Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 20.06.2011 ЗА ПОКЛИКОМ ДУШІ І СЕРЦЯ

Про таких педагогів як Валентина Михайлівна Стрижеус, говорять, що знайшла своє покликання на все життя. Ще навчаючись в школі, граючись у «школу», зрозуміла, що працювати з дітьми – це її справжнє захоплення. І все це вдалося для Стрижеус уже після закінчення факультету початкових класів Рівненського педагогічного інституту. Почала Валентина Михайлівна працювати в рідному селі Ногачівка вчителем початкових класів. Робота настільки заполонила її, що все було чудово, знання дітей покращувалися з класу в клас. Діти залюбки йшли на уроки, подобались їм позакласні заходи, різні екскурсії. Батьки були дуже задоволені таким вчителем, бо їхні діти ставали розумнішими, добрішими, чемнішими, людяними, ввічливими і, що головне, одними з найкращих у школі.
     Активного педагога помітило райвновське начальство і Валентину Михайлівну призначають директором Ногачівської школи. За шість років роботи на посаді керівника школи вона стала для колег вчителем вчителів. За сумлінну працю Стрижеус отримала грамоту обласного управління освіти та вищу категорію. Ось уже протягом трьох років вона працює в Старокривинській зош І-ІІІ ступенів. Цьогорічний другий клас в школі був дуже вихований, в ньому знайшлися свої відмінники, спортсмени, артисти. Любить вчителька діточок сільських - і вони відповідають їй взаємністю. А які задоволені батьки! Словами не можна передати. Щоразу вони приходять до школи й радіють, що у них є справжня друга «мама» їхніх дітей, яка гарно їх навчає і чудово виховує.
     Ось вже понад 20 років Валентина Михайлівна Стрижеус служить дітям. Віриться, що їй підкориться ще не одна педагогічна висота, бо за такими педагогами тягнуться молоді колеги. Хай щастить Вам, Валентино Михайлівно, на педагогічній ниві! Хай Ваша зірка педагога ще довго світить на освітянському небосхилі!
     Петро ШЕЛЕПАЛО, заступник директора з виховної роботи Старокривинської зош.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік