Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.10.2011 ТАКА ЛЮБОВ

Вирок за цією справою був оголошений буквально днями… Згідно з рішенням Славутського суду вбивця отримав 8 років позбавлення волі – невідомо, чи подаватиме засудже- ний апеляцію. Ми ж спробуємо дослідити, як дійшов Сергій Вінграновський (всі прізвища змінені. – Авт.) до життя такого і яка сила вклала в його руки ніж…
     Приводом для порушення кримінальної справи стало виявлення ознак особливо тяжкого злочину, а саме навмисного вбивства в середині червня у одному з недалеких від Славути сіл, коли між Вінграновським та його співмешканкою виникла словесна перепалка, а закінчилося все двома ножовими ударами в серце жінки. З допомогою фототаблиці оглядаю приміщення, де було виявлене її мертве тіло. Маленька хатиночка, більше схожа на сарай… В кімнаті – повний безлад. Загибла лежить на ліжку чомусь повністю оголена. Вище грудей видно дві ранки. Зафотографований і стіл, де поряд із банкою з виделками-ложками видніються три ножі: на одному експерти виявили нашарування чер- воного кольору. Кров!
     Що ж сталося 18 червня нинішнього року в цьому обійсті? Один зі свідків розповів слідчому: «Мені відомо, що Сергій останні 10 років проживає спільно з Оксаною Гнесь. Між ними час від часу виникали конфлікти, в ході яких він бив свою співмешканку. Я бачився з ним напередодні – оскільки він гарний електрик, тож завітав в гості й попрохав допомогти встановити електропровідну коробку. І Сергій, й Оксана були в гарному настрої. Я дав жінці 6 гривень, аби вона принесла горілку, яку ми розпили на пеньках у дворі. З якої причини Вінграновський міг наступного дня вбити загиблу, мені невідомо».
     Все розставив на місця перший же допит підозрюваного, який після написання явки з повинною був взятий під варту. Сергій Веніамінович народився у далекому Казахстані, куди його батьки прибули зі Славутчини на освоєння цілинних земель. Нині йому 51 рік. Освіта середня, не одружений, непрацюючий, свого часу (хоч він і приховав це від слідчого) був засуджений до громадських робіт за несплату аліментів. «Під час перебування на заробітках у Росії зійшовся з жінкою, - свідчив. – У нас народилась спільна дитина: доньці нині вже 14 років. Дружина подавала на аліменти, але мені їх ні з чого платити. В 2000 році прибув до матері в село, ми разом мешкали в батьківському домі до 2004р. Після повернення додому в мене зав’я- зались стосунки з Оксаною Гнесь, котра на той час мешкала в сусідньому селі. Вона не була одружена, однак мала двох дітей (відносно яких позбавлена батьківських прав. – Авт.). Тоді вони виховувались у Берездові в школі-інтернаті: на даний час мені їхня доля невідома. Недалеко від нашого села мешкає Оксанин батько (він прийшов на останнє судове засідання. – Авт.).
     З часом Оксана остаточно переїхала до Сергія і жили вони у хліві, який Вінграновський з матір’ю використовували під будинок, бо їхня хата згоріла ще у 1997 році. Існували за рахунок того, що обоє їздили по місцевих сміттєзвалищах, де збирали металобрухт і папір, які потім здавали на приймальні пункти. Та пора вже повернутись до вбивства, бо сталося все до банальності просто й страшно. Перед тим Оксана прийшла додому запізно і, як помітив Сергій, без білизни. Проте він нічого їй не сказав, а зранку послав за горілкою. В парі успішно розпили її на тих самих пеньках перед будинком.
     - Ми дуже сп’яніли. Я став допитуватись, де і з ким Оксана була ввечері, - читаю у протоколі допитів. – Вона грубо відповіла, що це не моя справа. Тоді я взяв ніж (металевий, з дерев’яною рукояткою), яким перед тим різав хліб, і всадив його Оксані в ділянку серця. Відчув, що все лезо увій- шло в її тіло. Відразу вийняв ніж і поклав на стіл. Вона була одягнена у синьо-білу блузку з короткими рукавами – більше на ній нічого не було. На поверхні блузки стала виступати кров. Оксана різко піднялась і пішла в будинок. Там зняла блузку й лягла в ліжко. Я підійшов і запропонував їй вступити у статевий зв’язок. Вона погодилась…»
     Коли Вінграновський закінчив із любощами (не дуже вдалими із-за випитого спиртного), то захотів відпочити і ліг на ліжко поруч, де заснув. Прокинувся о 14 годині й побачив, що його співмешканка не дихає, а на ліжку під нею багато крові. Відразу побіг до сусіда з проханням викликати «швидку» - про те, що сталося насправді, нічого не сказав.
     Лікарям нічого не залишилось, як констатувати смерть жінки. Приїхала міліція й забрала Вінграновського у відділок, де той абсо- лютно чесно розповів про всі обставини скоєння злочину. Вказав, куди поклав ніж. «У вчиненому свою вину визнаю повністю та щиро розкаююсь. Вбивство скоїв на грунті ревнощів».
     Думаю про себе: як би засуджений сам визначив сенс свого життя? Був гарним електриком, але з особистими проблемами не впорався. Все поглинула горілка. І ось такий фінал…
     Валентина АНДРІЄНКО.


  коментарі: 11

 :   (написано 19.11.2011 в 23:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 08:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.12.2011 в 19:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 01:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 00:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 10:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 00:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 04:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 00:14 з адреси:  h131-187.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 08:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 4 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік