Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.10.2011 ЗВЕРНЕННЯМ ГРОМАДЯН – ОСОБЛИВА УВАГА

Одним із пріоритетних напрямків діяльності міської ради та її виконавчого комітету є забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів, відновлення порушених прав і законних інтересів громадян.
     Ефективна організація роботи зі зверненнями громадян відіграє особливу роль у забезпеченні постійного зв’язку між міською радою та громадянами, вирішенні актуальних проблем як окремої людини, так і громади міста в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини та громадянина. Систематичний аналіз звернень за їх кількістю і змістом дає можливість вивчати потреби і запити жителів міста, враховувати їх при формуванні бюджету, Програми соціально-економічного розвитку міста, при визначенні головних цілей та пріоритетів його розвитку.
     Реалізуючи вимоги Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», працівниками виконавчого комітету міської ради проводиться систематична робота щодо здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення роботи зі зверненнями громадян.
     Робота зі зверненнями громадян знаходиться під постійним контролем, її результати періодично розглядаються керівництвом виконавчого комітету і щоквартально висвітлюються на офіційному веб-сайті міської ради та у місцевих засобах масової інформації. Для забезпечення ефективної роботи за даним напрямком питання щодо організації та стану роботи зі зверненнями громадян до органів місцевого самоврядування два рази на рік розглядаються на засіданнях виконав- чого комітету міської ради. Зокрема, в липні поточного року на черговому засіданні виконкому було розгля- нуто питання щодо роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2011 року у виконавчому комітеті міської ради, управлінні освіти, міському управлінні праці та соціального захисту населення, управлінні водопровідно-каналізаційного господарства, КП «Славутське ЖКО». За результатами розгляду були прийняті відповідні рішення.
     Для покращання рівня взаємодії громадян із міською радою та її виконавчим комітетом за телефонним номером 2-35-92 було створено відкриту телефонну лінію для усіх мешканців міста, які мають бажання звернутися до міського голови зі своїми пропозиціями та зауваженнями. На всі дзвінки відповідають спеціалісти відділу звернень громадян, які, в разі потреби, одразу надають необхідні консультації. Щоденно інформація про одержані телефонні дзвінки подається міському голові для її розгляду та вирішення.
      Для підвищення дієвості здійснення контролю за вирішенням питань, що порушують громадяни у зверненнях до міського голови, запроваджено в практику роботи автоматизовану систему обліку та реєстрації звернень громадян і контролю за вирішенням порушених у них питань.
     Протягом дев’яти місяців 2011 року на адресу виконавчого комітету міської ради надійшло 1117 звернень громадян, з них 896 письмових, 221 громадянин побував на особистому прийомі у міського голови, колективних звернень було 39.
     Міський голова В.Сидор значну увагу приділяє безпосередньому спілкуванню з мешканцями міста. Форми для цього обираються різноманітні (особисті, виїзні прийоми громадян, «гаряча» телефонна лінія), що значно впливає на позитивне вирішення порушених питань.
     Основною причиною звернень громадян до органів влади є їх соціальна незахищеність, важкий матеріальний стан. Тому в переважній більшості авторами заяв є багатодітні сім’ї, малозабезпечені громадяни, інваліди, учасники війни та бойових дій, одинокі матері, вдови, які виховують неповнолітніх дітей, особи, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Посадові особи виконавчого комітету вживають усіх необхідних заходів, спрямованих на оперативне та своєчасне вирішення питань, які порушують громадяни в своїх зверненнях.
     На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» 1 червня цього року прийнято розпорядження міського голови, яким визначено посадових осіб, що організовують доступ до публічної інформації у виконавчих органах міської ради, затверджено форму запиту на інформацію, визначено організаційні засади роботи із запитами на інформацію. Створено також спеціальний розділ на офіційному веб-сайті міської ради «Інтернет-приймальня» з можливістю звернення до органів виконавчої влади та отримання вичерпної інформації про доступ до публічної інформації.
     Отож, якщо у Вас виникають питання стосовно прийому керівництва виконавчого комітету міської ради або написання заяви, скарги, пропозиції, звертайтеся за тел. 2-35-92 або за адресою: м.Славута, вул.Соборності,15, кімн. №4. Ми завжди раді бачити Вас і надати допомогу у вирішенні питань, які вас турбують.
     Інформація підготовлена
      відділом звернень громадян.
     


  коментарі: 12

 :   (написано 19.11.2011 в 07:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 23:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 06:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.12.2011 в 18:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 01:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 23:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 00:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 04:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 01:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 09:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік