Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 08.10.2011 ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ

Французькою компанією «Суффле Груп» на солодовому заводі успішно реалізовано ряд ефективних проектів, що стосуються не тільки вдосконалення самого технологічного процесу виготовлення солоду і нарощування його промислових обсягів, а й в першу чергу – впровадження ефективної та стабільної програми співпраці із виробниками пивоварного ячменю. Саме про це ми й повели розмову з молодим представником корпорації «Суффле Груп», директором департаменту ТОВ «Суффле Агро Україна», привітним французом Жеремі ЖАКЕ:
     
     - Мсьє Жеремі, Ви очолюєте окрему юридичну структуру, яка займається закупівлею зерна для Славутського солодового заводу – основи, з чого починається солод. На Вашу думку, що допомогло славутським виробникам солоду пережити економічну кризу й утри- матися на висоті, не втративши постачальників ячменю в той час, коли ще й «Оболонь» відкрила на півдні Хмельниччини свій величезний солодовий завод?
     - Справді, на Поділлі, з’явилося ще одне аналогічне виробництво, оскільки тут є все для вирощування якісного пивоварного ячменю – сприятливі кліматичні умови, відповідні ґрунти, працелюбні люди. Але ми не бачимо в тому проблеми. Адже конкуренція – це не завжди погано, тому що вона дає можливість розвивати той продукт, на ринку якого ми працюємо. А допомогла нам не втратити своїх позицій серйозна, вдумлива робота з постачальниками сировини. Своєю діловою співпрацею ми давно переко- нали сільгоспвиробників, що завжди тримаємо наше слово, виконуємо свої зобов’язання.
     - Певно, такого стану речей досягнути було непросто? Запитую про це, знаючи ментальність на- ших людей, які вже нікому не вірять…
     - Ми пішли елементарним шляхом надання цілого пакета високоякісних технологічних послуг і пропозицій господарствам – починаючи з якісного насіння ячменю чисто пивоварних міжнародних сортів і закінчуючи ефективними фітозасобами захисту рослин. Розумієте, все це було сконцентровано в одному пакеті: і технології вирощування, і насіння, і засоби… Тобто, ми прагнули паралельно вирішувати дві архіважливі проблеми: впровадження новітніх технологій вирощування зернової культури, в даному випадку - пивоварного ячменю, та забезпечення високої якості цього ячменю в межах вимог системи безпеки харчових продуктів НАССР.
     - І якими виявилися перші результати?
     - Скажу вам щиро – приголомшливими! Це допомогло господарствам отримати високі врожаї, мати кращу якість зерна. А, налагодивши ділове співробітництво з нашим ТОВ «Суффле Агро Україна», значно поліпшити ще й своє фінансове становище. Завдяки цьому нині ми фактично маємо чималий перелік господарств (близько 350), які є нашими постійними партнерами. Причому, відмічаємо той факт, що врожайність ячменю в них із року в рік значно перевищує середній показник її в Україні.
     - Мсьє Жеремі, на чому базуються ті високотехнологічні послуги сільгоспвиробникам, про які Ви обмовилися вище?
     - Ну, перш за все, на 100-річному досвіді нашої компанії, який вона має у Франції та інших країнах світу. Ми запрошуємо в Славуту професіоналів-консультантів із технологічних напрямків діяльності «Суффле Груп» у вирощуванні пивоварного ячменю. І найважливіше, чим постійно переймаємося, це – забезпечення високої врожайності та екології вирощування цієї зернової культури, яка не справляє будь-якого негативного впливу на ґрунти та навколишнє середовище. Тому що такі фактори вважаються цінністю компанії. На цьому практично базується вся наша політика: використовувати ті засоби захисту рослин, які не шкодять здоров’ю людей та навколишньому середовищу.
     - Приємно чути такі прогресивні погляди і підходи. А якою є географія ваших сільгосппартнерів?
     - Звичайно, історичним серцем сировинної бази Славутського солодового заводу була і залишається Хмельниччина. Зокрема, якщо говорити про Славутський район, то ми тісно співпрацюємо з такими місцевими постачальниками сировини як СФГ «Лан» с.Головлі, СГК «Улашанівський» і ТОВ «Батьківщина» с.Губельці. Також перекриваємо інші регіони України – від Черкаської до Львівської областей. Обсяги ж бо закупівель маємо неабиякі, отож не можемо замикатися в обмеженому колі потенційних постачальників сировини для нашого солодового виробництва.
     - На Вашу думку, що є слабким місцем в агросекторі України, якщо говорити суто про вирощування ячменів?
     - Багато господарників у вас думають, що вони вирощують такий ячмінь, який можна використовувати як пивоварний. Але в Європі вже давно й чітко відокремили й розрізняють сорти пивоварного та звичайного ячменів. Динамічний розвиток пивоварного ринку в світі спонукав працювати нас над селекцією цієї зернової культури. Тепер впроваджуємо набутий досвід в Україні, використовуючи її величезний потенціал у вирощуванні пивоварного ячменю.
     - Але в час реформування сільськогосподарського виробництва, докорінної реорганізації сектора АПК, коли й держава не завжди поспіває за тими процесами, що відбуваються у нашому селі, чи не здається Вам ризикованим таке потужне вкладання капіталу в наше землеробство?
     - Ну, по-перше, ми уже сьогодні отримуємо віддачу – і в нарощуванні виробництва пивоварного ячменю, і в усвідомленні його виробниками цінності цієї культури на продовольчому ринку Європи та світу. Звичайно, в багатьох моментах ще спрацьовують інертність мислення українських аграріїв, небажання їх рухатися вперед. Тим часом дрібні господарства зникають із мапи України – а замість них приходять різні холдинги, що засівають поля здебільшого комерційно вигідними культурами – такими як ріпак, соя, соняшник, на чому можна швидко заробити великі гроші. Проте, ми впевнені, що ця лихоманка невдовзі пройде. Люди повернуться до нормального землеробства, бо й держава квотує відсотки посівів цих культур. І наш департамент «Суффле Агро Україна» всіляко заохочує селян до такої праці.
     - Дякуємо Вам за прагматизм і терпіння, з яким компанія «Суффле Груп» провадить свій бізнес в Україні. Хотілося б детальніше почути про Ваші ноу-хау в покращанні системи безпеки харчових продуктів.
     - Тут ми працюємо над триєдиним завданням: прагнемо забезпечити високу якість і ячменю, і солоду, і зерновідходів. Спорудили останнім часом три елеватори в різних регіонах України для збереження зерна: у Городку Хмель- ницької, Кароліні – Вінницької та Жашкові – Чернівецької областей. Виконуємо всі вимоги міжнародних пивоварних компаній, із якими співпрацюємо, в контролі не тільки за якістю солоду, а й системі контролю транспорту тощо.
     - На закінчення нашого інтерв’ю, мсьє Жеремі, розкажіть, будь ласка, трішки про себе і дайте щиру відповідь на запитання, чи подобається Вам працювати в Україні?
     - Мені 28 років, народився я в регіоні Рейнс у сім’ї фермерів. Закінчив агрономічну школу, згодом отримав майстерський ступінь інженера сільськогосподарського виробництва. В «Суффле Груп» спочатку був фінансовим контролером, а тепер ось із 2009 року очолюю агродепартамент. Я щасливий, що мені випало працювати в такій компанії, де превалюють одвічні людські цінності такі як повага до людей і законів.
     - Дізнавшись про те, що Ви ще неодружений, зичимо Вам, мсьє Жеремі, знайти ще й особисте щастя в Україні, як це уже трапилося із двома Вашими колегами.
     - О, мені дуже подобаються гостинність, культура і страви українців… Хоча, особисте щастя однаково непросто знайти і у Франції, і в Україні. Ось за можливостями в сільському господарстві ваша держава мене просто вражає.
     - Дякуємо за інтерв’ю та відвертість. І зичимо успіхів!
     


  коментарі: 12

 :   (написано 20.11.2011 в 09:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 20:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 28.12.2011 в 04:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 02:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 20:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 01:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 00:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 00:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 17:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік