Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - pay auto insurance online
     
     <  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 10.06.2011 ВЕЛИКОРАДОГОЩАНСЬКІЙ СІЧІ - 5 РОКІВ

Минулого тижня у мальовничому селі Велика Радогощ, що на Ізяславщині, урочисто святкували 5-річчя славного козацького товариства - Великорадогощанської січі, ідея створення якої належить директору сільської школи, отаману січі Івану Гаврилюку.
     До козацького товариства входять тут практично всі учні школи. Учасники Січі одягаються відповідно до українських національних традицій: вишита сорочка, козацька шапка - у хлопця-джури, яскрава стрічка - у дівчини-лелі та козацький поясок. На території січі розташована церква, побудовано козацький курінь, сторожову вежу, біля якої стоять козацька гармата та великий казан для приготування козацького кулешу.
     Привітати великорадогощанців зі святом приїхало багато гостей, серед яких і козаки Славутської паланки на чолі з отаманом Василем Сидором. Супроводжував візит до Великої Радогощі отець Богдан. Загалом на ювілей Січі вирушило 22 козаки. Кінним походом, здолавши десятки кілометрів, козаки пройшли через села Ізяславщини й дісталися до села Хотень. Там, перепочивши, наступного ранку готувалися до візиту в село Велика Радогощ. У день святкування 5-річчя козацького товариства зібралися гості з Хмельницького, Ізяслава, Славути, серед яких - голова Ізяславської районної ради Микола Борисюк, перший заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Олександр Лех, начальник Ізяславського РВ УМВС Василь Остапчук та багато інших. Також привітати винуватців свята прийшло чимало жителів із сусідніх сіл. У день святкування 5-річчя Великорадогощанської січі було доставлено Пересопницьке Євангеліє, і селяни разом із гостями мали змогу взяти участь у Богослужінні, а після цього пройти зі святинею хресною ходою.
     Звучання Державного гімну знаменувало початок свята. Розпочалося відзначення першого ювілею Січі з урочистого концерту. Під час дійства присутні мали змогу прослухати мелодійні українські пісні у виконанні юних лель. А завзяті великорадогощанські козачата-джури продемонстрували гостям запальні козацькі танці. Багато гостей у своїх привітаннях неодноразово зазначали, що виховання молоді на таких патріотичних традиціях дає надію на краще майбутнє. До поздоровлень в честь річниці Великорадогощанської січі долучився славутський міський голова Василь Сидор, який побажав винуватцям свята подальших успіхів, міцного здоров’я та сили волі. Крім того, Василь Богданович із гордістю відзначив козацькі звичаї та українські традиції, яких цінують і дотримуються жителі села. Міський голова нагородив кращих джурів, лель і данів почесними грамотами й подарунками, а також окремо відзначив великорадогощанських козаків, які активно підтримували діяльність Січового товариства.
     Після концертної частини усі учасники дійства мали можливість покуштувати козацький куліш та насолодитися лікувальним чаєм.
     Відзначення ювілею Січі подарувало лише позитивні емоції та почуття гордості за те, що не відмирають українські традиції, живе пам’ять про козацькі звичаї, а головне – усі ці цінності підтримує молоде покоління. Щиро дякуємо директору Великорадогощанської школи, її вчителям і учням за добрі справи та сприяння у розвитку Січового товариства. Подальших успіхів вам і натхнення на нові починання!
     Роман БАЧИНСЬКИЙ.
     


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік