Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Страховий юридичний полі...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 11.06.2011 ДО ОЗНАЙОМЛЕННЯ

3.06.2011 року, відповідно до розпорядження міського голови №45-р від 25.02.2011 року, з метою посилення контролю за виконанням вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та законністю функціонування Інтернет (комп’ютерних) клубів, робочою групою з обстеження суб'єктів господарської діяльності в місті Славута були проведені повторні обстеження: прибудованого приміщення на вулиці Соборності,26; грального клубу «Yes» на вулиці Миру,13; магазину-кафетерію «777» на вулиці Я.Мудрого,60-Б та приміщення на пл. Шевченка,2. За результатами обстежень зазначених об'єктів (приміщень), згідно зі складеними актами, членами робочої групи було виявлено 80 гральних автоматів.
     Окрім цього, встановлено, що суб’єкти господарської діяльності продовжують працювати без дозвільних документів, висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, дозволів державного пожежного нагляду, трудових договорів із найманими працівниками тощо.
     У зв’язку з невиконанням суб’єктами господарської діяльності постанов начальника Славутського РВ ГУ МНС України в Хмельницькій області, а також несанкціонованим зривом печаток на розподільчих електрощитах приміщень на вулиці Соборності, 26 та пл. Шевченка,2, 3.06.2011 року інспектором РВ ГУ МНС України дані приміщення були опечатані. Зібрані матеріали передані до прокуратури.
     Разом із тим, виконавчим комітетом Славутської міської ради продовжується наполеглива робота щодо припинення незаконного функціонування об’єктів грального бізнесу в місті. Розроблено проект Положення про порядок отримання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єктів роздрібної торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м.Славута, який погоджено в Хмельницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (лист-погодження від 19.05.2011р. №01-19/08-1836).
     Даним проектом Положення передбачено, що в разі виявлення порушення вимог чинного законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, в тому числі й Інтернет (комп’ютерних клубів), або у разі, якщо подальша діяльність суб’єкта підприємництва може спричинити шкоду життю чи здоров’ю громадян, передбачено прийняття рішень виконавчого комітету Славутської міської ради про розірвання договорів на надання послуг водовідведення та водо-, тепло-, електропостачання відповідними комунальними підприємствами міста.
     Проект рішення «Про затвердження Положення про порядок отримання дозволу на розміщення та експлуатацію об’єктів роздрібної торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у м.Славута» виноситься на розгляд чергової сесії міської ради.
     Управління
      економічного розвитку
      виконавчого комітету
      Славутської міської ради.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6856
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік