Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.06.2011 ЯКІ Ж ЗАВДАННЯ СТОЯТЬ ПЕРЕД ОСВІТНІМИ ЗАКЛАДАМИ МІСТА В ЛІТНІЙ СЕЗОН?

Минулого тижня міський голова Василь Сидор, начальник управління освіти виконавчого комітету Валентина Сабінська та заступник міського голови із гуманітарних питань Галина Фурманчук відвідали навчально-виховні заклади міста. Основна мета візиту - вивчення проблемних питань освітніх закладів, які потрібно вирішити до початку нового навчального року.
     Щороку кількість дітей, яких набирають у дитячі садочки та школи м.Славути, збільшується, і цьогоріч їх чисельність становитиме близько 810 осіб. Тому таким важливим є питання належної підготовки закладів до зростання числа дітей та забезпечення їх усім необхідним. Під час огляду міський голова акцентував головним чином увагу на необхідності покращання благоустрою прилеглих територій освітніх закладів міста, зокрема, огородженні та асфальтуванні. Не менш важливим завданням є установка електронного обліку споживання газу в навчально-виховних закладах. Опера- тивного вирішення потребує проблема забезпечення нормального температурного режиму всіх закладів у холодну пору року - утеплення приміщень шкіл та садочків, заміна контуру дверей та вікон на енерго-зберігаючі.
     Приємно, що більшість освітніх закладів міста функціонують на належному рівні та забезпечені усім необхідним для комфортного навчання і розвитку дітей. Такого результату вдалося досягти, в першу чергу, за допомогою коштів із місцевого бюджету. Проте чимало проблем, а особливо тих, що стосуються покращання благоустрою й утеплення навчальних закладів, залишаються невирішеними і потребують залучення додаткових джерел фінансування. Так, у ДНЗ №1 «Оленка» особливої уваги потребує усунення несправностей водогону та заміна мережі водопостачання, а відремонтувати покрівлю необхідно у ДНЗ №7 «Дюймовочка». За період літніх канікул підготувати до початку нового навчального року потрібно й школи міста: закупити ліжка для спальних кімнат початкових класів необхідно у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія №5», ЗОШ №7, НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія №2»; виконати роботи з монтування умивальників слід у ЗОШ №6 тощо.
     Перелік усіх проблемних питань, які існують у школах та дошкільних закладах міста, відповідним зверненням буде направлений до обласної ради з проханням - сприяти виділенню коштів для підготовки освітньо-виховних закладів Славути до нового навчального сезону.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 2 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік