Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.07.2011 ХТО, ХТО В ХАТИНЦІ ЖИВЕ?

Пам’ятаєте, в казці про Рукавичку – мишка Норушка і багато інших пожильців. А от що діється за стінами обійсть певної категорії славутських родин, й поставили за мету дослідити працівники служби у справах дітей РДА, аби в подальшому познайомити членів комісії із захисту дитячих прав з деякими недбайливими татусями і матусями. Вони мешкають в різних селах району – ми не називатимемо ні їх назви, ні прізвищ наших «героїв». Мета в іншому: дослідити проблему й спробувати виявити причини неблагополуччя.
     
     
     «МАЙЄ, В ЧОМУ ТОБІ
      ДОПОМОГТИ?»
     - неодноразово допитувався сільський голова, намагаючись достукатись до почуттів молодої ще жінки, матері чотирьох дітей. Старша дівчинка – не від Майїного чоловіка, о от троє діточок – його, та й батьки живуть поруч. Спершу ніби справно хазяйнували: провели газ, порядкували на городі. Та Майя Андріївна, мабуть, занудьгувала від такого життя – чоловіка вигнала, натомість прийняла співмешканця. Діти перестали ходити в школу, бо від них, брудних і недоглянутих, сахались однокласники. Хату господиня перетворила на казна-що…
     Власне, за двері жінка нікого не впускає: ні того ж сільського голову, ні педагогів, котрим небайдуже, в яких умовах мешкають їхні учні, ані представників з району. А ті хотіли б почути, як мати розпоряджається тими державними коштами (біля 2 тисяч гривень щомісячно), які отримує на дітей. Та навряд чи це вдасться, зважаючи на характер і поведінку Майї Андріївни. Їх вона сповна продемонструвала перед членами комісії. Нахабство і агресія, незрозумілі кпини та намагання звинуватити всіх, тільки не себе - ось такою побачили багатодітну матір. Та викликали її, аби поставити конкретне завдання: в оптимальні строки навести лад у господі та підготувати дітей до оздоровлення в одному із таборів Хмельниччини. Нехай хоч пару місяців поживуть там у нормальних умовах, відіспляться на чистій постелі, наберуться сили на новий навчальний рік.
     
     БІДА НІЧОМУ НЕ НАВЧИЛА
     На жаль і на гіркоту. Не так давно цей випадок згадувався на нараді в міжрайонній прокуратурі: молода мати чотирьох дітей, годуючи у пізній час материнським молоком найменшого, не догледіла за ним і заснула. Виникла підозра, що була на той час напідпитку. В результаті немовля захлинулось біля материнських грудей і загинуло.
     Нещасний випадок чи злочинна недбалість? В цьому розбирається слідство, справа ще не закінчена. Але на руках у подружжя залишається ще трійко діточок – чи не загрожує нічого їхньому життю? Відразу після трагедії Тетяна Анатоліївна та Володимир Вікторович ніби взялися за розум: навесні посадили город, стали жити як люди. Та, схоже, їхніх старань надовго не вистачило. Отримають грошову допомогу на дітей – два дні треба «погуляти».
     Дивилась на них, зовні ще не зовсім втрачених, і думала про одне: спізнати таке горе, загубити дитину – й знову тягнутись до пляшки?! Розмова з обома була жорсткою: мають негайно працевлаштуватись і не пропивати дитячі гроші. Одумайтесь, шановні, ви ж - батьки!
     
     СТІНА ІЗ… ПЛЯШОК
     Про знайомство із цією родиною напередодні мені розповіла Наталія Войтюк, начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. Перебуваючи в селі, де вона мешкає, запропонувала навідатись разом із нею до того зовні гарного і великого будинку працівників сільради. Секретар стала відмахуватись: «Та ви що, там же у господаря туберкульоз. Не піду!» Але за тими високими стінами мешкає шестеро дітей…
     Наталія Олексіївна ще й зараз здригається від гнітючого спомину про той сморід і запустіння, які повіяли на них за порогом. Один закуток зверху донизу заставлений… горілчаними пляшками. Почувши голоси, з дальньої кімнати вийшов господар, зодягнений у щось неуявне. Материнської чи то ба жіночої руки не відчувалось ні у чому. Як в таких умовах можуть існувати діти?! До слова, двоє менших бавились на дерев’яному незастеленому ліжкові величезними ножицями…
     Мама, Оксана Петрівна, приїхала на засідання комісії. Виявляється, вона знову вагітна - вже сьомою дитиною. І спокійна щодо того, як народжуватиме і виховуватиме її. Невже й надалі вестиме зозулин спосіб життя, постійно кидаючи дітей на хворого чоловіка і вештаючись невідомо де?
     
     МЕДИК – ПРОФЕСІЯ
      НЕБЕЗПЕЧНА
     В цьому переконався головний лікар Ганнопільської дільничної лікарні, коли мав намір оглянути тримісячне дитя, тривожачись про стан його здоров’я. Але несподівано наразився на нецензурну лайку й погрози, що посипалися з… боку батька маляти. Той не забажав пускати лікаря й на поріг домівки, не дослухаючись до жодних вмовлянь!
     Звісно, якби господар дому був на той момент тверезий, то, можливо, діяв би по-іншому. А так за свою поведінку відсидить 15 діб. Немовля нині перебуває у ЦРЛ, дружина його з дітьми переїхала до матері в інше село. Але чи вирішить це проблему? Негативні вчинки свого чоловіка пані Марина приховує, жінка схильна казати неправду. Ось у такій атмосфері підростають троє неповнолітніх дітей…
     
     ЧИ З’ЄДНАЄТЬСЯ
     МАТІР ІЗ ДІТЬМИ?
     Немало гіркого скуштували за своє коротке життя двоє хлопченят, двійко братів: маму свого часу полишили батьківських прав, тож опікунство над онуками взяла рідна бабуся. Але останнім часом Ніна Миколаївна багато хворіла. Виконком тамтешньої сільської ради забив тривогу, бо старенька вже не могла належним чином виконувати опікунські обов’язки.
     На час розгляду комісією цього питання жінка померла. Хлопчики вдруге осиротіли. Рідня повідомила про смерть близької людини їхню матір: Ніна Опанасівна виїхала свого часу в другий район Хмельниччини, де нині проживає вдвох зі співмешканцем. Та поспішила на похорон, зустрілась з дітьми…
     А далі жінка навідалась до служби в справах дітей, давши зрозуміти, що бажала би надалі сама виховувати своїх синів. Та задля цього повинні бути поновлені її материнські права! А це доволі непроста процедура (на пам’яті авторки таке траплялось лише двічі за 20 літ), до якої має долучитись служба у справах дітей того населеного пункту, де нині мешкає прохачка. Її працівники повинні скласти висновок, чи створила Ніна Опанасівна належні умови для проживання і виховання двох неповнолітніх дітей, чи працевлаштована вона і чи веде належний спосіб життя.
     Як розв’яжеться ця історія? Поживемо – побачимо. Поки ж що маленькі братики, позбавлені опіки, перейшли під державний нагляд й нині проходять оздоровчий курс в ЦРЛ.
     


  коментарі: 16

 :   (написано 02.09.2011 в 13:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 02.09.2011 в 19:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.09.2011 в 08:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.09.2011 в 16:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.11.2011 в 03:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.12.2011 в 22:12 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.12.2011 в 16:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.01.2012 в 19:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 20.01.2012 в 20:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 07:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 25.02.2012 в 11:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 00:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 08.04.2012 в 04:58 з адреси:  h131-174.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 02:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 26.05.2012 в 11:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.06.2012 в 10:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


3 + 5 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік