Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.06.2011 БЕРЕЗДІВСЬКІ ЛІКАРІ – НАЙКРАЩІ!

Звертаюсь до редакції я – ветеран праці (42 роки безперервного стажу), дитина війни, інвалід першої групи. Оце нещодавно мені ампутували ліву ногу, тож за стан свого здоров’я багато говорити не буду. Сиджу в ліжку, пересуваюсь за допомогою мотузки. Днями почувалась зовсім погано, стали брати судоми. Зателефонувала у Берездів на швидку допомогу. І що ви думаєте – машина примчала за 10 хвилин!
     Почав мене рятувати лікар Олексій Миколайович Денисюк. Це справді людина від Бога: у нас в селі до кого його не викликали, всі залишилися задоволені і ставленням Олексія Миколайовича до пацієнтів, й кваліфікованою допомогою. Лікар обстежив мене й одразу виявив високий тиск, тож зробив укол, дав крапельок і сидів поруч, поки тиск не стабілізувався. Повірте, стає легше навіть від його лагідної розмови…
     Я лежала в Берездівській лікарні не один раз – і з запаленням, і з ногою. Мене лікували і Марія Семенівна Загоруйко, і Петро Володимирович Мойсеюк. Дуже толкова там завідуюча Оксана Андріївна Савченко: дай їм всім, Боже, здоров’я. Й взагалі, весь персонал цієї дільничної лікарні заслуговує найкращих слів. Зізнаюсь, я була не найкращою пацієнткою – багато вередувала, чогось вимагала, але вони все переводили на жарт й залагоджували будь-які конфлікти. Спасибі їм!
     Повірте, мені є з чим порівнювати, бо свого часу лікувалась і в Хмельницькому, і в Славуті, і в Рівному. Скрізь медики хороші, але берездівські – найкращі! За їхнє людяне ставлення до пацієнтів вони в моєму серці займають найперше місце. Я їх всіх дуже люблю.
     Із вдячністю і повагою - Ольга ЗАВІШАЛЬНА, с.Дяків.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 5 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік