Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 16.06.2011 «ОБДАРОВАНЕ СОНЕЧКО»

Яскравою подією у мистецькому житті нашого міста став I міськрайонний конкурс дитячої творчості «Обдароване сонечко», який відбувся 4 червня у Славуті в приміщенні кінотеатру ім.Т.Шевченка. Його ініціатором та організатором стали дитяча школа мистецтва, а також міське управління культури. Мета конкурсу - виявлення талановитих виконавців, підвищення їх мистецького рівня, сприяння розвитку дитячої творчості. Учасниками «Обдарованого сонечка» були діти віком від 6 до 15 років міста Славута та району.
      У даному конкурсі, окрім вокалістів та інструменталістів, взяли участь й представники номінації «Образотворче мистецтво». Усі присутні із захопленням спостерігали за виступами юних обдарувань Славутчини, а професійне журі оцінило їх здобутки.
     Отож, маємо такі результати: переможцями у номінації «Естрадний спів» стали Ірина Оніщук (I премія), Анна Клімчук (II премія), Ольга Демчук (III премія) - у середій віковій групі та Роман Корешняк (I премія), Ірина Перчеклій (II премія), Анна Пазич (III премія) – у старшій віковій групі. У номінації «Образотворче мистецтво» найкращими виявилися Алла Оборжицька, Богдан Бундюк та Яна Налісна.
     Журі визначило і лауреата Гран-прі – це талановита вокалістка із Крупця Яна Кравчук.
     Дуже теплою була атмосфера в залі кінотеатру в той день, тому що свої посмішки усім дарували ще зовсім юні, але такі талановиті та справді обдаровані сонечка! Хочеться побажати конкурсу ще довгих років існування і процвітання. Віриться, що «Обдароване сонечко» буде сяяти всім нам, тому що наша Славутчина дуже багата талантами!
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік