Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       Вишию картини0684400378...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.06.2011 РОДИНА - ЦЕ ВСЕСВІТ…

Людина починається з любові, а любов виростає з дитинства – всім відома істина. Школа, звичайно, відіграє не останню роль у вихованні дітей, але вона переважно переконує, спонукає, повчає. А сім’я – це практична школа духовності.
     Історія суспільства поклала саме на батьків основну відповідальність за організацію життя родини. Лише тоді народна мудрість щодо виховання підростаючого покоління стає духовним надбанням, коли сімейні стосунки будуються на таких цінностях як обов’язок, мудра любов батька й матері. Родина виховує її маленьких членів усім змістом свого життя, правильним розподілом обов’язків, тією атмосферою, в якій живе дитина. Вплив сім’ї значною мірою визначає її життєвий шлях у майбутньому.
     Проте для сучасних умов, на жаль, характерним став процес послаблення ролі сім’ї як соціального інституту виховання підро- стаючого покоління. Це проявляється в зниженні цілісної орієнтації суспільства (особливо молоді) на утворення здорової сім’ї. Погодьтесь, у наш час не завжди спостерігаєш тенденцію «родинного благополуччя»…
     Основною проблемою неблагополучних сімей є ведення батьками аморального способу життя. Неповна сім'я, погані житлові умови, недостатнє матеріальне забезпечення, невміння батьків знаходити адекватні прийоми і методи виховання призводять до конфліктних ситуацій між дітьми та батьками. От і виходить, що ці проблеми знаходяться в тісному взаємозв’язку з процесом виховання і навчання підростаючого покоління в школі. В Славутській зош №3 таких сімей є чотири, і в них підростають 9 дітей. Робота з ними досить складна та потребує неабиякої витримки й виваженості. Адже якщо дитина у такій родині піддається фізичному насильству, то її психіка уже є травмованою. Тобто, до кожної дитини та її батьків слід підбирати особливий підхід.
     Сімейне неблагополуччя, надзвичайно складні матеріальні умови негативно позначаються на формуванні маленької особистості. Дитяче виховання у таких умовах характеризується ранньою втратою потреби у спілкуванні з батьками, егоїзмом, замкнутістю, конфліктністю, упертістю, неадекватною самооцінкою, озлобленістю, недисци- плінованістю, утечами з дому. Усе це призводить до того, що діти з неблагополучних родин мають більше причин для вчинення правопорушень. Тому з такими дітьми та їхніми батьками організовуються систематичні зустрічі й ведуться бесіди особливого виховного характеру (консультації, корекційна робота). Такі родини запрошуються на засідання студії батьківського спілкування, де вони отримують певну інформацію щодо виховання дітей, а також наради профілактики серед неповнолітніх. Дані сім’ї знаходяться на особливому контролі, вони систематично відвідуються шкільною комісією, про що свідчать відповідні акти.
     В міру можливого їм надається матеріальна допомога (канцтоварами, взуттям, одягом та ін.). Дітей з даних сімей звільнено від плати за харчування. Залучаються такі учні в гуртки за інтересами, до участі в класних та загальношкільних заходах. Переконана: аби не було нещасливих дітей, перед школою та батьками стоїть нагальна потреба суттєво підвищити культуру сімейного виховання підростаючого покоління. Тож давайте не тільки про це говорити й писати, а й усі разом діяти!
     Людмила СЛОБОДЕНЮК,
     заступник директора
     з виховної роботи.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 4 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік