Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 16.06.2011 «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – СПІЛЬНА ТУРБОТА»

Під таким гаслом відбувся Всеукраїнський місячник із упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього періоду. Найактивнішу участь у ньому взяли підрозділи КП «Славутське ЖКО», на балансі якого є 76 таких об’єктів. Протягом місяця проведено зварювальні роботи, замінено зношені металеві та дерев’яні конструкції, а також виконано роботи щодо їх фарбування, підсипання та розмітки.
     Крім комунальних служб, до заходу долучилася й громадськість міста, а саме жителі дворів, вихованці фізкультурно-оздоровчих клубів. Завдяки спільним зусиллям більша частина робіт виконана, і спортивні майданчики міста готові до відпочинку та занять усіх бажаючих. Проте облаштування об’єктів дозвілля та спорту триває. Продовжуються роботи щодо благоустрою дитячих ігрових майданчиків: проходить підготовка до будівництва другого майданчика для вуличних шахів, облаштування футбольного поля у мікрорайоні «Військове містечко», спортивного та дитячого майданчиків на вул.Церковній, спорудження баскетбольного майданчика на місцевому пляжі та багато іншого.
     Оцінювала результати місячника обласна комісія, яку очолював директор обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Якушев. За підсумками її наше місто уже другий рік поспіль стало переможцем обласного огляду-конкурсу із будівництва та благоустрою спортивних споруд, а тому м.Славута буде брати участь у Всеукраїнському конкурсі. На честь перемоги директор обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх» від імені Міністерства у справах молоді, сім’ї та спорту й Всеукраїнського центру ФЗН «Спорт для всіх» нагородив начальника КП «Славутське ЖКО» Василя Яцюка та працівників підприємства грамотами, медалями, а також вручив їм Кубок. Почесний гість подякував міському голові В.Сидору, директору міського Центру ФЗН «Спорт для всіх» В.Шабурову, В.Яцюку та всім іншим, хто брав участь у місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».
     Підготовлено прес-службою
     міськвиконкому.


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік