Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.06.2011 ВИПРАВНІ РОБОТИ

- один із видів покарання, які виконує кримінально-виконавча інспекція.
     Людина, яка відбуває покарання у виді обмеження чи позбавлення волі, ізольована від суспільства. Обмеження в найменших матеріальних благах, моральних та фізичних задоволеннях примушує цінувати навіть ковток свіжого повітря. Засуджені своїм виправленням намагаються вибороти умовно-дострокове звільнення чи більш м'яке покарання. Одне з таких покарань - виправні роботи, адже праця породжує розвиток як особистості, так і суспільства в цілому.
     Слід зазначити, що виправні роботи, як одне із основних покарань, є альтернативним позбавленню волі, що виконують працівники кримінально-виконавчої інспекції. Сутність виправних робіт полягає в тому, що засуджений до цієї міри покарання піддається виправленню на роботі без ізоляції його від суспільства.
     Виправні роботи є таким видом покарання, яке характеризується тим, що засуджена особа примусово залучається до роботи на вказаний термін. Згідно з чинним законодавством України, дорослим встановлено строк від 6 місяців до 2 років, для неповнолітніх - від 3-х місяців до 1-го року. Також із суми заробітку засудженого за місцем роботи здійснюється відрахування в дохід держави у розмірі, встановленому судом: дорослим встановлюється відсоток від 10 % до 20%, для неповнолітніх - від 5% до 10%.
     За станом на травень ц.р. на облік кримінально-виконавчої інспекції Славутського міськрайонного підрозділу цьогоріч поставлено 8 засуджених осіб, які відбувають покарання у виді виправних робіт - п'ятьом із них постановою суду замінено невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі на виправні роботи. Протягом минулого року на облік інспекції було поставлено 9 осіб, засуджених до виправних робіт, а всього на обліку в інспекції перебувають 247 осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних із позбавленням во- лі.
     Славутський мі- ськрайонний підрозділ кримінально-виконавчої інспекції протягом строку відбуття покарання у виді виправних робіт є першим наставником та учителем для людини, що була ізольована від навколи- шнього середовища, нині виконує роботу, спрямовану на формування у неї правослухняної поведінки, життєвої позиції, що відповідає суспільним нормам та інтересам.
     Важливо те, що засуджені не завжди цінують те, що їм дано. Бувають випадки, коли людина, розпочавши життя з нової сторінки, відбуваючи покарання, вчиняє новий злочин та повертається до попереднього життя у колонії. Спостерігається і таке, що засуджений після відбуття покарання продовжує працювати на тому ж підприємстві, надана робота йому подобається.
     Будемо надіятися, що людина, відбувши виправні роботи, стане на шлях виправлення, осмислить свої вчинки, займе гідне місце в суспільстві й надалі буде його повноправним членом.
     В. ВАСИЛЮК, інспектор
     кримінально-виконавчої інспекції,
      капітан внутрішньої служби.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік