Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2011 НА КОНТРОЛІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Днями відбулись дві важливі для забезпечення нормальної життєдіяльності міста зустрічі міського голови Василя Сидора з редставниками громади міста, а також керівниками соціальних служб.
     ПЕРША З НИХ пройшла 8 вересня п.р. - на неї було запрошено голів квартальних та будинкових комітетів, а також об’єднань співвласників багатопо- верхових будинків, депутатів міської ради. Усі вони мали змогу висловити свої міркування щодо поліпшення благоустрою міста, зокрема, нічного освітлення, подальшого розвитку мережі водопостачання та водовідведення, облаштування й ремонту тротуарів і доріг, вивезення сміття, дотримання тиші у нічний час й загалом – охорони правопорядку. Особливо активно виступали голови квартальних комітетів №3 (вул.Миру, Михайлова, Коцюбинського, провулки Михайлова, Кузнєцова, Шкільний) І.Ф.Гаптар; №4 (вул.О.Гончара, Варавіна, Миньковецька, Л.Толстого, І.Франка, Спаська, З.Космодем’янської, Поліська, Приміська) - голова Л.О.Гурік; №5 (вул.Козацька, Чкалова, Ш.Алейхема, Оду- хи) - голова М.Ф.Василевич; №11 (вул.Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, провулки Новомісний, Ярослава Мудрого) та №13 (вул.Злагоди, Затишна, 8 Березня, провулки Новомісний, Осипенко, 8 Березня) - голова В.Д.Оксюта. У своїх виступах вони зосередили увагу на поки що невирішених проблемах, які мають місце у побуті мешканців цих вулиць, їх благоустрої, чистоті тощо. У свою чергу, Василь Богданович поінформував присутніх, що до кінця поточного року в місті на 95% буде вирішено питання освітлення вулиць, а також їх водопостачання. Щодо розв’язання проблеми водовідведення, то цю справу слід також продовжувати. І тут, на думку міського голови, варто було би створити в місті кооперативи на кшталт тих, що займались і подекуди продовжують займатись газифікацією індивідуального сектора.
     Міський голова також окреслив коло проблем, над вирішенням яких слід ще багато працювати владі міста спі- льно з його громадою. Отже, ця зустріч носила подекуди гострий, принциповий, а, разом із тим, конструктивний характер.
     Наприкінці зустрічі міський голова, підбиваючи її підсумки, зауважив, що в місті багато зроблено та робиться для його благоустрою, зокрема, впорядкування його вулиць. Втім, залишається ще немало й невирішених проблем, зокрема, у кварталі №14 (вул.Б.Хмельницького, М.Лисенка, Паперника, Монастирська, Горинська, провулок Горинський).
     ДРУГА ЗУСТРІЧ міського голови відбулась наступного дня, 9 вересня п.р. Цього разу вона була присвячена такій також непростій темі як робота з дітьми і молоддю. Про напрацювання та проблеми на цьому напрямку розповідали: начальник міського управління освіти Валентина Сабінська, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Славутського МВ УМВС Олександр Паламарчук, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Свідзінський, заступник начальника служби дільничних інспекторів Славутського МВ УМВС Сергій Гіжицький, заступник головного лікаря Славутської ЦРЛ Геннадій Соколов, заступник начальника відділу сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Галина Степанюк, начальник служби (відділу) у справах дітей Наталія Шаргородська та начальник управління праці і соціального захисту населення Петро Козелець. Усі вони наголошували на негативних явищах, які мають місце у дитячо-юнацькому середовищі міста. Зокрема, на таких як крадіжки, торгівля наркотичними речовинами, безпричинні прогули уроків та ін.
     Вищезазначені учасники зустрічі розповідали про форми та методи роботи з важкими дітьми і підлітками й про позитивний досвід, накопичений ними у цьому напрямку. Зокрема, про досвід роботи клубу «Чужих дітей на світі не буває», що діє при міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
     Міський голова, заслуховуючи виступи освітян, зокрема, заступників директорів загальноосвітніх шкіл міста з виховної роботи, шкільних психологів, дізнавався в них про кожного з учнів, що безпричинно прогулюють уроки, порушують дисципліну. Як правило, це діти з неблагополучних сімей, часто-густо, неповних, де батьки розлучені, або ведуть антисоціальний спосіб життя (пиячать), а також не мають постійної роботи, та ін. В.Б.Сидор зажадав від усіх керівників служб та установ, причетних до роботи з дітьми та молоддю, її поліпшення, а також взяв під особистий контроль питання усунення ними наявних недоліків і недопрацювань.
     О. ІВАНОВИЧ,
     фото автора.
     


  коментарі: 13

 :   (написано 07.11.2011 в 12:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 09:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.12.2011 в 14:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 16:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 16:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 23:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 23:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 08:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 18:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 01:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 11:43 з адреси:  h131-160.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 16:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік