Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.06.2011 ПРО ПОГОДЖЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ ЯДЕРНИХ УСТАНОВОК ТИПУ В-392 – ЕНЕРГОБЛОКІВ №3 ТА №4 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ АЕС

У зв’язку із ратифікацією 12 січня 2011 року Верховною Радою України Угоди, укладеної між урядами України та Російської Федерації про співробітництво з добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької атомної електростанції, враховуючи, що відповідно до ст.3 Закону України «Про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальне значення», п.1,10 ч.1 ст.20, ч.7 ст.37 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», до компетенції органів місцевого самоврядування віднесено питання погодження розміщення ядерних установок та видів, обсягів, джерел надання соціально-економічної компенсації ризику для населення, яке проживає в зоні спостереження, керуючись ст.25, п.38 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Славутська міська рада ВИРІШИЛА:
     1) звернення учасників громадських слухань з питань спорудження енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС, проведених 11.05.2011р. у м.Славута Хмельницької області, до депутатів Славутської міської ради прийняти до відома (додається);
     2) погодити розміщення ядерних установок типу В-392 – енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС за умови врахування Верховною Радою України пропозицій, визначених у Зверненні учасників громадських слухань з питань спорудження енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС, проведених 11.05.2011р. у м.Славута Хмельницької області, та їх включення до закону про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок – енергоблоків № 3 і № 4 Хмельницької атомної електростанції;
     3) контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань комунального господарства, управління комунальною власністю та будівництва, енергозбереження (Скомаровський В. В.).
     Міський голова В. СИДОР.
     Звернення учасників громадських слухань з питань спорудження енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС, проведених 11.05.2011р. у м.Славута Хмельницької області, до депутатів Славутської міської ради попередньо було надруковано в газеті «Трудівник Полісся» від 19.05.2011р. №20.
     
     


  коментарі: 2

злий : А хіба на громадських слуханнях було погоджено розміщення саме В-392?  (написано 21.06.2011 в 12:31 з адреси:  155-76-124-91.pool.ukrtel.net)
злий : А хіба на громадських слуханнях було погоджено розміщення саме В-392?  (написано 21.06.2011 в 12:31 з адреси:  155-76-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік