Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 23.06.2011 ДОРОГОЮ Є ПАМ’ЯТЬ

Велика Вітчизняна війна тривала 1418 днів, і кожен із них залишив кривавий слід в серці радянського народу. Сувора правда війни залишається в нашій пам’яті.
     
     Прорахувались фашистські стерв’ятники, нападаючи на нашу країну з переконанням, що можна підкорити багатонаціональний Радянський Союз. На захист Вітчизни піднялись і старі, й малі. Небувалий героїзм виявили мешканці нашого краю, боронячи від ворога рідну землю. Хмельниччині довелось пережити 1011 днів гітлерівської окупації. Більше 17 тисяч наших земляків окупанти насильно вивезли на каторжні роботи до Німеччини. Було спалено 78 сіл, в тому числі 33 - повністю.
     Загальна кількість загиблого від рук фашистів мирного населення – 221,8 тисячі осіб. Лише в Славутському «Грослазареті» було закатовано 150 тисяч військовополонених. За роки війни населення нашого краю зменшилось на 405 тисяч чоловік. Подоляни і полісяни вкрили себе немеркнучою славою в боротьбі з фашистською нечистю. Славутчина стала краєм партизанської звитяги, що зростив героїв Ф.Михайлова, З.Одуху, Ф.Жулова, С.Дикалова, І.Андрощука, Л.Паперника, Валю Котика та інших.
     Схилімо ж голови перед жертвами фашизму! Сьогодні ми пишаємось нашими ветеранами-фронтовиками. Щороку в День Перемоги колишні воїни з гордістю одягають ордени і медалі, згадують фронтову юність і своїх бойових побратимів. Це вони – В.Волощук, Л.Головатий, Є.Дубровський, І.Калашніков, Т.Кузьміна, А.Філіп’єв, А.Сірук, Н.Цілуйко, О.Мурзін, О.Калікін та інші - всім смертям назло розгромили фашизм, принесли в Європу мир і спокій. На жаль, з кожним роком їх стає все менше і менше, та їхні справи не забуті.
     В одній шерензі, нога в ногу з фронтовиками, крокують діти війни, котрим дорогою є пам’ять про батьків, які воювали за Батьківщину і не повернулись з тієї війни: А.Сорока, С.Солтис, М.Сорокін, В.Пономарьов, В.Білик та інші високо несуть знамено батьківських подвигів і власного звитяжного життя.
     Покоління, котрі нині живуть під мирним небом в Незалежній державі, вдячні всім, хто здоров’ям і власним життям захистив Вітчизну. Наш високий громадянський обов’язок – берегти світлу пам’ять про всіх загиблих, дбайливо доглядати за їхніми могилами, меморіалами Слави та обелісками, намагатись полегшити життя ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, вдів. Віддамо ж належне подвигу наших воїнів – славімо їх і ставмо в приклад!
     Віктор АБРАШИН, заступник голови ради ветеранів міста.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 6 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік