Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.10.2011 ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ВЛАСНИКАМ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ?

Навіщо знімати мораторій на продаж сільськогосподарських земель?
     Сільськогосподарська земля має стати основним поштовхом до розвитку українського села, вітчизняного агропромислового комплексу та економіки країни в цілому. Заборона вільно розпоряджатися землею стримує позитивні процеси економічного росту та збагачення українського селянина – власника паю. Відміна мораторію дозволить власникам землі вільно розпоряджатися своєю власністю: продавати та вигідно здавати в оренду, дарувати, закладати в банк для отримання кредитів на розвиток малого та середнього бізнесу на селі. Законопроектом «Про ринок земель» передбачається зняття мораторію з 1 січня 2012 року.
     Хто зможе купити землю сільськогосподарського призначення?
     Законом «Про ринок земель» жорстко обмежуються категорії осіб, які зможуть купити сільськогосподарську землю. До них належать лише три категорії суб’єктів: фізичні особи виключно з українським громадянством; фермерські господарства; держава чи територіальні громади.
     Кому не дозволяється купувати сільськогосподарську землю?
     Іноземцям та іноземним компаніям не дозволяється купувати українську землю. Якщо громадянин України як власник землі змінив своє громадянство, він мусить передати землю у власність держави. Якщо іноземець успадкував пай, він змушений відчужити його протягом року.
     Підприємства чи будь-які інші юридичні особи також не мають права купувати сільськогосподарську землю. Земля не може вноситися і до статутних фондів підприємств.
     Скільки землі можна купити «в одні руки»?
     Олігархи та латифундисти не зможуть масово скуповувати землі. Один власник або члени його родини можуть мати у власності загалом не більше ніж: 900га в гірських карпатських регіонах; 1100га в кримських гірських регіонах; 1500га – на Поліссі; 1750га – в Лісостепу; 2100га – в Степу.
     Обмеження встановлюються для уникнення монополізації та надмірної концентрації земель сільськогосподарського призначення, що сприятиме сталому розвитку фермерських господарств, дрібних землевласників і товаровиробників.
     Як уникнути спекуляцій із землею?
     Держава вводить жорсткі норми закону, які унеможливлять спекуляції на ринку землі. Новому власникові паю буде просто невигідно перепродавати землю у перші 10 років із моменту купівлі. Вводиться високе державне мито на перепродаж земель сільськогосподарського призначення: в перший рік перепродажу – 100% від нормативної грошової оцінки землі, а це в середньому 20000грн/га, в другий – 90%, третій – 80% і так до 10%.
     Як складатимуться орендні відносини після введення ринку землі?
     Вітчизняні агрохолдинги та іноземні компанії зможуть і надалі орендувати землю. Держава вводить жорсткий контроль за використанням земель та їхнім функціональним призначенням, дотриманням сівозмін та підвищенням якості грунту. Пріоритетною вважається довгострокова оренда, адже короткострокові договори не приносять інвестицій у село, а також призводять до деградації земель, оскільки орендатор намагається за короткий строк отримати від землі максимальну користь.
     Чи зміниться орендна плата?
     Відкриття ринку земель вплине на підвищення орендної плати. Крім того, вже на законодавчому рівні з 1 січня 2012 року Кабміном буде підвищено коефіцієнт розрахунку нормативної грошової оцінки в 1,7 раза. З нового року орендна плата з розрахунку 3% від нормативної оцінки зросте в середньому до 600-700грн за гектар.
     Як можна розпоряджатися землею?
     Крім продажу та оренди, перед власником землі відкривається ще низка можливостей, як розпоряджатися паєм. Землю можна дарувати членам сім’ї та близьким родичам, закладати в банк для отримання кредиту на розвиток бізнесу, укладати договори довічного утримання-догляду, ренти (купівлі з розстрочкою платежу), емфітевзису (здавати в довгострокове користування, але отримувати плату одразу за весь строк) тощо.
     Скільки коштує земля?
     Усі експерти стверджують, що українська земля недооцінена на декілька порядків. Ціна на землю буде постійно і стрімко зростати. Наприклад, ціна 1га землі в Західній Європі сягає 10-30 тисяч євро, а в Східній – 3-5 тисяч євро. У перший рік зняття мораторію українська земля, яка є кращою за якістю, ніж в інших країнах Європи коштуватиме максимум 500 євро/га.
     На темпи росту цін буде впливати розвиток інфраструктури агропромислового комплексу, консолідація земель у великі масиви, зручні для обробки та підвищення якості грунтів.
     Чи варто продавати землю?
     Право продавати землю – не є обов’язком! Землю продавати не варто, адже це безцінний капітал, який при розумному користуванні зможе підтримувати добробут родини протягом багатьох років. Якщо Ви все ж вирішили продати землю, не поспішайте і вичікуйте достойної пропозиції.
     Підготовлено спеціалістами Славутської районної правової громадської приймальні: А. Почекетою - завідувачем юридичного сектора апарату райдержадміністрації та О. Пастернак, головним спеціалістом – юрисконсультом управління Держкомзему в Славутському районі.


  коментарі: 11

 :   (написано 19.11.2011 в 23:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 08:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.12.2011 в 19:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 01:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 00:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 10:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 00:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 04:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 00:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 08:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік