Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.09.2011 АБИ УСПІШНО РОЗВИВАЛАСЬ СЛАВУТЧИНА

Славутські податківці постійно нарощують позитивну динаміку в процесі наповнення бюджетів усіх рівнів, особливо нині - у році здійснення глобальних реформ у податковій сфері та впровадження в життя положень Податкового кодексу України. Про те, чим живе сьогодні податкове відомство і яким чином славутським податківцям вдається виконувати поставлені перед ними завдання, розповідає начальник Славутської ОДПІ Ігор Петрович СІНГАЄВСЬКИЙ.
     
     - Ігоре Петровичу, Ви вже понад сім років очолюєте колектив Славутської ОДПІ. Як оцінюєте сьогодні його роботу?
     - Сьогодні колектив Славутської ОДПІ – це в основному високопрофесійні та досвідчені службовці. На їх плечах лежить відповідальність за виконання поставлених завдань із наповнення державного та місцевого бюджетів. Завдяки їх зусиллям ці завдання вдається не лише виконувати, але й у ряді випадків спрямовувати до бюджету додаткові кошти. Отже, що нам вдалося зробити у цьому напрямку?
     Так, за вісім місяців 2011 року нами зібрано до бюджетів усіх рівнів 75543,1тис.грн, що на 11933,7тис. більше, ніж за відповідний період минулого року. До Державного бюджету надходження склали 32573,3 тисячі.
     Не менш вагомим є внесок податківців до місцевої казни. У звітному періоді до неї спрямовано 42799тис.грн, що складає 57% дохідної частини зведеного бюджету. Аналогічний показник минулого року перевищений на 10738,4тис.грн, темп зростання становить 133,5%.
     Вочевидь, розпочатий Президентом України і урядом процес економічних реформ, позитивні тенденції, що намітились в економіці, дають підстави нам з оптимізмом дивитися у майбутнє.
     - За рахунок чого досягнуто таких результатів? Чи довелося задіяти додаткові резерви?
     - Щоби збільшити рівень надходжень, ми приділяємо велику увагу питанню добровільності сплати податків. Адже будь-які кроки, спрямовані на вдосконалення існуючої податкової системи, не дадуть бажаного ефекту без підвищення рівня особистої культури платника, його сучасного мислення, громадянської свідомості та державницької позиції.
     Водночас задля збільшення надходжень працівники Славутської ОДПІ приділяють особливу увагу підвищенню якості проведення документальних та інших перевірок і заходам, спрямованим на виведення платників зі схем мінімізації податкових зобов’язань. Зокрема, ми ведемо безупинну активну роботу з відпрацювання підприємств – ймовірних «вигодонабувачів», «транзитерів» та «податкових ям».
      - Як вцілому позначилося на економічному житті Славутчини та діяльності нашої податкової служби введення в дію Податкового кодексу України?
     - На мій погляд, позитивний вплив цього документа на економіку та взаємовідносини між податківцями та платниками податків стає дедалі відчутнішим. Податковий кодекс, з одного боку, надав нам додатковий інструментарій для закриття схем мінімізації податкових зобов’язань і, зрештою, виведення економіки з «тіні». З іншого – запровадив систему адміністрування податків, спрямовану на захист законних прав та інтересів громадян, забезпечення рівності платників податків перед законом, створення сприятливих умов для провадження бізнесу.
     - Можете підкріпити це фактами?
     - Для прикладу, у зв’язку з початком процесу автоматичного відшкодування ПДВ за підсумками діяльності з початку року два господарюючі підприємства Славутчини вже отримали відшкодування в автоматичному режимі - це такі як ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» та ТОВ «Ювента».
     Крім того, суттєво змінились підходи у роботі податкової служби з великими платниками. Бо якщо раніше до їх переліку потрапляли ті підприємства, де середньооблікова чисельність працюючих протягом року перевищувала 250 осіб, а обсяг валового доходу від реалізації їхньої продукції, робіт або послуг – 100млн.грн, то з початку поточного року такими вважаються платники з річним обсягом доходів понад 500млн.грн, або сумою сплачених за рік податків до Державного бюджету України понад 12млн.грн. Зазначеним умовам у нас на Славутчині відповідають лише два платники податків - ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» і ВАТ «Славутський солодовий завод». До речі, разом із ними на Хмельниччині подібних великих платників податків нараховується лише вісім.
     - Хотілося б, щоб Ви зробили акцент на інших новаціях.
     - Назву ще одне нововведення, котре справило істотний вплив на економічне життя країни, у т.ч. й Славутчини, - це зближення стандартів податкового та бухгалтерського обліку, реєстрація податкових накладних, вдосконалення питання амортизації основних засобів підприємств, надання спеціальних інвестиційних пільг – запровадження на п’ять років нульової ставки податку на прибуток для новостворених суб’єктів господарювання та малих підприємств.
     Загалом, у зв’язку з набранням чинності Податковим кодексом України, система оподаткування місцевими податками та зборами з початку поточного року зазнала докорінних змін. Адже якщо раніше на місцях, у т.ч. й на Славутчині, справлялося 10 видів місцевих податків і зборів, то, починаючи з 1 січня ц.р. є лише єдиний податок, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, збір за місця для паркування транспортних засобів і туристичний збір. А вже з початку наступного року почне діяти також податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Помітьте, ринкового збору у цьому переліку немає.
     - Легалізація тіньової зайнятості, боротьба з виплатою заробітної плати в «конвертах» сьогодні також є джерелами бюджетних надходжень. Як відбувається цей процес на Славутчині?
     - Хочу одразу наголосити: дохідна частина місцевого бюджету сформована передусім за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Приміром, з початку року його надходження склали 34732,8тис.грн. За таких умов питання спрямування взаємовідносин роботодавців з найманими працівниками у правове поле залишається для нас актуальним і одним з першочергових.
     Боротьбу із зазначеними у вашому запитанні негативними явищами ми проводимо в тісній співпраці з місцевими органами влади. Зокрема, сьогодні активно працюють комісії за участю податківців при районній державній адміністрації та міській раді. На засіданнях цих комісій та робочих груп у податкових органах ми періодично заслуховуємо керівників підприємств, які заборгували своїм працівникам заробітну плату та виплачують її на рівні, меншому від законодавчо встановленого мінімуму, вживаємо до них адекватних заходів впливу.
     
     Загалом з початку року в ході проведення заходів, спрямованих на боротьбу з порушенням трудового законодавства, виявлено 10 неоформлених працівників, а до місцевого бюджету додатково надійшло 4135,5грн.
     - Яка практична та інформаційна допомога надається платникам податків податківцями в умовах введення в дію Податкового кодексу України?
     - Нині податківці як ніколи відкриті для співробітництва і пропонують свої послуги всім зацікавленим платникам, незважаючи на те, що при цьому паралельно нам самим доводиться навчатися. Адже наше завдання – навчити кожного платника працювати за нормами Податкового кодексу України, «озброїти» його якісними знаннями, допомогти зорієнтуватися у податковому просторі. Ми просто зобов’язані своєчасно повідомити про зміни в податковому законодавстві, попередити можливі порушення законодавства.
     - Людина, яка не знає Правил дорожнього руху і не має водійських прав, не сяде за кермо, інакше трапиться аварія…
     - Так само і платник, який не знає податкових правил, не зможе правильно спланувати свою діяльність, розрахувати витрати, законно отримати прибутки, при цьому і собі не нашкодити. Інакше постраждають і він, і бюджет. На жаль, проблемою є те, що представники малого бізнесу здебільшого не володіють елементарними нормами податкового законодавства, та не цікавляться змінами у ньому. Хоч нами постійно проводиться відповідна роз’яснювальна робота під час проведення семінарів, «круглих столів», «гарячих ліній» тощо. Загалом, сьогодні значно активізовано роботу інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби, у тому числі й Славутської ОДПІ, фахівці якої повсякчасно надають консультації платникам податків щодо застосування норм Податкового кодексу.
     Які проблеми існують в діяльності Славутської ОДПІ?
     - Проблем, звичайно, вистачає, але найгостріше на сьогодні постало питання погашення деякими платниками податкового боргу. Проблема полягає в тому, що у підприємств-боржників відсутнє або недостатньо майна для погашення такого боргу. Дається взнаки й відсутність механізму законодавчого забезпечення погашення боргу підприємств-банкрутів, що перебувають у державній власності. Наприклад борг ДП «Ганнопільський спиртзавод» становить 1766,1тис.грн, ДП «Романінський цегельний завод» заборгував державі 724,4тис.грн, а від цього втрачає бюджет. В цілому станом на 1 січня 2011р. податковий борг у нас становив 6863,6тис.грн. На 1 вересня 2011р. він склав 8428,4тис.грн. За вісім місяців поточного року цей борг зріс на 1564,8тис.грн. Найбільший борг наростили такі підприємства: ДП «Ганнопільський спиртзавод» - 1114,3тис.грн; ЗАТ «Славута-папір» - 305тис.грн; ЗАТ «Славутська суконна фабрика» - 148,9тис.грн; ДП «СГП «Хмельницьке» с.Цвітоха - 133,8тис.грн.
     Що нового з’явилося в роботі ОДПІ?
     - Однією з останніх новацій є те, що з 1 вересня нинішнього року на виконання доручень Президента України Віктора Януковича та Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, наказів ДПС України та ДПА у Хмельницькій області, з метою забезпечення сприятливих умов для надання адміністративних послуг, у Славутській ОДПІ встановлено чергування її працівників: у робочі дні - до 20-ї години, а у суботні - до 16-ї години. Нагадаю, що до адміністративних послуг належать: видача ліцензій, свідоцтв, довідок, реєстрація фактів, довідок, тощо.
     Крім того, у контексті реформування системи державної податкової служби сьогодні відпрацьовується нова модель взаємовідносин з платником податків, яка передбачає більшу прозорість, гласність і публічність в роботі, надання платникам податків послуг вищої якості, підвищення професійних вимог та зменшення рівня корупції.
     - Тобто, вирішуєте проблеми державної ваги?
     - Так, як бачите. Тому піднесення іміджу податкової служби для нас є безумовним пріоритетом у роботі. І вже сьогодні я з впевненістю можу говорити про те, що в колі наших платників дедалі більше стверджується усвідомлення того, що ухилятися від сплати податків – це ганебно. Натомість сумлінно сплачувати їх – престижно, до того ж, комфортно і вигідно.
     Тобто, парадигма діяльності нашої служби, озброєної Податковим кодексом, полягає в тому, щоби з одного боку – позакривати шпарини, через які витікають призначені до наповнення бюджету, тобто, державної і місцевої казни, кошти, а з іншого – стимулювати економіку, у т.ч. бізнес, які зможуть успішно розвиватись.
     
     Розмову вів Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора.
     
     


  коментарі: 16

Підприємець Сергій : Хотилося б спитати оте мудило холуйське Олександра Дейкалюка, чи він платив з "комфортом" податки за новим Податковим Кодексом, як я їх плачу. Що ти мелеш сволото?! Хай би тобі все життя той комфорт боком вилазив. Скільки той "Трудівник полісся" вже буде читачів такою тупою брехнею годувати.  (написано 17.09.2011 в 19:26 з адреси:  46.247.189.36)
Пилип : Про що верзе той Дейкалюк. Йому що, повилазило?!! Не бачить як при тій Податковій реформі підприємцям жити стало. Він сам хоч знає, що то за комфорт і добро отака податкова обдирайлівка. Як вже набридла отака газетна брехня.   (написано 19.09.2011 в 14:11 з адреси:  46.247.233.231)
 :   (написано 07.11.2011 в 12:17 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 09:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.12.2011 в 14:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.01.2012 в 16:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 16:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 23:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.02.2012 в 23:01 з адреси:  h131-163.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 08:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 18:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 01:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 11:43 з адреси:  h131-160.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 16:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік