Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.06.2011 ХРОНІКА ПОДІЙ

7 червня в приміщенні районного Будинку культури відбувся спільний виїзний прийом громадян міським головою Василем Сидором та депутатом міської ради Віктором Лівчуком. Звернення жителів міста стосувалися проблем різного спрямування, серед яких - житлово-комунальні питання, труднощі із правом власності (земельні питання, приватизація) та інші.
     За станом на 10 червня до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшло 636 звернень, із яких розглянуто 531, задоволено 300 звернень; 231 громадянину надано роз’яснення.
     
     Минулого тижня були проведені засідання комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (голова Е.Сабінський, секретар С.Скред). На порядку денному розглядалися питання пожежної безпеки та безпечного перебування населення під час відпочинку на воді. Крім того, обговорювався обласний план дій органів місцевого самоврядування та управління сил і засобів територіальної підсистеми Єдиної системи цивільного захисту населення щодо запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах і оперативного реагування на них.
     
     Міською радою планується створити музей історії підприємств міста Славути. З цією метою уже направлено відповідні звернення на керівників підприємств. Дана експозиція стане цікавим надбанням нашого міста, адже ідея її створення є новою як для Хмельниччини, так і для всієї України.
     
     Рішенням 7 сесії Славутської міської ради від 27 травня 2011р. №12-7/2011 затверджено договір від 15 квітня 2011 року між Славутською міською радою в особі міського голови В.Б.Сидора та закритим акціонерним товариством «Славутський комбінат «Будфарфор» про безоплатну передачу майна у комунальну власність міста, а саме: гуртожитка на вул.Чкалова,16, Будинку культури на вул.Козацькій,136 та котелень на вулицях Чкалова,22, Козацька,81,136-А. У зв’язку із ненаданням Регіональним відділенням Фонду державного майна України в Хмельницькій області погодження на передачу будівлі Будинку культури в комунальну власність міста, також затверджено додаткову угоду, згідно з якою ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» зобов’язується вжити усіх заходів, передбачених чинним законодавством, щодо отримання відповідного погодження органів державної виконавчої влади на передачу будівлі Будинку культури.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 9 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік