Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.06.2011 РОЗДИВІТЬСЯ НА СОНЦЕ - Й ПІЗНАЄТЕ ПРЕСВЯТУ ТРОЙЦЮ...”

Щоб хоч трохи наблизитися до нашого розуміння таємниці Пресвятої Тройці, святі отці застосовували різні порівняння. Одного разу сарацинські мудреці запитали у св.Костянтина, філософа, брата св.Мефодія рівноапостольного: "Як ви, християни, єдиного Бога розділяєте на три Боги? У вас є Отець, Син і Дух Святий?"
     "Не лихословте Пресвятої Тройці, - відповідав богодухновенний мудрець, - Отець і Син, і Дух Святий суть три Особи, істота ж єдина. Погляньте на сонце, від Бога в образ Святої Тройці на небесах поставлене. У ньому три речі: коло, сяйво й теплота. Так само і в Пресвятій Тройці: Отець, Син і Дух Святий. Сонячне коло є подобою Бога Отця, бо як коло не має ні початку, ні кінця, так і Бог безначальний і нескінченний. Як від кола сонячного йде сяйво й теплота, так від Бога Отця народжується Син і походить Дух Святий Сяйво, яке походить від сонця і всю піднебесну просвічує, є подобою Бога Сина, Котрий від Отця народжений і весь світ Євангелієм просвічує, а теплота сонячна, яка від того ж кола разом із сяйвом походить, є подобою Бога Духа Святого, Котрий від Того ж Отця походить передвічно. І так роздивіться сонце й пізнаєте Пресвяту Тройцю. Сонце складається з трьох речей, але не розділяється на три сонця, хоч кожна річ має особливу властивість. Одне є коло, друге - сяйво, третє - теплота. Але хто скаже, що не одне, а три сонця. Так і Пресвята Тройця, хоч має три Особи: Отця і Сина, і Святого Духа, однак Божество не розділяється на три Боги, а один є Бог".
     Т ак, Бог один, але має троє Лиць. Перше - Бог Отець, друге - Бог Син, третє - Бог Дух Святий. Це не три Боги, це Трійця Єдиносутня і Нероздільна. Різняться вони лише тим, що Бог Отець ні від кого не народжується й не виходить; Син Божий народжується від Бога Отця, і Дух Святий виходить від Бога Отця. Пресвяту Трійцю зображують у вигляді трьох янголів, що сидять за столом. Кожне з Лиць Пресвятої Трійці окремо зображується також у тому вигляді, в якому являлися людям: Бог Отець - у вигляді старця; Бог Син – дитям на руках Божої Матері; таким, що вчить народ і творить чудеса; таким, що зазнає страждань, гине на хресті, воскресає, возноситься; Бог Дух Святий зображується у вигляді голуба. Так він явився під час хрещення Спасителя в Іордані Іоанном Хрестителем, а також у вигляді вогненних язиків - так Дух Святий зійшов на святих апостолів п’ятдесятого дня після Воскресіння Ісуса Христа.
     Зі святом Пресвятої Трійці вас, дорогі читачі!
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік