Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.06.2011 ЩОДО ЗАПРОВАДЖЕННЯ РИНКУ ЗЕМЕЛЬ В УКРАЇНІ

Найближчим часом Державним агентством земельних ресурсів передбачається подати на розгляд Верховній Раді України доопрацьований проект Закону України "Про ринок земель", який опубліковано на офіційному сайті Держкомзему. Даним законопроектом вноситься багато новацій в земельне законодавство. Розглянемо деякі з них.
     Законопроект визначає нового учасника земельного ринку - державну спеціалізовану установу з управління землями сільськогосподарського призначення державної власності. Передбачається, що ця спеціалізована установа буде розпоряджатися (продавати, набувати, передавати в оренду) земельні ділянки сільськогосподарсь- кого призначення державної власності. Цей орган має бути створений Кабінетом Міністрів України протягом шести місяців з дня офіційного опублікування Закону України "Про ринок земель".
     Статтею 4 законопроекту визначено, що продавцями земельних ділянок державної та комунальної власності, призначених для продажу, та права на їх оренду є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, державні органи приватизації, спеціалізована установа або державний виконавець відповідно до виконавчого документа.
     При цьому, набувати у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за цивільно-правовими угодами матимуть право лише громадяни України, які мають сільськогосподарську освіту чи займаються веденням товарного сільськогосподарського виробництва; держава в особі державної спеціалізованої установи; територіальні громади в особі відповідних органів місцевого самоврядування. Отже, при умові прийняття Верховною Радою України вказаного законопроекту в такій редакції, юридичні особи (як українські, так і іноземні) не будуть мати права набувати у власність земельні ділянки.
     Законопроектом встановлені обмеження щодо набуття іноземними громадянами, особами без громадянства, іноземними юридичними особами та іноземними державами та підприємствами, заснованими за участю іноземних фізичних та юридичних осіб (спільними підприємствами), права власності на землі сільськогосподарського призначення.
     Законопроект зобов'язує особу, що має намір відчужувати (продати, подарувати, тощо) земельну ділянку сільськогосподарського призначення, письмово повідомити вищезазначені органи та користувача земельної ділянки (за наявності), а також опублікувати оголошення у місцевій пресі за місцем розташування земельної ділянки, вказавши ціну та інші умови, на яких вона її продає. Якщо упродовж одного місяця після опублікування оголошення про намір продажу земельної ділянки у місцевій пресі за місцем розташування земельної ділянки, особи, які мають право переважної купівлі земельної ділянки, письмово не повідомлять власника земельної ділянки про своє рішення, вважається, що такі особи відмовилися від реалізації свого права. У такому випадку продавець має право відчужити земельну ділянку за оголошеною у повідомленні ціною іншій особі.
     Вимоги щодо переважного права на купівлю земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності не поширюються на продаж земельної ділянки членам сім'ї або родичам. Разом із тим, законопроект забороняє дарувати земельну ділянку особам іншим, ніж члени сім'ї або інші родичі власника.
     З метою обмеження спекулятивних операцій із земельними ділянками законопроектом передбачено сплату держмита за відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угідь) протягом 5 років після їх придбання в розмірі від 100% (за відчуження в перший рік) до 60% (п'ятий рік) нормативної грошової оцінки відповідної земельної ділянки.
     З метою збереження земель сільськогосподарського призначення та попередження їх забудови, законопроектом встановлено обмеження на зміну цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів, набутих із земель державної та комунальної власності протягом 10 років із дня укладання договору відчуження. Таке обмеження підлягає державній реєстрації і зберігається при наступних відчуженнях земельної ділянки.
     Крім того, нормами четвертої глави вказаного законопроекту встановлю- ється порядок продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної або комунальної власності, вільних від забудови, не наданих у користування, земельних ділянок під господарськими будівлями і дворами, продаж земельних ділянок із розстроченням платежу, відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, тощо.
     Д. БЕРЕЖНИЙ,
      заступник начальника управління Держкомзему в Славутському районі.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік