Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.08.2011 ФОРМУЛА УСПІШНОСТІ «БУДФАРФОРУ»

Беззаперечно, сьогодні комбінат «Будфарфор» можна сміливо назвати успішним підприємством. Адже цей столітній «дідуган» вітчизняної санітарно-будівельної індустрії у наш непростий час не лише зберіг свій технічний і кадровий потенціал, але й, загартувавшись і мобілізувавшись у досить серйозних і численних випробуваннях на міцність, вийшов із них переможцем. Завдяки чому йому це вдалося? Про це напередодні професійного свята працівників будівельної промисловості - інтерв’ю нашого кореспондента з генеральним директором ТОВ «Славута Холдинг» Владиславом ПЬОТРОВСЬКІ:
     - Пане Владиславе, нещодавно у життєдіяльності «Будфарфору» відбулися значні, навіть – знакові події та зміни. Зокрема, такі як довгоочікувана здача в експлуатацію у травні п.р. виробничого цеху №6, так і досить несподівані для широкого загалу. Приміром, зміна статусу - із закритого акціонерного товариства на публічне, кадрові перестановки в керівній ланці підприємства та ін. Розкажіть, будь ласка, про це докладніше.
     - Так, у червні ц.р. збори акціонерів нашого закритого товариства трансформували його в публічне. Зумовлено це було нещодавніми змінами у чинному законодавстві України, які вимагають від акціонерних товариств, подібних нашому, де налічується понад сто власників акцій, перетворення в публічні акціонерні товариства. Це зобов’язує нас до більш відкритої звітності у діяльності нашого акціонерного товариства, і тільки. Але це, так би мовити, номінальні зміни.
     Втім, відбулися й зміни кардинальні. Аби краще зрозуміти їх витоки, давайте згадаємо жовтень 2006 року, коли було створено спільне підприємство «Славута Холдинг», засновниками котрого виступили з одного боку, європейська мультибрендова корпорація «Sanitec» зі штаб-квартирою у Фінляндії, а з іншого - її український партнер, компанія «Укрбудматеріали». Ще донедавна частка акцій «Sanitec» у спільному підприємстві ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» становила 51%, дещо меншою була частка «Укрбудматеріалів» - 49%. Завдяки спільній і вельми конструктивній співпраці протягом минулих п’яти років цих двох партнерів Славутський комбінат «Будфарфор» перетворився у важливу складову в структурі «Sanitec», трансформувавшись в одного з найбільших підприємств-виробників санбудкераміки в Європі. Втім, час вносить свої корективи, - нещодавно 21 червня, було підписано угоду, згідно з котрою «Sanitec» став володарем решти 49% акцій ТОВ «Славута Холдинг».
     - Яким чином ця подія позначиться на подальшій діяльності комбінату?
     - Це дасть змогу завдяки чіткій координації управлінської, виробничої та комерційної діяльності максимально реалізувати потенціал корпорації «Sanitec» в Україні. При цьому зауважу, що керівництво «Sa-nitec» повністю схвалює та підтримує наші дії. На підтвердження наведу вислів президента корпорації Петера Нільссона: «Придбання корпорацією ПАТ «Будфарфор» - це реальна можливість зміцнити позиції «Sanitec» на ринках України, Росії, країн СНД. Завдяки потужній виробничій структурі комбінату, його кваліфікованому та досвідченому персоналу, оптимізації виробничих витрат, корпорація гарантує якість продукту, що відповідає найвищим європейським стандартам».
     Перевага такої великої корпорації як «Sanitec» над іншими компаніями полягає у тому, що вона володіє великим ринком збуту товарів, що забезпечує їх стабільну реалізацію. А це є вирішальним фактором комерційної діяльності комбінату.
     - Чи пов’язані вищезгадувані зміни зі звільненням з посади генерального директора комбінату Валерії Назарчук?
     - Ми щиро вдячні Валерії Миколаївні за її діяльність на цій посаді. Адже в короткий термін - всього за 10 місяців! - їй вдалося домогтися значних успіхів у поліпшенні роботи комбінату, а головне - в непростих фінансово-економічних умовах ввести в експлуатацію новозбудований виробничий цех №6. На даний час виконуючим обов’язки генерального директора комбінату призначено Володимира Петровича Коберника. Остаточно питання призначення керівника комбінату буде вирішено вже найближчим часом.
     - Як можна охарактеризувати подальшу стратегію «Sanitec» відносно комбінату, перспективи його подальшого розвитку?
     - Головне завдання, яке перед нами ставить корпорація, – це забезпечення його ритмічної діяльності, у т.ч. виведення до кінця поточного року на повну проектну потужність новозбудованого виробничого цеху №6, який працює поки що впівсили. Його продукція зорієнтована на європейського споживача, і наше стратегічне завдання нині полягає у виведенні на такий же рівень інших виробничих цехів комбінату, тобто, так званого його «старого» виробництва. Це – цілком реальне завдання, адже «Будфарфор» нині є лідером продажів в Україні з часткою ринку санбудкераміки 30%, а у величезному російському ринку наша частка становить 9%.
     Зрозуміло, що «Sanitec» має намір продовжувати і розвивати цю тенденцію шляхом зміцнення та подальшого просування на ринок торгової матки «Colombo», а також таких популярних брендів як «Colo», «Ido» та «Ifö». Відтак нам необхідно оптимізувати виробничу мережу, зробити її ще гнучкішою, конкурентоздатнішою, інтегруватись зі структурами, що реалізують нашу продукцію. Адже у сьогоднішніх умовах тупцювання на місці загрожує надто важкими наслідками (аж до банкрутства).
     Тому на даному етапі нашим завданням є максимальна інтеграція комбінату в мережу «Sanitec», зосередження на розвитку його матеріально-технічного забезпечення, подальшій розбудові виробничої інфраструктури. Зокрема, будівництві приміщення логістики для складування та відвантаження готової продукції, а також будівництві - у перспективі - й виробничого цеху №7.
     - То у чому, на Вашу думку, полягає формула успіху комбінату?
     - Я би визначив її так: це досвід, інвестиції, технології корпорації «Sanitec», помножені на професіоналізм і працьовитість персоналу комбінату.
     - А які проблеми нині існують його у діяльності?
     - Перш за все, це 15-мільйонний державний борг перед “Будфарфором” з повернення нам пдв. Цей борг – наші недоотримані кошти. Чому цей вид податку так прижився в Україні, від якого на моїй батьківщині – Польщі, відмовились ще у 1993 році, замінивши пдв податком із обороту? Напевно, тому, що понад усе там дбають про зміцнення позицій вітчизняного товаровиробника. А ще й тому, що тамтешня влада виходить із інтересів нації, держави, а не якихось кланово-корпоративних інтересів. Для нас ці 15 мільйонів гривень є величезною сумою, а податкові органи вишукують різні причини, аби затягувати процес повернення їх нашому підприємству. Тому ми будемо змушені звернутися до суду, аби нам було їх відшкодовано. Вочевидь, іншого шляху у нас просто немає.
     - Що планується зробити для підвищення соціального захисту працівників “Будфарфору”?
     - Розумію актуальність запитання. Тому зазначу, що для корпорації «Sanitec» виробничі та соціальні стандарти є тотожними поняттями. Іншими словами, нам зовсім не байдуже, скільки заробляють наші працівники, в яких умовах вони працюють та відпочивають. Ще на початку поточного року на «Будфарфорі» розпочалась реалізація важливої соціальної програми – впровадження модульної оплати праці для усіх чотирьох категорій його працівників, завдяки чому було підвищено рівень заробітної плати для керівництва комбінату та його середньої ланки. Сподіваюсь, що протягом поточного року так само підвищиться рівень зарплати і його низової ланки. Відносно цього в нас є напрацювання з профспілковими органами комбінату. Готуються й інші важливі соціальні програми. Звісно, їх реалізація безпосередньо залежатиме від фінансово-еконо- мічного стану підприємства. Сподіваємося на краще!
     Інтерв’ю вів Олександр ДЕЙКАЛЮК


  коментарі: 20

 :   (написано 15.10.2011 в 23:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.10.2011 в 08:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.11.2011 в 11:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.11.2011 в 12:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 08:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.11.2011 в 02:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 19:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 17:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.02.2012 в 18:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 02:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.03.2012 в 08:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 20:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.05.2012 в 16:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 02:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 19:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.06.2012 в 09:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік