Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.09.2011 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, СЛАВУТО!

- Славута – це, в першу чергу, наші діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Сьогодні ми ними гордимося, адже після конкурсів та змагань різного рівня юні славутчани щоразу повертаються до рідного міста з високими нагородами та відзнаками. Впевнено скажу, що активними наші діти є у всьому. Особливо це помітно тоді, коли вони залюбки долучаються до наведення чистоти та порядку в своєму місті, з радістю беруть участь у походах історичними місцями рідного краю, вивчають традиції своєї Батьківщини, переймаючись духом патріотизму.
     Я щиро вдячний усім представникам молодої Славути за таку активну життєву позицію і переконаний, що саме завдяки вам місто має міцне підґрунтя для майбутнього розвитку та процвітання. Заради вас потрібно жити, працювати та творити.
     Молодість – це цвіт життя. Наше місто може гордитися своїми жителями, а особливо юними славутчанами, адже саме вони мають можливість зробити цінний вклад у майбутнє міста, а їхні здібності, натхнення та знання вселяють надію на краще.
     На честь дня народження рідного міста молоді представники Славути – учні загальноосвітніх закладів висловили свої думки щодо того, яким для них є рідне місто сьогодні, та привітали славутчан із Днем міста.
     Владислав Балійчук (СЗОШ№9):
     - Славута – це яскраве місто у розквіті своїх сил. З нашим мером місто вийшло на якісно новий рівень розвитку. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо берегти та примножувати здобуте. А ще переконаний, що в майбутньому наше місто стане духовним та культурним центром Хмельниччини, адже для цього в нас є все необхідне. Разом із тим, хотілося б побачити в Славуті відновлені та створені нові паркові зони, які стануть центрами відпочинку для всіх славутчан. Дошкільна освіта, спортивне дозвілля і створення нових робочих місць – це те, на що, на мою думку, необхідно звернути увагу.
     Усім славутчанам скажу – любіть своє рідне місто та робіть усе можливе, щоб воно було ще кращим!
     Тарас Онопрійчук (НВО№2):
     - Моє місто гарне, квітуче, різнобарвне. Я пишаюся тим, що я є його частинкою. Хотів би, щоб Славуту знову прикрашав гарний парк із гойдалками та атракціонами, а ще було побільше спортивних секцій для таких маленьких славутчан – як я.
     Юлія Талемонюк (ЗОШ№6):
     - Славуту я бачу містом-лідером, яке з кожним роком стає все кращим. Учні нашої школи залюбки долучаються до наведення чистоти в місті, тим самим відчуваючи себе причетним до його покращання. Хотілося б, що усі жителі нашої Славути дбали про її чистоту. Оскільки я є членом дорадчої ради при міському голові, хочу подякувати нашому господарю міста - Василю Богдановичу за те, що прислухається до думки молоді і втілює в життя багато наших ідей.
     Сергій Калмазан (гімназія №5):
     - Славута – моє рідне місто, в якому я народився і живу. Рідне місто – це місто, яке викохало тебе на своїх руках, подарувало нових друзів і поділилося з тобою своєю красою. Тому я вважаю, що кожен мешканець міста повинен докласти максимум зусиль до того, щоб його місто ставало ще кращим, не засмічував його, а навпаки – дбав про його чистоту, особливо на околицях та в лісових смугах. А у майбутньому я хочу, щоб славутчани жили в гармонії з природою, чистими лісами, затишними скверами. Мені приємно йти у тіні дерев і милуватися тим, що відбувається навколо, тому що я люблю своє місто.
     Напередодні Дня Славути бажаю славутчанам якнайкраще провести цей день, при цьому дотримуючись порядку та не засмічувати вулиці свого міста.
     Дмитро Вознюк (обласний спеціалізований ліцей-інтернат):
     - Славута – це невеликий райський куточок Хмельниччини. Нашого міського голову можна порівняти із вправним пасічником, який повсякчас опікується своєю «пасікою» – жителями міста Славути. Сьогодні в нашому місті безпечно проживати, діє активне позашкільне навчання, створені усі умови для розвитку талантів молоді. Хочу звернутися до усіх моїх однолітків, юних славутчан – любіть і цінуйте своє місто та неодмінно після навчання у вузах повертайтеся до рідної Славути.
     Сергій Середа (ЗОШ№4):
     - Славута є прекрасною та самобутньою, моєю малою батьківщиною. Я пишаюся своїм містом, адже воно щодня змінюється на краще. Свідченням того є красивий Палац культури, сучасний стадіон, чисті, озеленені вулиці. Я пишаюся тим, що наша влада робить все для того, щоб наше місто ставало кращим, і дуже приємно, що при цьому завжди враховується думка молоді. Хочеться, аби кожний славутчанин в душі відчував себе громадянином міста і докладав усіх зусиль для його розвитку. Бажаю нашому місту процвітання та довголіття його громадянам, щоб цінували те, що робиться для них.
      Вікторія Кривошия (ЗОШ № 7):
     - Я, корінна славутчанка, бачила, як місто зростало разом зі мною. Я спостерігала усі його зміни, як внутрішні, так і зовнішні. Перші – змінилися люди, з’явилися нові характери, росте нове талановите молоде покоління. Зовнішні зміни – це новобудови, добротні дороги, нові житлові масиви. На мою думку, розквіт нашого міста напряму залежить від того, як ми дбаємо про нього. Хочеться гордитися своїм містом, адже важко описати мальовничість Славути у всі пори року: від білосніжної королеви до квітучої красуні. У нас живуть талановиті люди, а місто своє я хочу бачити завжди таким співучим, яким воно є зараз. Бажаю славутчанам реалізувати усі мрії, пам’ятати свій рідний куточок, незважаючи ні на що, вкладати свої сили, любов, бажання у розбудову Славути, адже це - найкоротший шлях зробити його кращим.
     Анастасія Старовойтова (ЗОШ № 3):
     - На даному етапі розвитку я бачу, що Славута процвітає, адже на наших очах вона щодня удосконалюється, зростає, зміцнюється – квітне, наше молода троянда, і цим надзвичайно мене радує. Хотілося, щоб у майбутньому в Славуті побудували нові навчальні заклади, де можна було б отримувати вищу освіту, живучи в рідному місті. Приємно, що у Славуті проводяться різноманітні заходи, в яких беруть участь по-справжньому талановиті славутчани. А як побажання славутчанам з нагоди Дня міста хотілося б додати такі слова: хай сонце світить вам з ясного неба, а я побажаю всього, чого треба: любові, добра, поваги, багатства і долі на многії літа!
     Юлія Кузьмінчук (НВО № 2):
     - У Славуті красива і гарна природа! Я пишаюся тим, що народилася і мешкаю тут. Бажаю, щоб моє місто й надалі зростало, бо воно ще зовсім молоде, щоб споруджувалися нові будинки, з’являлися нові вулиці та ігрові майданчики. Нехай усі славутчани будуть здорові та люблять рідне місто, і будуть забезпечені роботами.
     Катерина Говоркова
     (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»):
     - За час перебування на посаді міського голови Василя Сидора Славута відчутно змінилася на краще. Ці численні позитивні зміни помічаю в кожному куточку рідного міста: чисті та охайні вулиці, облагороджені двори, відремонтовані тротуари та дороги. Приємно, що жителі Славути піклуються про її природну красу, адже усіма силами місто озеленюють, саджають нові дерева, доглядають за квітниками. Наше місто з кожним днем стає все кращим і кращим. Мені здається, що Славута помітно вирізняється з-поміж інших міст нашої області, тому я надіюся, що ідеї з розвитку міста й надалі будуть конструктивними, і ми досягнемо ще більшого результату у його розбудові. Дорогі славутчани! Вітаю вас із Днем народження нашого славного міста. Здоров’я та натхнення вам у підтримці його благоустрою та подальшому розвитку. Зробимо наше місто кращим разом!
     Дмитро Іваненко (ЗОШ № 1):
     - Сьогодні над Славутою сяє сонце, задивляються в чисте небо очі річок та озер. Славне наше місто своїми жителями, які роблять усе, щоб зміцнити його добробут. Я гордий, що народився і проживаю саме тут. Радію змінам, які щоденно спостерігаю. Так, приємно бачити квіти, дерева, нові споруди, майданчики для відпочинку, які прикрашають наше місто. Помітно світлішими стали вулиці у вечірній час, і це також піднімає настрій людей. Я щиро переживаю за все, що відбувається у Славуті, і розумію, як важливо зміцнювати промисловість міста, будувати його, піклуватися про молоде покоління. А ще я хочу, щоб у нашому місті запрацював парк із атракціонами, відновив свою роботу спорткомплекс із басейном, були облаштовані велосипедні доріжки, а взимку працював льодовий каток. Я вірю, що зусиллями міської влади при підтримці славутчан наша Славута невдовзі стане справжнім європейським містом.
     Наталія Холод (ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей»):
     «Як промінь сонця в небі синім,
      милує зір наш небокрай.
     Моя Славута у долині -
      то рідний батьківський мій край».
     Наймиліше серцю місце для людини те, де вона народилася і живе. Для мене моя мала батьківщина – це Славута. Чим далі, тим більше для мене це місто стає схожим на миле європейське містечко: ошатні вулиці, відремонтовані дороги і тротуари, чимало новобудов. Усе це з’явилося завдяки нашій міській владі. То ж побажання їй, а також усім славутчанам - ще більше збагачувати наше місто, дбати про його жителів, особливо молодь. А нам, у свою чергу, бути гідними громадянами Славути, прославити її своїми здобутками, гідними вчинками!
     
       коментарі: 15

 :   (написано 07.11.2011 в 20:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 15:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.11.2011 в 10:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 22:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 28.12.2011 в 05:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 08:14 з адреси:  h131-142.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 08:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.01.2012 в 05:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 21:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 04:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 17:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 21:17 з адреси:  h131-146.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 14:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 18:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 05:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік