Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.07.2011 ПРИЇЖДЖАЙТЕ В ПРИКАРПАТТЯ. А ЧИ БУДУТЬ РАДІ ВАМ?

«Слава Ісусу Христу! Навіки Слава Богу!» - саме така форма вітання поширена на теренах Львівської та ряду інших західних областей. Для нас, хмельничан, таке привітання не зовсім звикле, поскільки у нас прийнято казати «здрастє». Побувавши за путівкою соцзахисту на початку червня у глибинці Львівщини та відвідавши міста Трускавець, Дрогобич, Борислав, у спілкуванні з людьми переконався, що населення тут і справді не загубило почуття духовної рівноваги.
     Так, ці люди з гордістю можуть вважати себе «західним регіоном»! А ось хто ж ми, хмельничани? На сході нас називають «бандерівцями», а львів’яни – «східняками». Звісно, за географічним розташуванням ми відносимося до західних областей, а за духовно-релігійними та націоналістичними поглядами - інші в нас люди, що тут не кажи. Якісь притуплені в нас національна гордість, державницьке мислення...
     Думаю тепер, навряд чи хто з хмельничан воював у складі дивізії «Галичина» або УПА – певно, вони були на боці Червоної армії або в «отрядє» Антона Одухи. Як і мій батько.
     Тому, на мою думку, не зовсім пасує хмельничанам вважати себе західним регіоном, як і Україні загалом - європейською державою. Бо, в моєму розумінні, щоб носити високе звання західного європейця, насамперед потрібно створити належні умови людям для життя у власній державі. Адже в цивілізованих країнах дотримуються законів та конституцій, не існує приниження прав людини, політичних репресій, а також обмеження свободи слова. Про матеріальні доходи не буду писати, аби не розчаровувати громаду… Наразі повернуся до відпочинку.
      Захоплюючі та емоційні враження залишаються у тих, хто вперше мандрує вулицями Трускавця! Вражає панорама міста, дизайн фасадів будівель, уже давно прихватизованих олігархічними кланами санаторіїв типу «Женева», в яких плата за добу перебування рівняється місячному розміру пенсії пересічного українця. Такі суперсанаторії розраховані (й чекають) на дуже солідних клієнтів. А у нас в Україні та Росії вони не є великим дефіцитом...
     Бачили б ви, які тут ресторани. І які в них ціни! Це тільки подумати: в одному «генделику», що має кавказький паспорт та носить назву «Kislis», пляшка вина коштує 1500 гривень! Жива музика, стриптиз, жінки на замовлення, одне слово – все як у програмі, яку веде Катя Осадча. От би та всі ті гроші, що потрапляють у кишені власників отих «кіслісів», та адресувати до державного бюджету – певно, не було б сенсу знімати шапку перед МВФ, а ще зник би дефіцит у Пенсійному фонді.
     Поскільки ми з колегою, само собою зрозуміло, не мали можливості завітати до вищевказаних закладів, доводилося обмежуватися дешевими екскурсіями, які не давали нам сумувати. Досить цікаве і незабутнє враження залишила корумпована й викуплена з «тельбухами» «Східниця», воду з якої, пригадуєте, возили самому Ю.Андропову, коли той хворів. А які вілли будують тут! І хто, ви думаєте, власники? Маєте рацію… І Бога ж не бояться.
     А взагалі дуже швидко збігли мої вісімнадцять днів. На зворотній дорозі, повертаючись в милу, східну (ще комуністичну) Славуту, в потягу ловив себе на думці: і все ж таки живемо ми з вами в унікальній та багатій країні. Рівень життя у ній майже з кожним днем падає... Та не у всіх!
     Особисто я впритул не бачу покращання його і навіть не уявляю, скільки нам ще потрібно чекати змін на краще та достойніше існування? І куди мене направлять на оздоровлення наступного року, як доживу, якщо «круті» дядьки візьмуть та й прихватизують і цей не зовсім зручний санаторій «Нафтуся Прикарпаття»(див. на фото), в якому перебував? Запитаєте, чому незручний? А тому, що ставлення персоналу - пасивне та байдуже. Якщо в санаторно-курортну книжку не покладеш національну валюту, на увагу і не сподівайся.
     За 10 сеансів масажу хребта тут треба розпрощатися із купюрою, де красується портрет Л.Українки. Ще більш-менш доступні процедури, що відносяться до обов’язкових, можуть тягнути і на купюру з генієм та пророком Т.Шевченком, а інші - з І.Франком. Уявіть, як може ефективно полікуватися ліквідатор, у якого пенсія 764грн + 283 на харчування, котрі він отримує нині в цій корумпованій державі?..
     А поки що - жуймо китайську гречку та просімо у Всевишнього здоров’я й благословення та хоч таких путівок до санаторіїв від соцзахисту. І як тут не перейдеш до політики? Бо що стосується поглядів політичних і духовних, то, на відміну від львів’ян, ми, певно, таки розминулися з національною історією. Ще недостатньо визріла у нас національна свідомість народу. Досить немалий відсоток славутчан й понині почуваються сп’янілими від комуністичного минулого, про що яскраво свідчить червоний прапор навпроти автостанції та пам’ятник їхньому кумиру біля ресторану «Україна».
     Дуже шкода, що досі у нас в Україні відсутня єдність українського духу і політичних поглядів в межах трьохсот кілометрів. Що вже говорити про Луганську чи Донецьку області...
     Юрій БРОСЛАВЕЦЬ, с.Романіни.
     


  коментарі: 21

Алекс : Вот прочитал я последний номер "Трудівника Полісся", и уже после статьи Веры Мальчук о пресс-конференции Януковича - меня стошнило. Такого лицемерия и угодничества перед властью со стороны Веры Александровны, я давно не видел. Вера Александровна, пора бы и честь знать!   (написано 15.07.2011 в 07:39 з адреси:  95.81.50.207)
А.Я.Сапожник с того света : Статья Верки - политический минет партии донецкого региона. После просмотра данной статьи - принять душ, продезинфицировать руки и окропить себя свяченной водой. Обработать почтовый ящик раствором хлорной извести. Во избежание геморроя не использовать этот номер газеты вместо туалетной бумаги.   (написано 16.07.2011 в 08:19 з адреси:  153-33-132-95.pool.ukrtel.net)
Панас Мирний : Щось міркування у пана Брославця виходить якось нелогічно. Поїхав на істинну "западенщину", де все просякнуто дух партизанства-націоналізма, де люди суто європейські, а не ми які "здрастє". Але от беруть там хабарі за стандартні санаторні послуги, не зважаючи на свою начебто європейськість як донбасько-кримські братано-мано і не знають напевно що у них за визначенням пана Юрія має бути істиний патріотизм і державницьке мислення.
      Напевно не слід провводити нам у своїх дописах розмежування людей за регіональністю. Патріотизм українця полягає не любові до УПА і персони скажімо Бандери. А у любові до людей свого краю щонайперше і поваги до всіх громадян твоєї країни. Львівській ДАЇшник, у якого дід можливо сидів у схроні не ходіть на літературні читання по уУкраїнських домах і музеях визвольної боротьби. Він не зважаючи на свою начебто львівську європейськість буде мордувати вас на трасі з такою самою тупою бульдожою хваткою як донєцкій його колега.
      Прокінтеся, пане Юрію. Битіє воно таки визначає свідомість, як колись вважали Маркс і сотоваріщі. І вцьому вони були праві. Система зараз тре жорнами свідомість тих западенців так само, як і нас, та східніших, тобто, тих що "здрастє". Ось і танцюють прправнучки тих, хто воював у загонах, або у інший спосіб боровся із комуно-загарбниками отой самий стриптиз для тельбухів. Трускавецькі і Івано-франківські дівчата, галичаночки і бойківчаночки, високостандартові україночки, не те що у нас "здрастє".
      Невже двадцятирічне споглядання того що відбувається в Україні через окуляри з рожевим і чорним скельцями не довело свою безглуздість. Та ніколи персона Бандери будь хоч тричі визнана героєм України, не буде визнаною рівнозначно на теріторії всієї України. Цей факт не потребує доведення. Його доводить час і життя. але то не значить, що східняків потрібно за те мішати з лайном. Та до батька справжній син має ставитися з повагою, а не принизливо жалкувати, що мовляв у отрядє батько воював, а не в загоі УПА. Патріотизм починається з поваги батьків і ії позиції. Хто цурається життєвого шляху своїх предків навряд чи спроможний будувати Європу в Україні.
      Проституція і наркоманія, кримінал і чинвницькій бєспрєдєл у Львові, Трускавці, Дрогобичі та Івано-Франківську діють і прогресують так само , як і на сході. Вам що легше від того що у чиновника, який бере у Вас хабар в Дрогобичі чи Трускавці говорить не на суржику, та має у роду вояка УПА. Вас це втішить?!. А ле ж річ у тім, що якщо провести соціологічне дослідження, то у кожного другого чи третього чиновника западенщини у роду були пани-поміщики, вояки УПА і т. д.
      І не треба лукавити, протставляючи українців географічно. В тому полягає ідеологічний прокол більшості націоналістичних партій. Ось і рейтинг та чисельність тих партій те чудово ілюструють.
      А от щодо протестного руху третьої сили, яка і є саме найбільш необхідною для України, то схід тут показує себе набагато більш позитивно, ніж захід де підприємницькі бунти були якимись ліліпутськими і паралітичними.  
(написано 18.07.2011 в 00:15 з адреси:  46.247.250.65)
Панас Мирний : Прошу вибачення за описки-помилки, але тоіде конфлікт із сайтом моєї операціонки Лінукс. Але суть коментаря зрозуміти можна.
      Хочу лише додати, що я жодним чином не є прибічником регіоналів чи комуністів, а також і БЮТу.
      Наслідки їх недолугої і злочинноїдіяльності ми бачимо на прикладі власного життя щоденно. Майбутнє України за треттьою силою. Силою без регіональних і історичних кордонів. Тому що Схід і Захід мають бути разом! 
(написано 18.07.2011 в 00:30 з адреси:  46.247.250.65)
 :   (написано 03.09.2011 в 10:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 03.09.2011 в 16:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.09.2011 в 07:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.09.2011 в 20:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.11.2011 в 09:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.11.2011 в 04:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.12.2011 в 19:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 28.12.2011 в 03:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 21.01.2012 в 00:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.01.2012 в 17:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 02:15 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 07:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 20:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.04.2012 в 23:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 12.05.2012 в 02:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 02:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.05.2012 в 19:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік