Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.06.2011 ХРОНІКА ПОДІЙ

31 травня в приміщенні спорткомплексу «Здоров’я» відбувся спільний виїзний прийом громадян міським головою Василем Сидором та депутатом міської ради Миколою Бочкаєм. У прийомі взяли участь 16 осіб, які винесли на розгляд питання різного спрямування, а саме: працевлаштування (2 чоловіки), житлові проблеми (1 чол.), право власності (земельні питання, приватизація, оренда) – 5 чоловік, житлово-комунальні питання (8 чол.) тощо.
     За станом на 5 червня до виконавчого комітету Славутської міської ради надійшло 592 звернення, із яких розглянуто 505, задоволено 290 звернень; 215 громадянам надано роз’яснення.
     Виконавчим комітетом Славутської міської ради прийнято рішення побудувати малу гідроелектростанцію на р.Горинь, що у районі ЗАТ «Славута-Папір». Для виконання робіт, пов’язаних із спорудженням ГЕС, виконавчим комітетом підписано договір із ТОВ «Вінницяспеценергомонтаж», перший етап якого полягає в розробленні техніко-економічного обґрунтування будівництва малої гідроелектростанції. Дане підприємство уже неодноразово мало практику будівництва малих ГЕС на території України.
     За дорученням міністра енергетики та вугільної промисловості України Ю.Бойка у нашому місті була проведена нарада за участю міського голови В.Сидора та представників ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго», де обговорювалися питання належного утримання електромереж та підстанцій, що належали ВАТ «Славутський завод ЗБК», ВАТ «Славутський руберойдовий завод», ЗАТ «Завод «Лотос», ВАТ «Ганнопільский спиртзавод». Це питання постало гостро, у зв’язку із банкрутством даних підприємств. Тому з метою забезпечення безперебійного електропостачання населення міста, запобігання аварійних ситуацій на даних електромережах і підстанціях, належного їх утримання й обговорю- валися питання передачі мереж на баланс ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго» та їх попередньої реконструкції за рахунок коштів інвестиційних програм Міністерства енерге- тики і вугільної промисловості України.
     Минулого тижня відбулася зустріч міського голови Василя Сидора із повноважним Послом Республіки Австрія в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом. Головною метою візиту було обговорення можливостей співпраці у сфері енергозабез- печення та використання альтернативних джерел енергії (переведення котелень на біопаливо), а також перспективи соціально-економічної співпраці.
     У рамках візиту, з метою вшанування пам’яті загиблих співвітчизників у таборі для військовополонених «Грослазарет», високопоставлений гість взяв участь в покладанні квітів на Меморіальному комплексі «Поле Пам’яті». Крім того, Вольф Хайм відмітив, що у Славуті велике значення приділяють збереженню історичної пам’яті та віддають шану воїнам, які боролися за мирне життя.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік