Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.10.2011 ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ

Французькою компанією «Суффле Груп» на солодовому заводі успішно реалізовано ряд ефективних проектів, що стосуються не тільки вдосконалення самого технологічного процесу виготовлення солоду і нарощування його промислових обсягів, а й в першу чергу – впровадження ефективної та стабільної програми співпраці із виробниками пивоварного ячменю. Саме про це ми й повели розмову з молодим представником корпорації «Суффле Груп», директором департаменту ТОВ «Суффле Агро Україна», привітним французом Жеремі ЖАКЕ:
     
     - Мсьє Жеремі, Ви очолюєте окрему юридичну структуру, яка займається закупівлею зерна для Славутського солодового заводу – основи, з чого починається солод. На Вашу думку, що допомогло славутським виробникам солоду пережити економічну кризу й утри- матися на висоті, не втративши постачальників ячменю в той час, коли ще й «Оболонь» відкрила на півдні Хмельниччини свій величезний солодовий завод?
     - Справді, на Поділлі, з’явилося ще одне аналогічне виробництво, оскільки тут є все для вирощування якісного пивоварного ячменю – сприятливі кліматичні умови, відповідні ґрунти, працелюбні люди. Але ми не бачимо в тому проблеми. Адже конкуренція – це не завжди погано, тому що вона дає можливість розвивати той продукт, на ринку якого ми працюємо. А допомогла нам не втратити своїх позицій серйозна, вдумлива робота з постачальниками сировини. Своєю діловою співпрацею ми давно переко- нали сільгоспвиробників, що завжди тримаємо наше слово, виконуємо свої зобов’язання.
     - Певно, такого стану речей досягнути було непросто? Запитую про це, знаючи ментальність на- ших людей, які вже нікому не вірять…
     - Ми пішли елементарним шляхом надання цілого пакета високоякісних технологічних послуг і пропозицій господарствам – починаючи з якісного насіння ячменю чисто пивоварних міжнародних сортів і закінчуючи ефективними фітозасобами захисту рослин. Розумієте, все це було сконцентровано в одному пакеті: і технології вирощування, і насіння, і засоби… Тобто, ми прагнули паралельно вирішувати дві архіважливі проблеми: впровадження новітніх технологій вирощування зернової культури, в даному випадку - пивоварного ячменю, та забезпечення високої якості цього ячменю в межах вимог системи безпеки харчових продуктів НАССР.
     - І якими виявилися перші результати?
     - Скажу вам щиро – приголомшливими! Це допомогло господарствам отримати високі врожаї, мати кращу якість зерна. А, налагодивши ділове співробітництво з нашим ТОВ «Суффле Агро Україна», значно поліпшити ще й своє фінансове становище. Завдяки цьому нині ми фактично маємо чималий перелік господарств (близько 350), які є нашими постійними партнерами. Причому, відмічаємо той факт, що врожайність ячменю в них із року в рік значно перевищує середній показник її в Україні.
     - Мсьє Жеремі, на чому базуються ті високотехнологічні послуги сільгоспвиробникам, про які Ви обмовилися вище?
     - Ну, перш за все, на 100-річному досвіді нашої компанії, який вона має у Франції та інших країнах світу. Ми запрошуємо в Славуту професіоналів-консультантів із технологічних напрямків діяльності «Суффле Груп» у вирощуванні пивоварного ячменю. І найважливіше, чим постійно переймаємося, це – забезпечення високої врожайності та екології вирощування цієї зернової культури, яка не справляє будь-якого негативного впливу на ґрунти та навколишнє середовище. Тому що такі фактори вважаються цінністю компанії. На цьому практично базується вся наша політика: використовувати ті засоби захисту рослин, які не шкодять здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
     - Приємно чути такі прогресивні погляди і підходи. А якою є географія ваших сільгосппартнерів?
     - Звичайно, історичним серцем сировинної бази Славутського солодового заводу була і залишається Хмельниччина. Зокрема, якщо говорити про Славутський район, то ми тісно співпрацюємо з такими місцевими постачальниками сировини як СФГ «Лан» с.Головлі, СГК «Улашанівський» і ТОВ «Батьківщина» с.Губельці. Також перекриваємо інші регіони України – від Черкаської до Львівської областей. Обсяги ж бо закупівель маємо неабиякі, отож не можемо замикатися в обмеженому колі потенційних постачальників сировини для нашого солодового виробництва.
     - На Вашу думку, що є слабким місцем в агросекторі України, якщо говорити суто про вирощування ячменів?
     - Багато господарників у вас думають, що вони вирощують такий ячмінь, який можна використовувати як пивоварний. Але в Європі вже давно й чітко відокремили й розрізняють сорти пивоварного та звичайного ячменів. Динамічний розвиток пивоварного ринку в світі спонукав працювати нас над селекцією цієї зернової культури. Тепер впроваджуємо набутий досвід в Україні, використовуючи її величезний потенціал у вирощуванні пивоварного ячменю.
     - Але в час реформування сільськогосподарського виробництва, докорінної реорганізації сектора АПК, коли й держава не завжди поспіває за тими процесами, що відбуваються у нашому селі, чи не здається Вам ризикованим таке потужне вкладання капіталу в наше землеробство?
     - Ну, по-перше, ми уже сьогодні отримуємо віддачу – і в нарощуванні виробництва пивоварного ячменю, і в усвідомленні його виробниками цінності цієї культури на продовольчому ринку Європи та світу. Звичайно, в багатьох моментах ще спрацьовують інертність мислення українських аграріїв, небажання їх рухатися вперед. Тим часом дрібні господарства зникають із мапи України – а замість них приходять різні холдинги, що засівають поля здебільшого комерційно вигідними культурами – такими як ріпак, соя, соняшник, на чому можна швидко заробити великі гроші. Проте, ми впевнені, що ця лихоманка невдовзі пройде. Люди повернуться до нормального землеробства, бо й держава квотує відсотки посівів цих культур. І наш департамент «Суффле Агро Україна» всіляко заохочує селян до такої праці.
     - Дякуємо Вам за прагматизм і терпіння, з яким компанія «Суффле Груп» провадить свій бізнес в Україні. Хотілося б детальніше почути про Ваші ноу-хау в покращанні системи безпеки харчових продуктів.
     - Тут ми працюємо над триєдиним завданням: прагнемо забезпечити високу якість і ячменю, і солоду, і зерновідходів. Спорудили останнім часом три елеватори в різних регіонах України для збереження зерна: у Городку Хмель- ницької, Кароліні – Вінницької та Жашкові – Чернівецької областей. Виконуємо всі вимоги міжнародних пивоварних компаній, із якими співпрацюємо, в контролі не тільки за якістю солоду, а й системі контролю транспорту тощо.
     - На закінчення нашого інтерв’ю, мсьє Жеремі, розкажіть, будь ласка, трішки про себе і дайте щиру відповідь на запитання, чи подобається Вам працювати в Україні?
     - Мені 28 років, народився я в регіоні Рейнс у сім’ї фермерів. Закінчив агрономічну школу, згодом отримав майстерський ступінь інженера сільськогосподарського виробництва. В «Суффле Груп» спочатку був фінансовим контролером, а тепер ось із 2009 року очолюю агродепартамент. Я щасливий, що мені випало працювати в такій компанії, де превалюють одвічні людські цінності такі як повага до людей і законів.
     - Дізнавшись про те, що Ви ще неодружений, зичимо Вам, мсьє Жеремі, знайти ще й особисте щастя в Україні, як це уже трапилося із двома Вашими колегами.
     - О, мені дуже подобаються гостинність, культура і страви українців… Хоча, особисте щастя однаково непросто знайти і у Франції, і в Україні. Ось за можливостями в сільському господарстві ваша держава мене просто вражає.
     - Дякуємо за інтерв’ю та відвертість. І зичимо успіхів!
     


  коментарі: 12

 :   (написано 20.11.2011 в 09:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 20:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 28.12.2011 в 04:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 02:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 20:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 01:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 00:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 00:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 17:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік