вашу перемогу. Просто, маю думку, що створення при кожній бібліотеці сайту нагадує партійні вказівки часів СРСР.
     А Максиму Сергійовичу можу тільки порадити багато вчитися щоб вміти зрозуміти іншу точку зору ;) 
(написано 15.11.2011 в 14:38 з адреси:  217.96.70.146)
Максим Сергійович : Шановний коли думка висловлена зрозумілою мовою з дотриманням всіх правил то звичайно таку думку буде почуто.А коли в вашому випадку спостерігається набір речень та слів що не мають між собою спільного змісту то таке зрозуміти важко навіть академікам.А що до мої освіти ви не переживайте,вона в мене вища.Більш того я порадив би вам навчитись висловлювати свої думки в зрозумцлій формі для інших людей.  (написано 15.11.2011 в 18:23 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Максиме Сергійовичу! Не сумніваюся, що у Вас є сучасна українська вища освіта в платному ВУЗі :)
     Про це свідчить велика кількість помилок. Скріншот додаю :)
     
     [img]сайт
(написано 15.11.2011 в 19:35 з адреси:  217.96.70.146)
Максим Сергійович : От і добре не сумнівайтесь у моїй компетенції.А що до ком які я не розставив,то я вас мабуть здивую,але в інтернеті ,а особливо на форумах та в коментарях до статей це не важливо! І диктанти тут ніхто не пише під диктовку!Я ваші помилкі не вказав бо це не головне. Головне вміння висловлювати свої думки чого ви не вмієте,нажаль:)   (написано 15.11.2011 в 21:09 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Іван : Максиме Сергійовичу! Крім ігнорування розділових знаків Ви пишете слово "щодо" окремо, а слово "на жаль" - разом. При цьому пробуєте свою малограмотність приховати за якоюсь традицією інтернету. А за Вашим постійним акцентом на "умінні висловлювати думки" приховується категоричність та вразливість дуже молодої, та не дуже освіченої людини.
      
(написано 15.11.2011 в 21:41 з адреси:  217.96.70.146)
Максим Сергійович : Я вас вітаю шановний ви тільки підтвердили своє амплуа. З вами не цікаво спілкаватись!   (написано 16.11.2011 в 11:14 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 00:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 08:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 01:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 00:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 14:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 16:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік