Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.09.2011 СЛАВУТА НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА: ДІАЛОГ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

- Василю Богдановичу, на місцевих виборах минулого року Ви здобули переконливу перемогу - вперше в історії Славути за роки Незалежності жителі міста підтримали діючого міського голову. Чим Ви сьогодні керуєтесь у своїй роботі, адже, незважаючи на те, що зроблено в місті багато, з кожним роком формується новий обсяг проблемних питань, які необхідно вирішувати?
     - Я дуже дорожу довірою славутчан, адже знаю, що заслужити її складно, а підтримувати - ще складніше. Переконаний, що за роки спільної роботи з громадою міста нам вдалося виконати ті першочергові плани, які ми ставили перед собою. Ми доклали максимум зусиль, щоб славутчани могли гордитися своїм містом. А передувало цьому виконання великого обсягу робіт в усіх галузях міста.
     Яку ситуацію ми маємо сьогодні? На сьогоднішній день існуюче законодавство ставить місцеве самоврядування в досить складні рамки. Бюджетний та Податковий кодекси, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» змушують нас працювати за механізмом, що вимагає значних затрат часу і зусиль. Зокрема, він полягає в ускладненій системі підготовки документації - якщо раніше, отримавши кошти, ми могли одразу приступити до виконання поточних та капітальних робіт, то сьогодні на підготовку необхідної документації витрачається 3-6 місяців. До того ж, з року в рік виникають складнощі із затвердження Держбюджету. Для прикладу, така ситуація: ми плануємо здійснити вкрай необхідну реконструкцію котелень, готуємо відповідну проектно-кошторисну документацію, щоб задумане втілити в життя… І що маємо в результаті? Кошти під ці об’єкти так і не були виділені. Ось в цьому й полягає сьогоднішня повна пряма залежність міста від «центру». Сподіваюсь, що з часом така ситуація буде законодавчо врегульована, і ми зможемо надалі вчасно виконувати взяті перед громадою зобов’язання.
     - Своє гарантоване право на участь в місцевому самоврядуванні територіальна громада міста здійснює через міську раду, що зобов’язана представляти інтереси громадян, які її обрали. Яким чином на даний час будується діалог влади і громади у місті?
     - Впевнено зазначаю, що обраний славутчанами депутатський корпус активно працює в інтересах громади. Свідченням того є спільно прийнятті рішення, які сприяють розвитку рідного міста. Разом із тим, важливою є активність самих славутчан, адже кожен повинен поставити собі запитання: «Чи є я активним членом славутської громади?». Сьогодні ми максимально сприяємо громадській ініціативі – це співпраця з будинковими, квартальними комітетами, головами кооперативних будинків та ОСББ, членами волонтерського руху міста тощо. Адже розуміємо, що активна громада – це запорука місцевого розвитку.
     - Місто – надто складна соціально-економічна система, що характеризується великою кількістю складових елементів, кожний з яких вимагає значної уваги. Окресліть, будь ласка, основний пріоритет роботи, спрямований на соціально-економічний розвиток міста.
     - Ми маємо Програму соціально-економічного розвитку міста, розроблену на 5 років, що ввібрала в себе як локальні, так й регіональні потреби. В першу чергу – це добробут кожного громадянина Славути. Стратегічними є питання будівництва доріг, благоустрою, енергозбереження, які ми щороку намагаємося вирішувати. Не менш важливою є робота у напрямку залучення інвестиційних коштів для розвитку підприємництва міста, адже це сприятиме створенню нових робочих місць для членів славутської громади.
     Приємно, що цього року відкрито новий сучасний цех ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», розширяє своє виробництво ТОВ «Аква-Родос», тим самим забезпечуючи робочі місця славутчанам. Ми докладаємо максимум зусиль для залучення додаткових коштів у розвиток міста. Зокрема, визначено земельні ділянки, які можуть бути привабливими для потенційних інвесторів, створення умов для будівництва житла.
     Надання можливості підприємцям і підприємствам максимально себе реалізувати – це важливий аспект нашої роботи. Проте, варто розуміти, що основні умови розвитку підприємництва залежать напряму від Податкового кодексу і тих нормативно-правових актів, що приймаються Верховною Радою України. На жаль, сьогодні сфера розвитку підприємництва не є сприятливою. Законодавство, на мою думку, тут однозначно потребує корективів.
     - У нинішньому році на державному рівні була оприлюднена інформація про оптимізацію закладів медицини? Як це вплинуло на стан матеріально-технічної бази та надання медичних послуг у Славутській центральній районній лікарні?
     - В даному випадку оптимізація передбачає собою не лише проголошені на державному рівні позитивні сторони медичної реформи, а й містить у собі вагомий негативний фактор, із яким, на мою думку, варто рахуватися – це вивільнення працівників. Інформація щодо запланованої оптимізації закладів медицини недодала стабільності медичній галузі Славутчини та не дала змоги виконати заплановані роботи. Приємним є те, що в цьому році на місцеву медичну сферу виділено з районного та обласного бюджетів біля 700 тис. грн. за рахунок коштів, спрямованих на розвиток 30-км зони Хмельницької АЕС. Працюємо зараз над планом робіт на наступний рік. В той же час, незважаючи на існуючі проблеми, ми не повинні забувати про людський фактор. Покращання якості надання медичних послуг має відбуватися на партнерських засадах «медичний працівник – пацієнт».
     
     - Чи виправдовує себе запроваджена вами спільно із райвідділом міліції практика діяльності громадських формувань. Як вона наразі впливає на стан правопорядку в місті?
     - З часу, коли дана практика була втілена в життя, до неї долучилися 273 славутчан, які активно працюють у сфері охорони громадського порядку міста. Це – працівники міськвиконкому, освітяни, працівники підприємств, установ та організацій міста. Спільно із співробітниками райвідділу міліції вони вивчають стан правопорядку в місті та надають власні пропозиції щодо його поліпшення. Особлива увага приділяється аналізу відпочинку молоді у вечірній час, а також дотриманню вимог законодавства щодо заборони розпиття в громадських місцях спиртних напоїв та тютюнопаління. Завдяки такій співпраці ми можемо вдосконалити цю роботу в даному напрямку.
     - Василю Богдановичу, Ви максимум уваги приділяєте вирішенню питань освітян. Які ж напрацювання на сьогоднішній день маємо в освітній галузі?
     - Дійсно, розвиток системи освіти є важливим для кожного з нас - і для батьків, і для вчителів, для будь-якого мешканця нашого міста. Адже від того, наскільки якісною буде освіта наших дітей, залежить стабільність завтрашнього дня. А тому першочерговим завданням в освітній галузі залишається створення максимально сприятливих умов для надання освітніх послуг. Вважаю, що, головним чином, нам вдалося це зробити. Окрім того, багато уваги приділяється позашкільному розвитку дітей, яке охоплює 2970 школярів та дошкільному навчанню, яким охоплено 1514 дітей. Зокрема, це надає можливості кожній дитині всесторонньо себе реалізовувати.
     Абсолютно новим для Славути стало відкриття Центру раннього розвитку дитини на базі ДНЗ №4, де мають змогу займатися мами зі своїми дітками, починаючи вже із двомісячного віку. Незабаром планується відкрити клуб молодих батьків на базі міського Палацу культури, де молоді мами зможуть збиратися та обмінюватися досвідом щодо виховання дітей, отримувати необхідні консультації фахівців. Допо- магають нам у даному напрямку депутати міської ради, зокрема, постійні комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення (голова Г.Соколов), а також із питань освіти, культури, у справах сім’ї та молоді, спорту, туризму (голова А.Смолійчук).
     - Пам’ятається під час передвиборчої кампанії Ви акцентували увагу на підтримці кожної людини, яка потребує соціального захисту. Як це втілюється в життя на даний час?
     - Так, підтримка кожної людини, яка потребує соціального захисту, є основним принципом моєї роботи та усього апарату міської влади. Це допомога, в першу чергу, тим людям, які залишилися сам-на-сам зі своїми проблемами. Це ті люди, які позбавлені піклування – діти із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, одинокі люди похилого віку, інваліди та ін. Разом із тим, якщо раніше на обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м.Славута перебувало 300 громадян, то, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009р. №1417, ця кількість була законодавчо обмежена. Незважаючи на цей факт, виконавчим комітетом було прийнято рішення про соціальне обслуговування одиноких громадян міста, які мають рідних, однак із поважних причин вони не можуть забезпечити їм догляд і допомогу. Таким чином, 152 мешканців міста даної категорії вдалося залишити на обслуговуванні міського територіального центру. Є ще інша сторона такої доброї справи – це ставлення підопічних до соціальних працівників, які їх обслуговують. Все частіше трапляються випадки, коли соціальному працівникові доводиться постійно терпіти образи від свого підопічного. Такі випадки будуть обов’язково окремо розглядатися та прийматися відповідні рішення про доцільність обслуговування таких громадян.
     - Не можна не відмітити й насичене культурне життя міста. Які ще заходи планується провести в Славуті, зокрема, напередодні Дня міста?
     - Святкування Дня міста у день Пресвятої Богородиці для славутчан є вже традиційним. Я радий, що в Славуті прижилася практика урочистої ходи освітніх закладів, підприємств, установ та організацій міста. Сьогодні колективи приділяють багато уваги, щоб належно підготуватися до цього дійства. Гарним почином минулих років стало проведення в рамках святкування Дня міста ярмарку «Дари Поділля і Полісся». Такі заходи ініціюються та підтримуються обласною державною адміністрацією. Нами будули створенні максимально сприятливі умови для підприємців, які виявлять бажання реалізовувати свою продукцію на цьому святі.
     Цьогоріч один день перед урочистим святкуванням повністю присвячений діткам – 20 вересня відбувся на міській площі захід «Велике свято для маленьких славутчан», на яке запрошено колектив Хмельницького академічного обласного театру ляльок. Доповнити концертну програму Дня міста радо погодилися колективи з Острога, Корця, Нетішина, Шепетівки та Славутського району. Переконаний, їм є що показати славутчанам та гостям міста. Приємно, що завдяки корпорації «Сварог Вест Груп» та підприємств міста славутчанам буде подаровано концертну програму за участю таких відомих артистів як Міла Нітіч, Наталія Валевська, гурт «Пара Нормальних» та святковий салют. Щира їм вдячність за свято, яке вони дарують славутчанам!
     - Василю Богдановичу, якими будуть Ваші побажання мешканцям Славути напередодні Дня міста?
     - Важливо, щоб за будь-яких змін наша громада залишалася вірною своєму місту та продовжувала працювати для його розвитку. У свою чергу, я буду робити все можливе, щоб славутчани не розчарувалися у своєму виборі міського голови. Спільно з усіма депутатами, незалежно від їх політичної належності, ми продовжимо працювати над стабільною розбудовою Славути, забезпеченням нормальних умов проживання та праці її мешканців.
     - Щиро дякую Вам за змістовну розмову.
     Розмову записала Л. ЧУМАК.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 07.11.2011 в 12:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 09:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.11.2011 в 05:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 20:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 28.12.2011 в 04:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 00:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 18:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 01:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 06:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 19:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 01:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 02:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 18:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік