Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.10.2011 КОГО ПОКЛИКАЛИ ОСІННІ СУРМИ?

Призовна кампанія «Осінь-2011» розпочалась ще в серпні з проведення медичної комісії задля обстеження призовників та підготовкою відповідних документів. На першому етапі впродовж 13 днів юнаки призовного віку (1993р.н.) та ті, які мали відстрочку від призову, зі Славути, Нетішина та району пройшли на базі військкомату обстеження: ЦРЛ направила необхідну кількість підготовлених лікарів та медичних сестер на чолі із досвідченим фахівцем, завідувачкою поліклініки Ольгою Олексіївною Пазюрич. Аби детальніше ознайомитись зі станом справ щодо цієї важливої державної справи, я звернувся за інформацією до Славутського військового комісара, підполковника Ігоря Івановича Євтушка. Ось що він розповів: - У зв’язку з реформуванням в Україні її Збройних сил, приведенням їх до оптимально обгрунтованої кількості та поступовим переходом на контрактну основу, цьогоріч значно скоротилась чисельність призовників: в осінню кампанію на строкову військову службу в країні призвано понад 26тис. осіб, а по Славутському військкомату – 72 призовники. Це вдвічі менше, ніж було раніше, адже пам’ятаю часи, коли наш військкомат направляв в армію понад 350 юнаків за рік – тепер набираємо не більше 150-ти.
     Відповідно на рівні держави мала б підвищитись якість комплектування військ за освітнім рівнем, станом здоров’я, фізичною підготовкою та морально-діловими якостями. Але якщо від теорії перейти до практики… Із 75-ти славутських призовників жоден не працював, отже не було їхнього колективного, трудового виховання. Думаю, з призовом у військові підрозділи їм нелегко було адаптуватися впродовж перших місяців служби.
     - Виходить, усі славутчани, направлені на обласний збірний пункт, успішно пройшли тамтешній відбір?
     - На жаль, двоє юнаків за низькі морально-ділові якості були повернуті, і треба було їх замінити із резерву.
     - А який територіальний розподіл призову?
     - Зі Славути потрапили 34,7% (26 юнаків), із Нетішина - 28% (21 юнак), з району - 28 юнаків (37,3%).
     - Де служать славутські вояки?
     - В межах області розподілено до 60%, в рамках Західного оперативного командування (ПрикВО) - до 20%, в інших регіонах у військових частинах чекають ще на 20% наших призовників.
     - Чи все гаразд із явкою призовників за викликом у військкомат для виконання обов’язків згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу»?
     - На жаль, таке явище, коли юнаки ігнорують виклик у військкомат, існує: цьогоріч маємо таких 40 чоловік. Ті, хто не прийшов на призовну комісію без поважних причин, обов’язково будуть за це відповідати. В разі, коли юнак до 25-річного віку не з’являвся у військовий комісаріат, то його дії розглядає військова прокуратура, яка матеріали по справі направляє до суду.
     Другий етап призову розпочався 30 вересня із засідання призовної комісії, яка приймає рішення щодо подальшої долі призовників. Перед початком кожен юнак отримав на руки особисту справу і міг з нею ознайомитись. А далі хлопці в установленому порядку заходили до залу засідань і по-військовому доповідали: «Призовник такий-то на призовну комісію прибув!» і вручали особові справи членам комісії та військовому комісару. Той зачитував висновок медичної комісії про придатність до військової служби, далі повідомляв, в які війська призовник призначений і в який день він буде відправлений в обласний збірний пункт.
     З повагою до призовників вели діалоги члени комісії під головуванням заступника міського голови Галини Йосипівни Фурманчук, котра зверталася до юнаків водночас як службова особа і як мати, давала їм слушні поради. На завершення військовий комісар запитував кожного юнака: «Які у вас прохання, запитання, побажання?» І, як виявилось, таке звернення було невипадковим. Ось до залу заходить підтягнутий, рослої статури Дмитро Конченко. Голова комісії цікавиться: «Де бажаєте служити?» Не роздумуючи, призовник відповів: «Куди направите, там і буду Вітчизну захищати». З’ясувалось, що Дмитра вже чекають у Хмельницькому полку спеціального призначення. Служба в ньому вимагає міцного здоров’я, високих фізичних і морально-вольових якостей. Тож члени комісії, як і його батьки, Світлана Анатоліївна та Олег Євгенійович, сподіваються, що юнак виправдає їхню довіру.
     А от Іван Шевчук (прізвище змінено) звернувся до комісії з проханням направити його в автомобільні підрозділи замість призначення в Повітряні сили. Військовий комісар роз’яснив, що юнак має водійські права й обов’язково нестиме службу на посаді водія, а транспортних засобів у авіаційному полку вистачає. Набравши повітря, Іван голосно промо- вив: «Дякую!»
     Спостерігав, як призовник Петро Собіщанський (прізвище змінено) на відповідне рішення відносно його призначення в Крим у Внутрішні війська МВС висловив певне незадоволення, адже мріяв служити десант- ником, як і його брат. В такій ситуації членам комісії було нелегко: вони наполегливо роз’яснювали, що дане питання не можуть вирішити позитивно, адже Славутському військкомату виділене тільки одне «деса- нтне» місце, а бажаючих серед 72 призовників – кожен третій. В той же час служба у військах МВС може стати в пригоді для юнака (в подальшому його з великим бажанням приймуть на контрактну службу в міліцію, в підрозділи із надзвичайних ситуацій тощо).
     Петро довго вагався, адже в його душі кипіла боротьба між мрією та реальним сьогоденням. Не менше вразило рішення комісії й Василя Терена (прізвище змінено). До військової служби він цілком придатний, проте із-за малої кількості місць в рознарядці (а бажаючих служити втричі більше!) юнак потрапив до резерву. Можливо, з появою додаткового плану він буде ще призваний нині, або й доведеться зачекати до весни 2012р.
     Тож кому заграли сурми восени 2011 року – зрозуміло. І настав врешті четвертий заключний етап. В установлені дні команди призовників були відправлені на Хмельницький обласний збірний пункт, який працює по 15 листопада. Хай же щастить вам, молоді солдати Вітчизни!
     Михайло СОРОКІН, м.Славута.


  коментарі: 12

 :   (написано 13.12.2011 в 13:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 05.01.2012 в 04:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.01.2012 в 12:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 00:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
саша : за яку цену можна купити военника?  (написано 13.02.2012 в 23:21 з адреси:  z25-06.opera-mini.net)
 :   (написано 25.02.2012 в 05:56 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 14:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 09:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 08:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 11:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 10:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік