Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
englisCal  :  Спасибо<a href=http://topenglish.md/kids/ru>...</a>  ...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.06.2011 КЛАНЯЄМОСЯ ПЕРШІЙ ВЧИТЕЛЬЦІ

Ми, учні 4-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м.Славути, просимо надрукувати наш лист. Дуже хотілося б, щоб усі на світі знали, яку ми маємо гарну вчительку. Валентина Дмитрівна Казімірова - учителька від Бога. Привітна і тиха, вона завжди випромінює спокій та душевне тепло. Це вона дала нам, своїм учням, перші життєві уроки добра, порядності, мужності та любові до людей. Ці настанови ми пам'ятатимемо все своє життя. Наша перша вчителька бачить і коли учень неготовий до уроку, і коли щось турбує його. Вона знаходить дорогу до найпотаємніших куточків дитячого серця. Вислухає, дасть гарну пораду, заспокоїть теплим словом і подарує щиру усмішку, що лине з глибини душі.
     Валентина Дмитрівна - справедливий учитель. Не любить, коли хтось не виконає домашнього завдання чи погано відповідає. Проте ніколи не підви-щує голосу. А якою буває лагідною, радісною, коли слухає гарні відповіді учнів!
     Як шкода, що невдовзі доведеться нам розлучатися зі свою першою шкільною матусею. Позаду залишилося свято прощання з початковою школою, яке Валентина Дмитрівна так гарно підготувала і провела. В святковому актовому залі зібрався уесь дружній 4-Б клас. Привітати нас, випускників, при-йшли найближчі, найрідніші для нас люди - батьки, бабусі, дідусі та вчителі. Пісні, танці, вірші і гумор - все це приємно вразило всіх, хто був присутній на цьому святі! Кожна дитина показала свої здібності. Майбутнім п`ятикласникам вихованці танцювального колективу «Альянс» подарували веселий танок «Маленькі діти». А яким несподіваним сюрпризом для учнів та їх батьків стали зроблені власноруч Валентиною Дмитрівною фотоподорож та кінофільм про незабутні моменти навчання в молодших класах. Скі-льки теплих слів було сказано в цей вечір! Скільки гарних фотознімків зроб-лено! Як не хотіли прощатися один із одним вчитель та учні!
     Люба наша вчителько! Настав той час, коли ми, ваші учні, маємо сказати вам «До побачення!». Ви залишаєтесь у нашому дитинстві. Пролетить літо, і кожен із нас піде своєю стежиною. Ми - у середню школу, а ви знову відкриватимете світ знань, тільки вже новим учням. Та все це буде потім. А зараз до глибини душі вдячні Вам за невтомну


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік