Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2011 «МІЙ ЮРИСТ» - ВАШ СОЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Нещодавно в нашому місті з’явилася юридична компанія «Мій юрист», заснована з метою захисту прав та відстоювання інтересів громадян. Головна особливість цієї Компанії - відповідати вимогам соціально відповідального бізнесу, тобто, бути соціально спрямованою Компанією та допомагати незахищеним громадянам боротись за свої права і відстоювати їх. Сьогодні ми попросили двох представників ТОВ «Мій юрист» Андрія Савицького та Олега Кузмінчука детальніше розповісти читачам «Трудівника Полісся» про те, що послужило приводом для започаткуванОлег Кузмінчук:
     - Займаючись громадською діяльністю, як депутат районної ради двох скликань поспіль, постійно спілкуючись з людьми, щоразу стикаюсь з проблемами, що нас оточують, і розумію, наскільки слабо наші громадяни орієнтуються в правових питаннях, аби відстоювати свої законні права та інтереси. Отож, консультуючи людей з різних юридичних питань, у мене й виникла ідея поставити дану роботу на професійну основу, залучаючи до неї молодих спеціалістів, таким чином сформувати команду професіоналів.
     Андрій Савицький:
     - Із 2006 року я був депутатом Хоровецької сільської ради і відчув, що мені бракує знань, необхідних для нормального представництва виборців. Заняття у Фонді сталого розвитку «Стара Волинь» дали мені змогу усвідомити себе насамперед відповідальною особою. Після чого я став навчатися в Національному університеті «Острозька академія» на правознавця. Як депутат сільської ради, я постійно консультував виборців, а з 2008 року став юристом громадської організації Товариства підприємців «Край». Із 2009 року працюю юристом у Фонді сталого розвитку «Стара Волинь». А в липні п.р. ми вирішили заснувати юридичну компанію «Мій юрист», і вона суттєво відрізняється від усіх наявних форм надання правової допомоги громадянам.
     Олег Кузмінчук:
     - Наша мета - створити мережу центрів захисту прав громадян та відстоювання їх інтересів. Тобто, відкриття офісу в Славуті є лише першим кроком на шляху розвитку компанії «Мій юрист». Невдовзі плануємо започаткувати такі представництва в Шепетівці, Ізяславі та Нетішині, і що особливо цікаво - в найбільших (кущових) селах нашого району.
     Що означає - соціально
     відповідальна компанія?
     Олег Кузмінчук:
     - Кожна людина може по-різному розуміти це поняття і визначень його знайде багато. Але перше, про що хочемо сказати людям, - це про таку ініціативу Організації Об’єднаних Націй як Глобальний договір, до якої ми вирішили приєднатися, організовуючи компанію «Мій юрист». Глобальний договір ООН – це ініціатива ООН, спрямована на сприяння соціальній відповідальності бізнесу.
     За більш як десятиліття Глобальний договір із експериментальної ідеї перетворився на рух, до якого приєднались понад 7000 приватних компаній та сотні інших учасників. На сьогоднішній день існує близько 50 таких мереж у країнах світу. Всі учасники Глобального договору працюють над розповсюдженням десяти універсальних принципів у сфері прав людини, праці, екології та протидії корупції. «Мій юрист» розділяє дані принципи і в своїй роботі керується ними.
     Андрій Савицький:
     - У цих принципах, власне, і полягатиме суть роботи нашої Компанії: ми прагнемо підтримувати та поважати дотримання прав людини, проголошених міжнародним співтовариством. В трудових відносинах виступаємо за викорінення всіх форм примусової праці, використання дитячої праці, відстоюємо ліквідацію дискримінації у сфері зайнятості та працевлаштування. Бачимо своє поле діяльності й у забезпеченні дотримання прав громадян у вирішені екологічних проблем.
     Олег Кузмінчук:
     - Є ще один дуже вагомий принцип Глобального договору ООН – це антикорупційний. Тобто, наша компанія «Мій юрист» протидіятиме будь-яким формам корупції, включаючи здирництво і хабарництво. А оскільки ми приєдналися до учасників Глобального договору, то всіляко сприятимемо реалізації усіх вищеназваних принципів у нашому регіоні. Маємо намір здійснити ряд благодійних і спонсорських проектів, що стосуються формування позитивної суспільної думки про бізнес, реалізації програм із охорони здоров’я, захисту екології тощо. Ми готові працювати задля добробуту суспільства, в якому захищеними і щасливими мають почуватися всі його громадяни.
     У чому ж особливість
     ТОВ «Мій юрист»?
     Адже ринок юридичних
     послуг у нас переповнений…
     Андрій Савицький:
     - Ринок юридичних послуг, дійсно, насичений. Але той продукт, який пропонуємо ми, важко знайти навіть в обласному центрі, не говорячи вже про наше місто. Ми - професіонали, а отже впевнені в тому, що вдасться завоювати свого клієнта і переконати його в наших можливостях. Інколи складається враження, що юрист й звичайна людина говорять різними мовами. Наша компанія хоче заповнити цю прогалину і в будь-якій складній життєвій ситуації допомагати людям. Причому, ми підтримуватимемо своїх клієнтів на всіх етапах вирішення її – аж до завершення справи в судах.
     Олег Кузмінчук:
     - Існує багато переваг при зверненні за допомогою саме до нашої компанії «Мій юрист». Перш за все, ми надаємо безкоштовні усні консультації. До кожного клієнта підходимо з максимальною виваженістю, намагаючись зрозуміти людину, увійти в її життєву колізію - завдяки такій співпраці й досягаємо позитивного результату.
     Андрій Савицький:
     - Впровадили ми задля цього й своє ноу-хау – компанія «Мій юрист», як сімейний лікар, завжди оберігає і захищає своїх потенційних клієнтів від негараздів. За щомісячну символічну плату в 20 гривень (про що ми заздалегідь складаємо договір) людина отримує ряд переваг в обслуговуванні без черги, цілодобовому телефонному безкоштовному консультуванні, а в разі потреби – й невідкладному виїзді юриста на місце події за вимогою клієнта тощо.
     Олег Кузмінчук:
     - Кожен громадянин, який звернувся до нас за допомогою, може отримати послуги не лише із ключового питання, а й цілого ряду інших питань, що виникають в процесі вирішення проблеми. Адже в нас налагоджена співпраця з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики, починаємо напрацьовувати контакти і з Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України, Міністерством юстиції. На місцевому рівні «Мій юрист» тісно співпрацює з досвідченим нотаріусом Іриною Павлівною Якимчук. Тому, звернувшись до компанії «Мій юрист», людина одразу може отримати не лише юридичну, а й нотаріальну допомогу. Маємо ми й домовленості в обслуговуванні з фірмою, яка веде земельні питання.
     Андрій Савицький:
     - Крім того, плануємо періодично виїжджати в села з нотаріусом для надання консультацій та правової допомоги людям, яким важко дістатися до районного цент- ру. На даний час розробляється маршрут, і якщо в жителів сіл чи представників органів місцевого самоврядування є бажання запросити нас, ми з радістю відгукнемось на пропозиції та допоможемо нашим громадянам.
      Що Ви хотіли б ще
     сказати читачам
     «Трудівника Полісся»?
     Андрій Савицький:
     - Для того, щоб стати професіоналом, необхідно пройти нелегкий шлях, постійно вдосконалюючи свої знання та практичні навики. «Мій юрист» дає шанс молодим спеціалістам зарекомендувати себе та професійно зрости в Компанії. Тому радимо молодим людям звертатись до нас. Нам спільно знайдеться над чим працювати. Адже права громадян, на жаль, порушуються скрізь і повсякденно. Та й не всі громадяни знають, як відстоювати свою правоту і вміють захищатись. Отож, радимо не боятись іти разом із нами цим тернистим шляхом. Давайте будемо спільно допомагати людям!
     Олег Кузмінчук:
     - Окреме слово до всіх славутчан - саме «Мій юрист» допоможе вам зрозуміти суть проблеми, яка вас хвилює, а головне - знайти шлях її вирішення та отримати позитивний результат. А знаходимось ми за адресою: пров.Робітничий,2 (тел. - 7-63-10, 067-311-56-90, 067-381-04-63). У телефонному режимі, до речі, ми працюємо для абонентської групи клієнтів цілодобово.
     Записала В. Гориньчук.
     ня такої необхідної людям справи  коментарі: 39

Сергій : Знаємо ми цих "проффесіоналів". Де і ким вони вже тільки не були. Кому тільки не пробували допомагати не забуваючи про власні кишені. Їх конторку краще обходити кілометрами.  (написано 16.09.2011 в 18:41 з адреси:  95.81.39.189)
адвокат : Пане Сергію, можли Ви з кимось з них колись і горшки побили. А я знаю чих молодиків досить довгий час і нічого поганого про них сказати не можу. Хлопці знають що і як робити. І неодноразово допомагали людям на професійному рівні   (написано 16.09.2011 в 22:51 з адреси:  137-194-132-95.pool.ukrtel.net)
Андрій : Запитання до А.Савицького:
     - Андрюха, як твої справи зі скандалом ДАІшним, коли вони тебе незаконно (!!!) побили біля руберойдового? Добився справедливості? Якщо да, то я твій потенційний клієнт. 
(написано 17.09.2011 в 22:44 з адреси:  151-186-132-95.pool.ukrtel.net)
sunyak : Підтримую Беркута, він правий. Дякую йому за коментар, прямо в десятку.  (написано 18.09.2011 в 16:29 з адреси:  164-189-132-95.pool.ukrtel.net)
Сергій : Може розкажуть наші славні юристи про бодай одну справу яку вони виграли,про бодай одну просту людину якій допомогли? В Славуті є лише два дійсно професійних юриста з якими можна мати справу-це Самчук і Машук. Вони правда не дешеві,але надійні. А хотіти не значить могти.  (написано 18.09.2011 в 18:47 з адреси:  46.247.182.68)
sunyak : П. Сергій, потрібно Нашим славним юристам випустити газету в якій постійно розказувати про свої досягнення в свері захисту прав простих громадянин. Можливо просто мовчки робити свою справу і не звертати уваги на провокаторів типу "Сергій". Про адвокатів досвідчених також чули і знаємо чи можуть ці адвокати допомогти простим людям які не мають чим платити за послуги? відповідь знаєте.   (написано 18.09.2011 в 20:57 з адреси:  217-239-124-91.pool.ukrtel.net)
Андрій : Місцеві газети під рубрикою "Місто" чомусь подають різну інформацію, в т.ч. про кількість викликів слюсарів ЖЕКу та інший спам. От би друкувати інформацію про найбільш резонансні та неординарні юридичні справи, де з однієї сторони - проста людина зі своїми проблемами, з іншої - зажердиві чинуші й владці.  (написано 18.09.2011 в 21:44 з адреси:  1-42-132-95.pool.ukrtel.net)
Беркут : Репліка на попередній пост. Сторінки типу "Місто" чи "Славута і славутчани" самі ж владці (зажерливі чиновники) і фінансують, й звісно не для того, аби там з'являлась компроментуюча власні персони інформація. А от із редакційною командою новоствореної Славутської громадської газети "Голос громади" Андрій і Олег можуть порозумітися без проблем (е-мейл газети: sl.gromada@ukr.net). До речі, ця газета вже надрукувала низку дуже цікавих і навіть ексклюзивних юридичних порад в допомогу простим і людям. Я сам, цю газету також вподобав. не маю сумніву, що до кінця року таких буде вже не одна сотня (а може й тисяча:)))  (написано 19.09.2011 в 09:30 з адреси:  46.247.233.231)
Лекса! : Заздрість не найкраща риса людини, яка руйнує людську особистість! Так ось шановне панство в обличчі так званих Сергіїв! Якщо люди ро і люди підходять до справ з професійної точки зору - це завжди схвально. Вони не є посередніми спостерігачами за житям людей, які потребують допомоги, вони допомагають самі! Вважаю вас не компетентним у ваших "громогластных разглаголевань!" Почніть з себе, що ви зробили за своє життя....... чи можливо українська жаба піддушує?  (написано 19.09.2011 в 10:14 з адреси:  r5.univer.lutsk.ua)
МІЙ ЮРИСТ : ПАКЕТ «ЕКОНОМ»
     для фізичних осіб
     
     1. Безкоштовні консультації в телефонному режимі, в офісі замовника або виконавця
     2. Виїзд юриста за вимогою клієнта для абонентів - 50,00 грн., + юридичні послуги (за знижкою, - 20%), не абонентське обслуговування – виїзд 100,00 грн. + юридичні послуги ( згідно тарифу)
      
(написано 19.09.2011 в 13:24 з адреси:  192-115-132-95.pool.ukrtel.net)
Анастасія : Підтримую ідею хлопців створити фірму для простого люду! А ідея "сімейного юриста" дуже приваблива і дійсно заслуговує уваги.
     Бажаю успіхів та натхнення у нових починаннях! Думаю, ви виправдаєте покладені на вас надії. 
(написано 19.09.2011 в 13:52 з адреси:  ip120-74.netish.com.ua)
ХХХ : Це хіба юристи, смішно, дітвора тай годі, написали адмінпозов по ВДАІ і важають себе лідерами, такі позови готує першокурсник юридичного факультуту. Хлопці ЮРИСТИ моя думка вам тільки займатись рекламою, вас навіть судді не признають. Позор.  (написано 08.11.2011 в 20:39 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
 : А в нас що, треба отримати благословіння суддей на здійснення юридичної діяльності? Ну ти і придурок...  (написано 13.11.2011 в 17:26 з адреси:  117-145-132-95.pool.ukrtel.net)
 : Що правда в очі ріже. Ти повинен спокійно реагувати на те якої про вас думки в нашому місті. Запам"ятай сам ти ....  (написано 13.11.2011 в 18:09 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Ольга Петрівна : Я інвалід, ветеран війни звернулась в юридичну компанію Мій Юрист за допомогою, вони ці так названні юристи мені не допомогли і сукі здерли гроші. Зараз онук готує позов на ціх так званих юристів до Верховної Ради. Славутчани краще звертайтесь до нормальних адвоквтів таких як Клімковецького, або інших адвокатів які мають адвокатське свідоцтво, а не до шахраїв які мають себе за адвокатів. Я до Вас ще доберусь.Шахраї.  (написано 17.11.2011 в 21:42 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
ХХХ : А я що казав. Хлопці - підприємці, їм на базарі торгувати, а бо як ще один тіпа юрист Гапонюк з базарніків гроші брати і ніякоїї справи не виграти. Хлопці ви не одні з вами Базарник Гапонюк.  (написано 17.11.2011 в 21:45 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Підприємці Славутського базару : Так ти правий звернувся до Гапонюка, Вася ще той нічого не може вирішити, так само як вони чи воно цей МІЙ ЮРИСТ.  (написано 17.11.2011 в 21:48 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
 : В колсгоспі Мій юрист одні придурки, вибачаюсь два.   (написано 17.11.2011 в 21:51 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Вася : Хлопці у Вас є адвокатське свідоцтво, чи ви як базарний підприємець???????????  (написано 17.11.2011 в 21:53 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
вітлана : Це не юристи а приватні підприємці, справжній юрист- адвокат має мати свідоцтво. а ці хлопці ні х...... не мають. Тільки гроші деруть, придуркі.  (написано 17.11.2011 в 21:59 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Савицький Андрій : Прочитавши ці коментарі можна зробити один висновок: Компанія "МІЙ ЮРИСТ" на правільній дорозі, автори анонімних коментарів невдахи юристи, адвокати, та інші особи яких ми залишили без роботи так як безкоштовні консультації які ми надаємо сворюють конкурентне середовище на ринку юридичних послуг Славутського району. Невдахи адвокати тепер те і ро що займаються нашим піаром правда чорним, але всеодно піаром. Дякуємо їм за це!  (написано 18.11.2011 в 16:39 з адреси:  188-201-132-95.pool.ukrtel.net)
МІЙ ЮРИСТ-співпраця заснована на довірі! : Шановні читачі. Просимо звернути Вашу увагу на дані коментарі. Особливо на останні шість, написані 17.11.2011 року з 21.42 по 21.59. Проаналізувавши їх стає очевидно, що вони написані однією людиною, яка не володіє граматикою української мови, через що майже в кожному реченні допускається орфографічних та граматичних помилок (сукі, ціх, базарніків, придуркі). Наголошую, що в даних словах після букв "Ц", "К" та "Н" необхідно писати "И" а не "І"!!! Крім того, усі коментарі відправлено з "unnamed.x-city.com.ua". Не впевнений, що на даний сайт, на дану сторінку протягом 14 хвилин зайшло 6 користувачів, які користуються провайдером x-city, і які б були небайдужими до діяльності Компанії "МІЙ ЮРИСТ". І ще є ряд нюансів, які підтверджують те, що це все написано однією рукою.
     Тому, шановний відправник, ми раді, що наша діяльність змушує Вас давати недолугі коментарі та поширювати неправдиву інформацію про діяльність Компанії "МІЙ ЮРИСТ". Ми розуміємо, що діяльність Компанії заставляє безграмотних юристів вдаватись до таких безглуздих закликів замість того, щоб займатись роботою. В той же час ми розуміємо, що існування Компанії в м. Славута призводить до того, що Ви втрачаєте клієнтів, а тому щиро Вам співчуваємо.
     Ми всі прагнемо жити в заможній та правовій державі. А для цього необхідно навчитись вести бізнес за правилами, а не розкидатись пустими словами. Тому бажаю Вам навчитись працювати та реалізовувати себе. Якщо Вам потрібна буде допомога, звертайтесь.  
(написано 18.11.2011 в 16:59 з адреси:  126-187-132-95.pool.ukrtel.net)
Беркут : Арешт для Тимошенко дуже вигідний і вона має дякувати долі за такий подарунок, оскільки через затримання зросте її рейтинг. Яка Ваша думка, представники ТОВ «Мій юрист»?  (написано 19.11.2011 в 21:11 з адреси: 46.63.71.254 unnamed.x-city.com.ua)
Спілка адвокатів м.Славута : От халепа, діткам-юристам ніхто не пише. Бо в нашому місті є кращі юристи. Хлопці Вам ГАНЬБА !!!!!! ГЕТЬ.  (написано 06.05.2012 в 00:01 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)
 : Ви ще працюєте ?????  (написано 10.06.2012 в 23:22 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)
Мій Юрист : Так компанія МІЙ ЮРИСТ працює і розширюється станом на сьогоднішній день працює три відділення:
     1. м. Славута, пров робітничий 2 ТЦ "Славута" 3 поверх, офіс № 1, тел. 067 381 04 63
     2. м. Славута, вул. Миру 18Б тел. 067 311 56 90
     3. м. Київ, вул. Хрещатик 7/12 тел. 044 209 41 16, e-mail: tovmylaw@gmail.com 
(написано 25.06.2012 в 09:22 з адреси:  171-108-132-95.pool.ukrtel.net)
 : Хвастуни.
      
(написано 25.06.2012 в 23:40 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)
Батьківщина : Олег Кузмінчук став справжньою тушкою! 21 червня 2012р. він як депутат районної ради не підтримав звернення по неприпустимості прийняття мовного законопроекту чим зганьбився остаточно.  (написано 26.06.2012 в 08:20 з адреси:  94-153-30-29-slvt.broadband.kyivstar.net)
 : Вася ну ти і , а відео супер.  (написано 15.07.2012 в 00:14 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)
 : Кузмінчук сам не знає української мови. Ганьба.  (написано 15.07.2012 в 00:15 з адреси: 46.63.72.4 unnamed.x-city.com.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік